Adını YaLancı Koyuyorum..Soyadını da Şerefsiz...

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Adını YaLancı Koyuyorum..Soyadını da Şerefsiz...
Hangi tükenmez kalem tükenmeden yazabilir acaba benim acılarımı.. Hangi şair anlatır mısralarında, kimseye duyuramadığım sessiz çığlıklarımı!! Ve hangi şarkı seslendirir, benim nefrete dayalı, prangalara vurulmuş kalbimin feryatlarını.. Söyle, söyle hadi,hangi deniz, hangi ırmak söndürür benim bu sönmek bilmeyen yüreğimin yangınını..!!!

Ben seni KALBİMDE tertemiz bir aşkla severken, sen beni alnında kara bir leke gibi taşımışsın meğer..

Gözlerini yollarına dikipte, bir ömür hasretle yolunu gözlediğim, umutsuzca beklediğim ADAM! İŞTE SEN!!!

SENki bana bunca çileleri çektiren.. SENki bana kanlı gözyaşları döktürüpte, acıdan simsiyah kefenler giydiren!!

SEN o bembeyaz hayallerimin üstüne kapkara bulutlar çöktürdün.. SEN her baharda açan o rengarenk çiçeklerimi soldurdun.. SEN daha yaşayamadığım bu masum aşkımı diri diri topraklara gömdün!!

ANLARMISINKİ EY YAR!! Her zil çaldığında sevdiğin gelmiştir diye heyecanla kapıya koşmanın ne demek olduğunu..Sen anlarmısınki ardı ardına sigara yakıpta, sabahlara kadar isyan etmeyi..

BİLİRMİSİNKİ EY YAR!! Kaç geceyi yalnızlığımla birlikte hıçkırıklara boğulmuş ve tek bir söz söylemeye bile takati kalmamış bir hasta gibi geçirttin bana..

Sevdiğin sana ömrünü bağlamışken, onu aldattığında UTANIRMISIN EY ZALİM!! Utanırmısın o masum aşkı kirli bir mendil gibi sokaklara atıpta çiğnettiğinde.? Ama biliyorum utanmazsın.. SEN UTANSAN ZATEN BUNLARI YAPMAZSIN!!

SEN VARYA HEM SEVMESİNİ BİLMEYEN HEMDE AŞK İÇİN HİÇ DEĞMEYEN BİRİSİN!!

Nesin sen! KİMSİN! ne sanıyorsun kendini hint kumaşı falanmı! Metrelerce boyun olsa YİNEDE BİR MİLİM ETMEZ SENİN ERKEKLİĞİN!!
Kalıbada vursan hani 10 tane adama bedelsin, ama gerçekte TEK BİR ADAM BİLE ETMEZSİN!!

ARtık susucam, bişey demicem sana,, gidiyorum mutlu ol..

Giderayak içimde bana yadigar bıraktığın nefretin hatırına,
ADINI YALANCI KOYUYORUM, SOYADINIDA ŞEREFSİZ!!!

ALINTI

tatliaskim

Geri