Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetin 12. günü korunmadan girilen ilişki

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba. bir sorum olacak. adetimin 12 günü, korunmasız olarak ilişkide bulundum, 27 günde bir regl oluyorum. gebelik istemiyorum henüz. riskli midir bu gün benm için?

adetin 12. günü korunmadan girilen ilişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 12 Mayıs günü doğanlara

12 Mayıs günü doğanlara

12 mayista doğanlar 12 mayısta doğanlar mayıs mayısda 12 mayıs gününde dünyaya gelmiş olanlar için bakalım neler söyleniyor uyacakmı yorumlarınızı bekliyoruz........ Bugün doğanlar detaycı ve araştırmacı Şüpheci ve detaycı yapılarıyla hemen dikkat çekerler. Araştırmacı bir ruha sahiptirler. Çevre ilişkilerinde güvenilir bir kişilik olmalarına rağmen, seçici özelliklerinden dolayı...
  2. ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİ

ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİ

ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİYE GİRİLİRSE HAMİLELİK OLASILIĞI NEDİR ACABA?
  3. Adet günü nasıl hesaplanır ?

Adet günü nasıl hesaplanır ?

Adetin düzenli olması , üreme için gereklidir. Zira düzenli adeti olan bir bayan , ovülasyon günlerini kolaylıkla saptayıp , gebe kalma şansını artırır. Adetin düzenli olması , hormonların doğru çalıştığını, gösterir. Gebeliğin sağlanabilmesi için tabi sadece adetin düznli olması yetmiyor. Kaliteli yumurta üretimi, rahmin gebeliğe elverişli olması gerekmektedir. Rahimsel bazı problemler...
  4. Adet döneminde ilişkiye girilirse ne olur ?

Adet döneminde ilişkiye girilirse ne olur ?

Bayan ziyaretçilerimizden sıklıkla adetliyken ilişkiye girilirmi,adetliyken ilişkiye girmek zararlımı,adetliyken ilişkiye girilse hamile kalınırmı ,adetliyken ilişkiye girmek kısırlık yaparmı vs. vs. gibi sayısız soru olmaktayız. Daha önce bu konuda çok yazdık çizdik fakat sanırım cevaplar tatmin edici bulunmamışki aynı soruları defalarca alıyoruz. Şimdi bu sorduğumuz sorulara sırasıyla...
  5. şüpheli ilişki sonrası adet

şüpheli ilişki sonrası adet

slm 12 gün önce sevgilimle birşeyler yaşadık o dışarı boşaldı ben zevk suyu geldimi emin değilim bugün adet oldum ama midem bulanıyor kanım herzamnki gibi hamile olabilirmiyim?

Sayfayı Paylaş