Adetten hemen sonra tekrar adet oldum

Adetten hemen sonra tekrar adet oldum
mrhaba. Bu ay adet olduktan 5 gün sonra tekrar adet oldum. Kadın doğuma gözüktüm ve hic bir şey çıkmadı. Stres kaynaklı olduğunu söyledi. Daha önce bu şekilde olan var mi

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hekime görünmüşsünüz durumunuz hakkın da size bilgi verilmiş. Muhtemelen hormon tetkitleri yapılmıştır ve buna göre değerlendirme yapılmıştır. Kadınlar programlanmış robot değilidir. Zaman zaman bu tür problemler olabilir. Fakat durumu basite ingirdememek lazım. Bu tür problemle karşılaşanlar mutlaka hekime muayene olmalıdır.(Genel olarak cevap veriyorum ) Aşırı strese , kedere heyecana maruz kaldıysanız gecikmenizin olması muhtemel. Stres hormonları etkileyerek adet problemlerine neden olabilir.

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetten hemen sonra birlikte oldum hamile kalırmıyım? Adetten hemen sonra birlikte oldum hamile kalırmıyım?
Adet bitiminde ilişki ile gebelik olabilir mi sorusunun yanıtı ok net ve kesindir. Evet, hamile kalınabilir. Kişinin yumurtalıklarının aktif olarak çalışması demek onun her zaman diliminde hamile olabileceğini göstermektedir. Bazen geç...
Gebelik 0
İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım? İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?
Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine...
Tüm Sağlık Konuları 10
Rahim filmi neden adet bitiminden hemen sonra çekilmelidir? Rahim filmi neden adet bitiminden hemen sonra çekilmelidir?
rahim filmi ne zaman çekilir,rahim filmi adetten sonra neden çekilir,rahim filmi adetin kaçıncı günü çekilir,rahim filmi hakkında bilgiler HSG çekilmesinin adet bitiminden sonraki 1-3 gün içinde olmasının üç ayrı temel sebebi vardır: I...
Gebelik 0
Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı? Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?
adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler...
Gebelik 90
ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı
Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum. 71542
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 20