Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  adıma açılan hatları nasıl sorgulayabilirim ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba.Bir arkadaşımın adına hat açıldığını öğrendik, kendisinin haberi bile yok. Hemen müdahale ettik tabi.Benim sormak istediğim adıma hat açılmış mı sorgulayabileceğim link var mı acaba ?

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Artık kişilerin TC kimlik nosu ile pek çok işlem yapılabiliyor. Bunlardan en kolayı da herhangi bir telefon bayisine gidip hat almak. Bu durumda sizin adınıza açılmış bazen yüzlerce telefon hattı çıkabiliyor. Bu hatların kötüye kullanılması durumunda ise yargılanacak kişi hattın üzerine kayıtlı olduğu kişi oluyor.
  Bu gibi dolandırıcılık işlemlerini dikkate alan BTK, yepyeni bir hizmet başlattı. Adına herhangi bir kaçak hat açılıp açılmadığını öğrenmek isteyenler; BTK'nın internet sayfasında açılan hat sorgulama bölümünden kimlik numaralarıyla adlarına başka hat açılıp açılmadığını öğrenebilecekler.

  Sizde Adınıza kaçak hat açılmış mı merak ediyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

  Adınıza Açılmış Kaçak Hat Sorgulama

   
adıma açılan hatları nasıl sorgulayabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hatim Yapıldıktan Sonra Nasıl Dua Edilir ?

  Hatim Yapıldıktan Sonra Nasıl Dua Edilir ?

  Hatim Duası Yapılışı Hatim Duası Nasıl Yapılır Örnek Sevgili melekler, özellikle Ramazan ayında bolca yapılan Hatm-i Şerif 'lerin ardından bildiğiniz gibi hatim duaları yapılır. Bilmeyenler için bu sayfamızda Hatim Duası Nasıl Yapılır Örnek bir duayla göstermek istiyoruzsizlere... Amin! Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina...
 2. ismime kayıtlı kaç hat var nasıl öğrenirim ?

  ismime kayıtlı kaç hat var nasıl öğrenirim ?

  Geçenlerde bir arkadaşımın haberi olmadan adına hat alınmış, Turkcelle gittiğinde ortaya çıktı. Gerekeni yaptılar ama şimdi ben de kıllandım. Acaba adımıza olan hatları öğrenebileceğimiz bir sorgulama linki var mı ?
 3. adıma kaç kayıtlı hat olduğunu nasıl öğrenirim?

  adıma kaç kayıtlı hat olduğunu nasıl öğrenirim?

  Bir arkadaşım tesafü eseri Turkcellden adına kayıtlı 12 tane hat olduğunu öğrenmiş, düşünebiliyor musunuz tam 12 hat ve arkadaşımın 3ü dışında hiçbirinden haberi yok. Hemen yardımcı olmuşlar da gerekeni yapmış ama bayağı uğraşmış.Şimdi beni de korku sardı.Acaba böyle adıma açılmış hatlar varsa öğrenebileceğim bir sorgulama sistemi varmı ?
 4. Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

  Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

  fön nasıl çekilir, fön çekimi, fön nasıl çekilmeli Sevgili melekler, eliniz ne kadar yatkında olsa, bir türlü kuaförden çıkmışçasına saçınızı şekillendirememekten şikayetçiyseniz, aşağıdaki makalemizi iyice okuyun. Zira bu yazımızı okuduktan sonra siz de saçlarınıza gayet rahat ve kalıcı bir şekilde fön çekebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, saçınızı temizlemek. “Saçın...

Sayfayı Paylaş