adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

özlem_23

Yeni Üye
Üye
adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler
adete 3 gün kala hamile kalınırmı adete 2 gün kala hamile kalınırmı 3 4 gebelik testi adetime
7 aylık vajinismus kabusundan sonra korunmasız ilk ayım.adetime 3 gün var ama dizlerim kopucak gibi ağrıyor.özellikte kasıkta kısa süreli batma oluyor.birde gözlerim çok dumanlanıyor.aşırı olamasada bazen yürümeye bile halim olmuyor.aynı blirtileri yaşayanlar varmı aranızda beklemek çok kötü
:shootout:

benim de adetime 2 gün var bu sabah erken de olsa test yaptım. silik bir çizgi çıktı. Daha önceden de bu silik çizgiler çıkmıştı. Havalara uçmuştum. Ama bu sabah hiç umursamıyorum bile. Sonu hüsran olacak biliyorum. Gerçi test için çok erken di ama sabırsızlık işte. Herşeyden önce hayırlısı. Belirtilere gelince canım insan vücudunu dinlediği zaman en ufak birşeyi dahi belirti sanabiliyor. Bu yüzden de takıntılar artıyor. Kişiden kişiye değişebilir bu beliritler. En iyisi sabırlı olmak derim. İnşallah bizde birgün bu duyguyu yaşayacağız buna inanıyorum...

merhaba ben siteye yeni üye oldum.benimde 4 var ve aynı hamileymiş gibi midem bulanıyor bazı şeylerin kokusundan hoşlanmıyorum bacaklarım agrıyor halsizlik ve uykubastırıyor test yaptım tek çizgi çıktı ve morelim bozuldu çocugum olsun istiyorum inş olur dua edin

benim de adetime 2 gün var bu sabah erken de olsa test yaptım. silik bir çizgi çıktı. Daha önceden de bu silik çizgiler çıkmıştı. Havalara uçmuştum. Ama bu sabah hiç umursamıyorum bile. Sonu hüsran olacak biliyorum. Gerçi test için çok erken di ama sabırsızlık işte. Herşeyden önce hayırlısı. Belirtilere gelince canım insan vücudunu dinlediği zaman en ufak birşeyi dahi belirti sanabiliyor. Bu yüzden de takıntılar artıyor. Kişiden kişiye değişebilir bu beliritler. En iyisi sabırlı olmak derim. İnşallah bizde birgün bu duyguyu yaşayacağız buna inanıyorum...

bal_arısı kantesti yaptırdın mı canım sen

merhaba ben siteye yeni üye oldum.benimde 4 var ve aynı hamileymiş gibi midem bulanıyor bazı şeylerin kokusundan hoşlanmıyorum bacaklarım agrıyor halsizlik ve uykubastırıyor test yaptım tek çizgi çıktı ve morelim bozuldu çocugum olsun istiyorum inş olur dua edin

inşallah hepimizin hayırlısı ile olsun bebişleri.ben kn testi yaptırmadım beklemek istiyorum.kan testi ile önceden öğrenilebiliyomuş

Eeee hamile misin HERA ? yaptınmı test
10 günlük memleket ziyareti oldu.geçen ay olmadım benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.stres insanı ve hayatını çok etkliyor.bu ay tam gününde adet oldum oda 1-2 damla pembe kanama oldu devamı kahverengi lekelenme oldu.olursa lütfundan olmazsa hikmetinden başka yeni hamiş olan varmı

bende test yaptım 3gun var adetime silik çızgı çıktı ama silik yanı baya kırmızı deıl dıerı kadar ama bellide oluor sizce neyapayım hamile olabilirmiyim herzaman kullandığım test ..

Geri