Adetten kaç gün sonra gebelik belli olur?

  • Konbuyu başlatan Sıradanbirinsan
  • Başlangıç tarihi
S

Sıradanbirinsan

Forum Okuru
Adetten kaç gün sonra gebelik belli olur?

Adetten kaç gün sonra hamile olduğunu anlarsın melek kadınlar kulübü adetten kaç gün sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz forumda.​

Kızlar benim yumurtlama donemim geçti o sıraları boş gecirmedik ve şuan adetime 2 gün var sizler adetten kaç gün sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz acaba? Ben de belirti filan yok ama hamile olabilir miyim nasıl anlarım? Adetimi mi beklemem gerekiyor acaba?
 

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Merhabalar
Adetimden 15 gün sonra büyük ihtimal yumurtlama gerçekleşir. Bu süre herkeste aynı olmasa bile aşağı yukarı aynı sürelerde yumurtlama gerçekleşir siz yumurtlamayı geçmişsiniz adetinize 2 gün var yani adetten sonra değilde yumurtlamanın gerçekleşmesinden 15-20 gün sonra yani adetinizin geçmesi anlamına gelir bu sürede eğer adetiniz geçmişse ve hala adet olmamışsanız hamilelikten şüphelenenbilirsiniz. Zaten belirti filan olmaz daha hamile kaldıysaniz bile şu an oluşan döllenme sonucu bebiş rahme yolculuk etmektedir belki daha yeni tamamlamış olabilir yolculuğu da. Adet olmazsaniz mutlaka test yapın. İlk belirti de adet gecikmesi olur gebelikte. Eğer adetiniz gecikirse ve hamilelik psikolojisine girerseniz yanılma payı olduğunu da unutmayın o zaman da mutlaka kan testi de yaptırın. Peki her adet gecikmesi gebelikle sonuçlanır mi aşağıdaki konuyu sizin için rengini bırakıyorum inceleyebilirsiniz. "Her adet gecikmesi gebelik ile sonuçlanır mı?"

 
Üst