1. nurcan asan

nurcan asan Forum Okuru

adetin son günü hamilelik riski

Konu, 'Gebelik' kısmında nurcan asan tarafından paylaşıldı.

Adet döneminin son günü korumasiz ilişkiye girdik çok az kanamam vardi gün icinde akşamında ise ilişki gerçekleşti ve spermler içime gitti hamile kalma olasılığım yüzde kaç . Şimdiden teşekkürler

adetin son günü hamilelik riski konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

hamilemiyim? arkadaşlar ben enson ayın 31inde adet gördüm 26günde bir adet görüyorum yani bu ayın 25inde adet görmem lazımdı ama olmadım ve sarı akıntım geliyo bel ağrım ve tek taraflı kısa kasık arılarım oluyo bugünde baş ağrım başladı test yaptım ama negatif çıktı bilgisi olan varmı acaba hamile olabilirmiyim ilginiz için şimdiden tşkrler.
  2. Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

hamilelik haftam son adet tarihiylemi hesaplanıyor,hamilelik haftası hesaplama,gebelik haftası nasıl hesaplanır,gebelik haftası hesaplama hakkında bilgiler Ne kadar ilginç görünse de doktorunuzun size bebeğin geliş tarihini hesaplaması, sizin en son adet tarihiniz ile doğrudan ilişkilidir. Yumurtanın ne zaman parçalandığı veya spermle ne zaman birleştiği kesin olarak belli olmadığından...
  3. adetin son günü hamile kalınırmı

adetin son günü hamile kalınırmı

merhaba ben adete 1 gün kala ilişkiye girdim ertesi gün adet oldum bu ay adt olmadım acaba hamilemiyim ? adetten 1 günce hamile kalınırmı?
  4. 15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi

15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum 5 aylık evliyim 15 gündür adet olmuyorum idrar testi negatif çıktı ilk 7 günlük gecikmede kan testi yapmıştım negatifi oda kist falanda yok böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı lütfen söylermisiniz
  5. adetim 10 gündür gelmiyor hamilemiyim

adetim 10 gündür gelmiyor hamilemiyim

Arkadaslar ben bundanb2 hafta once rahatsizlandim acil foktoru intap var dedi kadin doguma gittim fakat doktorum intap veya kis olmadini soyledi kanbtesti yapti negatif cikti fakat benim adetim 10 gundur gelmiyo yani gecikti idrar testindede cikmiyo acba hamilebolabilirmiyim cok istiyorum ama negatifleri gorunce morelim bozuluyo bidaha denemek istemiyorum

Sayfayı Paylaş