Adetten 7 gün sonra sürtünme ile ilişki Zevk Suyu+İç Çamaşırı?

K

Kendim ettim

Forum Okuru
Adetten 7 gün sonra sürtünme ile ilişki Zevk Suyu+İç Çamaşırı?
Herkese merhaba!
Adet başlangıç tarihimden 7 gün sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Erkek arkadaşımda çamaşır vs. yoktu; bende ise iç çamaşırı vardı. Boşalma kesinlikle bu bölgeye olmadı fakat zevk suyunun değmiş olabileceğinden endişe ediyorum. Yahut da o esnada çamaşır kaymışsa ve zevk suyu değmişse diye düşünüyorum. Reglime daha çok var, bu yüzden tedirginim. Bu durumda hamilelik riski vsr mıdır?

Selamlar hayatım sürtünmede erkeklerin penisinde meni öncesi zevk sıvısı dediğimiz şeyde canlı sperm kalabilir ama sende iç çamaşırı varmış ben açıkçası pek hamile kalabileceğine ihtimal vermiyorum.

Selamlar hayatım sürtünmede erkeklerin penisinde meni öncesi zevk sıvısı dediğimiz şeyde canlı sperm kalabilir ama sende iç çamaşırı varmış ben açıkçası pek hamile kalabileceğine ihtimal vermiyorum.
Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Pekii adet başlangıç gününden itibaren 7.gün hamilelik için uygun bir zaman mıdır? İlişki dün yaşandı ertesi gün hapı için hâlâ vaktim var fakat boşuna endişeleniyorsam ilaç alarak dengemi bozmak da istemiyorum. :/ Uzun süredir okb tedavisi gördüğüm için net bir cevap bulamazsam 20 gün bunu düşünüp reglimi geciktireceğime eminim. Sizce zevk suyuyla bu şartlar altında risk var mıdır? :(

Hayır hayatım adet başlangıcından itibaren 7. gün hiç te hamilelik için uygun bir zaman değildir düşün şimdi üç beş gün bazen altı gün adet olacaksın bitiminde tam ilişki yaşamış olsan ve içine boşalmış olsa bile hamile kalamazsın boşuna sıkıntı yapıyorsun. Asla kalamazsın rahat ol lütfen.

Geri