1. kalimeeroo

kalimeeroo Forum Okuru

adetin 15. günü lekelenme oldu hayatımda ilk defa hamilelik olabilir mi?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında kalimeeroo tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hayatımda ilk defa ara lekelenme oldu kahverengi, hamile kalmayı çok istiyorum, adetlerim de çok düzenlidr ilk defa başıma böyle bir şey geliyor, tutunma veya yerleşme kanaması bu mudur acaba?Aranızda böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

adetin 15. günü lekelenme oldu hayatımda ilk defa hamilelik olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  2. Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Merhabalar ağustos ayının 19unda adet oldum bu ayda 15inde oldum. hangi tarih aralığında hamile kalabilirim. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz kızlar lütfen
  3. Adetime bir hafta kala kahverengi lekelenmeler oldu Gebe miyim

Adetime bir hafta kala kahverengi lekelenmeler oldu Gebe miyim

Merhaba adetime bir hafta kala kahverengi lekelenmeler oldu üç gün sürdü adetime bir gün kala gebelik testi yaptım negatif çıktı yine de gebe kalma şansım var mı
  4. adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

Nisanlimla adetimin ilk gunu birliktr olduk ve icime bosaldi iliskiye 28 agustosta girdik sonraki iki ayda adet gunum gecikmeden adet olmaya devam ettim ama suan sag kasıgımda sancim var hamile kalmis olma ihtimalim nedir hamileyken adet gormus olabilirmiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim
  5. 15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi

15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum 5 aylık evliyim 15 gündür adet olmuyorum idrar testi negatif çıktı ilk 7 günlük gecikmede kan testi yapmıştım negatifi oda kist falanda yok böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı lütfen söylermisiniz

Sayfayı Paylaş