1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Adını YaLancı Koyuyorum..Soyadını da Şerefsiz...

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Hangi tükenmez kalem tükenmeden yazabilir acaba benim acılarımı.. Hangi şair anlatır mısralarında, kimseye duyuramadığım sessiz çığlıklarımı!! Ve hangi şarkı seslendirir, benim nefrete dayalı, prangalara vurulmuş kalbimin feryatlarını.. Söyle, söyle hadi,hangi deniz, hangi ırmak söndürür benim bu sönmek bilmeyen yüreğimin yangınını..!!!
  Ben seni KALBİMDE tertemiz bir aşkla severken, sen beni alnında kara bir leke gibi taşımışsın meğer..

  Gözlerini yollarına dikipte, bir ömür hasretle yolunu gözlediğim, umutsuzca beklediğim ADAM! İŞTE SEN!!!

  SENki bana bunca çileleri çektiren.. SENki bana kanlı gözyaşları döktürüpte, acıdan simsiyah kefenler giydiren!!

  SEN o bembeyaz hayallerimin üstüne kapkara bulutlar çöktürdün.. SEN her baharda açan o rengarenk çiçeklerimi soldurdun.. SEN daha yaşayamadığım bu masum aşkımı diri diri topraklara gömdün!!

  ANLARMISINKİ EY YAR!! Her zil çaldığında sevdiğin gelmiştir diye heyecanla kapıya koşmanın ne demek olduğunu..Sen anlarmısınki ardı ardına sigara yakıpta, sabahlara kadar isyan etmeyi..

  BİLİRMİSİNKİ EY YAR!! Kaç geceyi yalnızlığımla birlikte hıçkırıklara boğulmuş ve tek bir söz söylemeye bile takati kalmamış bir hasta gibi geçirttin bana..

  Sevdiğin sana ömrünü bağlamışken, onu aldattığında UTANIRMISIN EY ZALİM!! Utanırmısın o masum aşkı kirli bir mendil gibi sokaklara atıpta çiğnettiğinde.? Ama biliyorum utanmazsın.. SEN UTANSAN ZATEN BUNLARI YAPMAZSIN!!

  SEN VARYA HEM SEVMESİNİ BİLMEYEN HEMDE AŞK İÇİN HİÇ DEĞMEYEN BİRİSİN!!

  Nesin sen! KİMSİN! ne sanıyorsun kendini hint kumaşı falanmı! Metrelerce boyun olsa YİNEDE BİR MİLİM ETMEZ SENİN ERKEKLİĞİN!!
  Kalıbada vursan hani 10 tane adama bedelsin, ama gerçekte TEK BİR ADAM BİLE ETMEZSİN!!

  ARtık susucam, bişey demicem sana,, gidiyorum mutlu ol..

  Giderayak içimde bana yadigar bıraktığın nefretin hatırına,
  ADINI YALANCI KOYUYORUM, SOYADINIDA ŞEREFSİZ!!!  **ALINTI**

  tatliaskim


   
Adını YaLancı Koyuyorum..Soyadını da Şerefsiz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

  Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

  kaynak:gencturkforum.com
 2. Adın Acı, Soyadın İhanet Senin...

  Adın Acı, Soyadın İhanet Senin...

  Selami Şahin "özledim"i söylememeli orada Özlememeliyim artık seni Özlememeliyim seni/senli günleri Senin olmadığın/seninle olmadığım Bir ülke istiyorum artık Hüzün çiçekleri açmamalı artık bahçelerimde Bir çığ gibi düşmemeli üzerime ayrılıklar Rüzgarlarım senin saçlarından esmemeli artık Senin yüzünü görmemeliyim her dolunayda Dört mevsim çiçek açmamalı...
 3. Adı : Kadın, Soyadı : Anlaşılmaz

  Adı : Kadın, Soyadı : Anlaşılmaz

  dünyanın en güzel soyadı Biz onları onlarda bizleri anlamıyor.Ne olacak bu kadın ve erkek arasındaki anlaşılmazlıklar.Bence dünya yerle bir olana kadar ne erkek kadını nede kadın erkeği anlayacak.Bir bilmece gibiyiz...:):)İşte meleklerim bu konuya güzel bir yazıyla değinelim buyrunuz.. Adı : Kadın Soyadı : Anlaşılmaz... Erkeği yönetmek kolaydır ama bu basitlikte bile kadın erkeğe kısa...
 4. Adın AŞK... soyadın ne...

  Adın AŞK... soyadın ne...

  Adın AŞK... Peki soyadın ? Adım aşk der gibi bakıyorsun, soyadın ne? Hangi zamanda edilen bir duaya karşılık geldin? Artık şarkılardan fal tutmuyordum ve kimse için söylenecek bestem kalmamıştı, O yüzden mi buradasın? Adın Aşk, Soyadın Ne? Aşkın kendisiymişsin gibi yürüyorsun yollarda, tafran da bundan olmalı. İnandırabilecek misin kalbimi? Sevda dediğin vurgunları önceden çok yedim ben,...
 5. Adım, Feraşe Soyadım Yok

  Adım, Feraşe Soyadım Yok

  Ne zaman yüreğimi açsam dudaklarından düşenleri toplamak için, içim korlar içinde kaldı , yandı. Susardın , dünyanın en büyük yangını çıkardı. Konuşurdun yine aynı. Bir bahar sabahı kulağına 3 kez fısıldadım ismimi , ardından bir şarkı uydurdum. Adı feraşe’nin gazabı. Denizleri yaktım , yangınlara üfledim. Mayıştım durdum dindim , üzerinde felfecir bir kindim. Kimse bilmedi , bilemezler. Benim...

Sayfayı Paylaş