Adın yanlızlık olabılır!..

aysil

Yeni Üye
Üye
Adın yanlızlık olabılır!..
sustum ve sususumla yanginlar basladi yuregimde...
Sonmek bilmeyen...acisi dimneyen!..umutsuz...yorgun ve asi!..

Aglamak yeterli olurmuydu icimdeki yanginima?..
Ruzgarlar ekip firtinalar mi bicmeliydim?..
Ya da;hasetler ekip vedalar mi?..
Hangi duvarlar carpmaliyim kendimi?..
Hangi aynalarda parcalanmaliyim?..
Hangi sevdalarda avunmaliyim?..
Ucurumun kenarindaki dala nasil tutunmaliyim?..
Kendimi degil,seninle dolu kalbimi nasil birakmaliyim?..

Simdi yaralarimi nasil sarmaliyim?..hangi sabahin sonunda aksam olur simdi?..
Ya da hangi gecenin sonuna dogar gunes?..kimin ayak seslerini dinlerim?..hangi sarkilar kanatir icimi?..hangi sozler avutur simdi beni?..

Keske silebilseydim seni!..yuregime bukadar yuk binmezdi!..
Gozlerim aglamayi bilmezdi...

Simdi yoksun ya!..
Herkes sana benzedi...kalsaydin...sevseydin,benimde ellerim simsicak olurdu mutlaka!..geceleri asla uykusuzluk cekmezdim!..benimde ruyalariim olurdu!..

Duygusuzca dusunmezdim yoklugunu...saatleri saymazdim!..
Saymazdim,kurumus yaprak gibi yere dusen gunleri!..

Kan_revan icine kalmazdi gozlerim...ben de dilekler tutardim kayan lizlarda!..hasretin bukadar acitmazdi o zaman!..
O en tiz sesiyle cigliklar atmazdi gonlum!..beynim uguldamazdi boyle!..tum nefesimle sigarami cekmezdim!..

Keske!..keske silebilseydim seni!..gozyaslarimdan bir gul ciziyorum simdi...ben asiyim! Isyankarim!...mutlulugun inadina yumuyorum gozlerimi!..

Yalnizligi pesime takip gonderdin ya hani...simdi hangi yanlizliklar saklar beni?..dayanabilirsen dayan hadi!..gunesin karanliga mahkum olmasi gibi...artik bu sehri cikar aklindan!..

Yaprak doktmu demisler adina!..bu da askin sonbahari!..bir gece dusun o sonbardan...gozyaslarimla cizgigim gulu al ciftler arasina kny sulamadn!..

Yanlizligimi,mutsuzlugumu at en yuksek binadan!..zaten sen bilmezsin ki sensizligin tadini!..sen bilemezsin hayatin senninleyken tadini!..
BEN ADINA ASIGIM ADIN YANLIZLIK!..​

Geri