Adetliyken sürtünme ile hamile kalınır mı? Acilll

A

Ayşe2727

Forum Okuru
Adetliyken sürtünme ile hamile kalınır mı? Acilll
Merhaba adetimin 4. yada 5.günü(adetim 6 gün sürüyor) sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık adet kanım az biraz geliyordu sadece klitorise penisini sürttü boşalma ise göbeğime boşaldı vajinama gelmedi sadece kiltoristeki zevk suyu vajinama gidebilirmi hemen sildim ve böyle bir durumda gebelik gibi bi durum olur mu yardım edin

Selamlar Ayşecim, hayır hayatım boşuna stres yapıyorsun adetli iken tam birleşme bile yaşamış olsan hamile kalamazsın dolayısı ile adetsin ve sürtünme ile iine girmeden göbeğine boşalma olayı olmuş vajinanın içine giremez de girmiş olsa bile gebe kalamazsın boşuna stres yapma.

Çok sağolun içim rahatladı, adetim o olay olduğu gün az geliyordu, sonraki gününde ise adetim bitti yani adetimin son günlerinde oldu yinede bir şey olmaz dimi

Ya tekrar merhaba bu olaydan bir hafta sonra kan gelmeye başladı adet kanı gibi ki adetim o olaydan sonra bitmişti şimdi niye geliyor korkuyorum

Diğer adetime daha 2 buçuk hafta falan var. O gelen kan bir gün falan sürdü kısa sürdü ama karnım hala ağrıyor üşütme, enfeksiyon gibi durumlardan olabilir mi gebelik olacağını sanmıyorum
Bazı durumlarda kan gelebilir eğer yoğunsa dr görün kist miyom yada hormonlardan olabilir banada bi keresinde öyle olmuştu bir hafta arayla adet olmuştum ama ben tatilde olduğum için dr gidemedim

Geri