1. sezenim33

sezenim33 Forum Okuru

adetliyken hamile kalınırmı ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında sezenim33 tarafından paylaşıldı.

Slm nişanlımla adetliyken ilişkiye girdim hamile kalma riski varmı ?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
adetliyken hamile kalınırmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...
  2. adetin son günü hamile kalınırmı

adetin son günü hamile kalınırmı

merhaba ben adete 1 gün kala ilişkiye girdim ertesi gün adet oldum bu ay adt olmadım acaba hamilemiyim ? adetten 1 günce hamile kalınırmı?
  3. Adet döneminde ilişkiye girilirse ne olur ?

Adet döneminde ilişkiye girilirse ne olur ?

Bayan ziyaretçilerimizden sıklıkla adetliyken ilişkiye girilirmi,adetliyken ilişkiye girmek zararlımı,adetliyken ilişkiye girilse hamile kalınırmı ,adetliyken ilişkiye girmek kısırlık yaparmı vs. vs. gibi sayısız soru olmaktayız. Daha önce bu konuda çok yazdık çizdik fakat sanırım cevaplar tatmin edici bulunmamışki aynı soruları defalarca alıyoruz. Şimdi bu sorduğumuz sorulara sırasıyla...
  4. Adetliyken İlişkiye Girmek Zararlı mı?

Adetliyken İlişkiye Girmek Zararlı mı?

Adetliyken İlişkiye Girmek Zararlı mı? başlıklı konumuzda adetliyken ilişkinin zararı olup olmadığı, kısırlık yapar mı? Bu dönemde ilişkiye girince hamile kalma olasılığı var mıdır? Bunların hepsine ilişkin yazımızın içeriğinde bilgiler sunacağım. Bu konuyu merak edenler aslında doktorların da sunduğu şu bilgiye göre adetliyken birleşmenin hiçbir sakıncası yok. Yani bir kadın regl olurken...
  5. Anal ilişkiyle hamile kalınırmı

Anal ilişkiyle hamile kalınırmı

Sevgilimle anal ilişkiye girdik içine bolaşdım ama ondan önce 3-4 kere normal boşaldım 5. Yi anal ilişkide içine boşaldım vajinasına sızmış olabilir hamilelik olur mu

Sayfayı Paylaş