Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen

Uzman SühaN

Administrator
Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen
adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalmak mümkünmü,adetliyken hamile kalma hakkında bilgiler

Adet döneminde hamile kalmamasınız diyen insanalara kesinlikle inanmayın. tıb dünyasında ve özellikle yüce Allahın imkânsız diye bir şey olamaz. Evet, genel olarak elbette kadınlar regl iken gebe kama şansınız çok azdır yani bazen regl kalan kadınlardada gebelik söz konusu olmaktadır.

Bilindigi gibi ve uzman doktorların uzun süre araştırmaları sperm yaşayan bir canlılardır. Eger siz regl ken ilişkiye giriyorsanız ve bu regl tariginiz ilişkiye girdiginiz gün de bitmiş olabilir. Vücut değerlerinizin farklılık göstermesi ile birlikte gebe kalma şansınız olmaktadır ve buda bu tür durumların aslında çok sık yaşandığını gösterir.

a.jpg

Kadınlar için regl dönemi gebelik kontrolü olarak asla kullanılmalıdır. Aslında bazi insanlar kadının adetli olmasına ragmen ilişkiye giriyorlar bu ilşki sonrası rahim agzı çok hassas bir bir organdır mikropları rahatlıkla kabul etmektedir adet bittikten sonra ilişkide bir tehlike görünmez. Bu nedenle elinizden geldigi kadar adet döneminde asla ilişkiye girmeyin. Girseniz dahi korunmalısınız yoksa istenmeyen gebilikler olabilir ve sonradan pişman olacagınız duruma gelmeyin. İlişkide unutkanlık yapmayın ve ilişkiye girmeden gereken önlemleri alın ve sonradan üzüleceginiz ve istemediginiz gebelik oluşabilir. Adet döneminde gebe kalmamak için bu konuda uzman doktorlar çeşitli araştırmalar yaparak her zaman kadınları uyarmaktadır. Ve tekrar hatırlatmak gerekirse adet döneminde asla ilişkiye girmeyin.

Geri