Adidas 2011- 2012 Ayakkabı Modelleri

$ul€

Yeni Üye
Üye
Adidas 2011- 2012 Ayakkabı Modelleri
adidas 2011 adıdas 2011 adidas ayakkabı modelleri ayakkabı modelleri
Kaykay yapmayı sevenler için özel olarak tasarlanan Adidas ayakkabılar ilkbahar da tüm spor severleri cıvıl cıvıl yapmaya aday.İşte birbirinden güzel ve canlı Adidas ayakkabı modelleri...

adidas-3e4.jpg

adidas2-328.jpg

adidas3-88.jpg

adidas4-6b.jpg

adidas5-14.jpg

adidas6-13c.jpg

Tatlım ama bunlar çok güzel... beyaz tişort mavi kot ve bu ayakkabılar .. upuzun siyah saç ince bel .. işte hayalimde ki bayan tipi .. hepsi olmasada yarısına uyuyorum iyiki hahaha

delisin kardeşlik valla :D:D bende bekliyorum bu lafın sonu nereye gidiyor hahaha

ayy çok güzeller bir de adidasın bir eşofman takımı var karı koca onuda giysek eşime beyaz adidas ayakkabı aldık zati (flo indirim yapmış :D:D ) banada bu ayakkabılardan alsak azcık tobiş (baya tombiş) sılama yakışır de mi? şulem sar bidene de bana bunlardan geleyommmmmmmmmm :deli:

o adidasdn bhndédé whr choq dadlu féé choq rhaad bi ayakabı dafsiyé édrm sisé.bhndéqi beyas siyah dısı beyas cisqilri siyah işidé siyah ama béys adidas isarti vr ypraq bhn édrnédn aldm bédéstnin orda adidas mazası vr 150 tldi indirim" qrdi icin 114 é almısdm subad aynda fln filon almsdm ! CHOK HAVALI DUYUO BHNCE :) :) durumunus whrsa almanısı trcih édrm!..

Geri