1. mesafe.123

mesafe.123 Forum Okuru

adetlerim düzenli bu ay geciiktim acaba kızlar hamilemiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında mesafe.123 tarafından paylaşıldı.

Beyza hanim bir sorum olacak uye degilken yazmistim ama simdi uye oldum benim adetkerim duzenli 22 haziran 24 temmuz da hasta oldum bu ayda 27 agustosta geldi nisanlinla arkadan biseyler oldu ama kendimi sıktım olmadi zevk suyum da gekmedi diyor ama cok korktum Hic pedime dogru duzgun gelmedi ama hasta olmadan once fok hafif bas donmelerim oldu gogsumde sisti hastalik bugun bitti gogus agrum yok ama hafif kasigimda agri var basim da kalkyigim zamanlar donuyor yemek yiyemiyorum stresten cok korkuyorum hamilemiyim diye

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.380
    Ödül Puanları:
    113
    Mensiniz gerçekleşmiş + bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.

adetlerim düzenli bu ay geciiktim acaba kızlar hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba hamilemiyim kızlar

Acaba hamilemiyim kızlar

adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12 Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur Kaynak olan bu siteye teşekkür ediyorum.
  2. 5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi ve 2 hafta önce eşimle ilişkiye girdik eşim içime boşalmadı bu ay adetim 3 gün geçikti ne yapmlıyım lütfen yardım edin :s 2. bebeqe henüz hazır deqilim
  3. hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim en hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun penisi vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?
  4. Üstüme boşalmıştı acaba bende Hamilemiyim olabilir miyim kızlar reglim gecikti

Üstüme boşalmıştı acaba bende Hamilemiyim olabilir miyim kızlar reglim gecikti

Arkadaşlar merhaba erkek arkadasimla surunerek vajinel bolgemin ust kısmına boşaldı daha sonra peçeteyle sildik adetim 14 gün geçikti ama hiç bir hamilelik belirtileri yok sizce napmalıyım
  5. adetime 13 gün var acaba hamilemiyim

adetime 13 gün var acaba hamilemiyim

merhaba kızlar Gözde ben adetime 13 gun var kasiklarim da ve göğüslerim de ağrı var bide pko luyum acaba hamilemiyim dır test yapsam cikarmi

Sayfayı Paylaş