1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetlerim çok düzensizdi doğum kontrol hapı kullandm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim evlenmeden adetlerim çok düzensizdi doğum kontrol hapı kullandm uzun birsüre evlendikten sonra bıraktm. Evlilimn 2.ayında hamile kaldım ama hiçbirkimse istemediği için aldırmak zorunda kaldımki çok çüçüktü zaten. şimdide nisan 23.ünde en son adet tarihim olmadım dün beta yaptırdım 2,39 dediler tam sınrmış negatif pozitif hiçbi cvp veremediler acaba nedir??

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adetlerim çok düzensizdi doğum kontrol hapı kullandm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları isimleri doğum kontrol hapı isimleri hormon ilaçları kadın hapları düşük yaptıran mide ilacı Doğum kontrol hapları ya da bilimsel adıyla oral kontraseptifler (OK) tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan ve ucuz. basit ve oldukça yüksek etkili ilaçlardır. İçinde hormon olduğunun bilinmesi kadın sağlığı açısından son derece yararlı olduğu bilinen bu ilaç grubu hakkında pekçok...
  2. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  3. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür
  4. doğum kontrol hapı adet gecikmesi

doğum kontrol hapı adet gecikmesi

iyi günler ben 1 yıldır doum kontrol hapı kulanıyorum yasmin bırakalı 3 ay oldu hala adet olmadım test yaptım negatif hamile olasılım varmıdır yinede
  5. qlairista doğum kontrol hapı kullananlar adet olamama

qlairista doğum kontrol hapı kullananlar adet olamama

İyi günler 3 aydır qlairista doğum kontrol hapı kullanıyorum. Dün 27.hapi içtim fakat bugün hala adet olmadım. İlaclarimi düzenli kullanıyorum fakat adetim çok az açık kahve ya da koyu kahve şeklinde geliyor. Ve lekelenme şeklinde bir kaç damla.. adet olup olmadığımı anlayamıyorum nerdeyse. Bu normal mi? Her ay hamile miyim şüphesi den dolayı içim içimi yiyor. Hiç adet olacakmışim gibi...

Sayfayı Paylaş