Adetten Sonra Lekelenme

Adet dönemimi sonlarında Kahverengi akıntı sırasında eşimle birlikte olduk ve kahverengi akıntı pembemsi leke tarzında kanamaya döndü herhangi bi sorun olmuş olabilir mi zararlı bi durum mu?

Yani genelde hijyen açısından akıntılı ya da regl döneminde birlikte olmamanız gerekiyor. Kanama şekline dönmesi zorlanmaya işaret olabilir bir zararı olacağını düşünmüyorum açıkçası...

Adet dönemimi sonlarında Kahverengi akıntı sırasında eşimle birlikte olduk ve kahverengi akıntı pembemsi leke tarzında kanamaya döndü herhangi bi sorun olmuş olabilir mi zararlı bi durum mu?

Adet dönemi bittikten sonra yada bitimine yakın cinsel ilişkide bulunulduğunda lekelenmeler olabiliyor . Küçük çaplı kanamalarda olabilir . Uzmanlar adet döneminde ilişkiye girmenin sakıncalı olup olmadığı hakkında görüş ayrılığına sahiptir. Dinimiz iyice temizlendikten sonra birlikteliği öneriyor vardır bunda da bir hikmet. Kanamanız uzun sürerse doktora görünün. Şahsen ben bu dönemde ilişkiyi önermiyorum mikrop kapılabilir kılcal damarlar bu dönemde hassastır zarar görebilir.

Geri