Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

merhaba kızlar benimde hastalığıma 11 gün evde test yaptım negatif çıktı ama bişeyler var gibi hissettiğim ve ilk çocuğum düşük olduğu için korktum direk doktora gittim ve kanda pozitif çıktı doktor pozitif dedi ama hastalığını beklememiz lazım ozaman daha çok belli var ve hastalık günün gelene kadar eşinle ilişki yaşa dedi ben anlayamadım bu nasıl iş böle olan var mı içim içimi yiyor ya

Merhaba , Kullanılan bazı ilaçlar testin pozitif olmasına neden olabilir. + Net olarak sonucu ancak gecikmeniz olunca alırsınız. Biraz sabırlı olun ve mensiniz en az 3 gün gecikmesini bekleyin

Arkadslar ben esimle 4gun once iliskiye girdim ve icime 2kere bosaldi ve suan adetime 6gun var ve adetime 10varken iliskide hamile kalinirmi bunun derecesi nedir.ve nezaman test yapsam alasilir yaa budaki aymi belli olur kizlar yardimci olun cvp bekliyorum biri gorsun yazdiklarimi

Canim ben de adetimin 11. Gunu esimle birlikte olmustum. Adetimin 22. Gunu kasik agrisi ve akinti sikayetiyle doktora gittim. Bi ihtimal bebis olabilir derken doktor Yumurtlama donemindesin dedi. O gun tekrar birlikte olduk. Bakalim beklices adetten iraz zaman gecmesi lazim. Yani kanda 10 gunden once cikmaz. Idrarda da 12_ 13 gun somra falan cikar yani dollenneden 12-13 gun sonra

slm adetten 2 gün önce ilişkiye girdim adetimde şimdi gecikme var. hamileik olabilirmi

Merhaba, her dönem gebe kalmak mümkündür ( düzensiz ovülasyon ) Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Döngünüzde en az 3 günlük gecikme söz konusu ise test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Kızlar 18 kasımda adet oldum 22. Gün ilişkiye girdik.adetime 1 hafta kala olduğu için olmaz diye düşündüm adetim geçti ve hamile olduğumu öğrendim.bir oğlum var sizce kız olma ihtimali varmı?

5 aylık evliyim eşimle 2 günde bir ilişkiye giriyoruz her seferinde içime boşalıyo ama bi türlü hamile kalamadım adetim düzensiz olmaya başladı her ay gecikiyo kamile olduğumu düşünüyorum ama sonra adet olunca çok kötü hissediyorum kendimi ne yapmalıyım bide 3 gündür kalbim sanki karnım da atıyor yardımcı olun bana

cok üzgünüm bebegimi kaybediyorum:( 3 gün önce kontrolüm vardi dr gittim iyi haber beklerken bize kötü haber verdi dr.:( bebegimin cigerleri gelismemis,kol ve bacaklari gelismemis dr un dedigine göre hic sansi yokmus...bu bizim 5.bebegimizdi bundan öncekilerde hep düsük oldu:(( simdi arastirmalar tekrar baslicak hersey yeni bastan hep sil bastan sil bastan nereye kadar dayana bilirim bilmiyorum...:( 6.yida denicem olmazsa Allah´im yine nasip etmezse ben bu defteri kapatacam yeter artik...ne gücüm kaldi ne sabrim kaldi.vücudum da ruhum da buna dayanamaz hale geldi.:( hic umudum yok.bu bebegim 4 aylik olmustu nasil sevincliydik anlatamam,ilk kez 4 ayliga kadar geldim ve tamam hersey yolunda busefer oluyo derken yine ayni üzüntüler icine girdik bir anda.bu bebegimiz bize gercekten sürpriz olmustu ne yazikki bu kadarmis.suan icimde yasiyor kalbi atiyor,gözlerini,burnunu.agzini herseyini gördük ama bunlar yetmiyormus yasamasi icin.bu sali hastanede randevum var ve bebegimi benden alacaklar,hemde daha yasiyorken...:( Allah´im ne olur bana yardim et bana sabir ver güc ver dayanamiyorum bittim ben artik.:((
Allah yardimcin olsun kardeşim çok zor diyecek sözü bulamiyorum Mevlam sanada senin gibi evlat sahibi olmak isteyenlerede hayirli sağlıklı bebeler nasip etsin

Arkadaş lar hastalığıma 10 gün var goguslerimde ağrı var tek hamilemiyim acaba kasik ağrılarımda arada oluyor çok istiyoruz 7 aydır deniyoruz olmuyor

coookk sevincliyim,cok sükür bugün bebegimin kalp atisini gördük.5 haftalik olmus.dün gece benden azda olsa kan geldi ve cok korktum,sabahta kahverengi leke geldi.bugünde kontrolüm vardi doktorum eski kan dedi sorunyok deyince cok rahatladim.gece hic uyuyamadim bosuna korkmusum...ALLAH IM cok mutluyum....isteyen herkese Allah nasip etsin insallah.
Aminn inş cnm bizde bekliyoruz 7 aydır

Geri