Adıyaman Besni Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Adıyaman Besni Devlet Hastanesi iletişim bilgileri
Adıyaman Besni Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Adıyaman Besni Devlet Hastanesi randevu alma Adıyaman Besni Devlet Hastanesi randevu iptal etme v telefon numarası Adıyaman Besni Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri Adıyaman Besni Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Adıyaman Besni Devlet Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler için Adıyaman Besni Devlet Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Adıyaman Besni Devlet Hastanesi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Adıyaman Besni Devlet Hastanesi telefon numarası sunuyoruz arkadaşlarım.


hastane4-35b.jpg


Besni Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Besni Devlet Hastanesi
Telefon: (0416) 318 10 67
Faks: (0416) 318 12 65
Adres: Besni
İl: Adıyaman
İlçe: Besni
Web Adres: www.besnidh.gov.tr
Hastane Açıklaması
İlçemiz Devlet Hastanesi 1966 yılında 25 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış 1983 yılında hiçbir tadilat ve ek bina yapılmadan 50 yataklı Devlet
Hastanesine dönüştürülmüştür. 2005 yılı ocak ayında kadro yatağı 75 yatak kapasiteye çıkarılmıştır.

Hastanemizin 8 adet lojmanı bulunmaktadır. Hastanemizin hizmet binası; ana bina ve hastanemize tüp geçitle bağlı 1500 m2 kullanım alanlı M. Nuri Zararsız Acil Ünitesi adı ile 2002 yılında resmen faaliyete geçen ek binadan oluşmaktadır.

Ana bina zemin katında; laboratuar, eczane, depolar, morg, kalorifer kazan dairesi, arşiv birimi, bilgi işlemi, çamaşırhane, depolar, mutfak, yemekhane (eğitim salonu) bulunmaktadır.

Hastanemizin 1. katında poliklinikler, acil servis ve gözlem odaları, radyoloji birimi, idari birimler ve vezne bulunmaktadır.

Hastanemiz lojmanının 1. katında ambar, ayniyat, arşiv ve faturalandırma birimleri bulunmaktadır.

Hastanemizin 2. katında Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Ortopedi Servisleri ve 2 adet ameliyathane bulunmaktadır.

Hastanemiz bitişiğinde 715 m2 oturum alanlı (zemin + 2 kat) ek bina yapım çalışmalarına başlanmış olup; Diyaliz Ünitesi, Yoğun Bakım ve Sığınak açılması, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları Servisi’nin buraya taşınması planlanmaktadır.

Hastanemiz 13 Uzman Hekim, 4 Diş Hekimi, 5 Pratisyen Hekim, 31 Hemşire, 10 Ebe, 7 Sağlık Memuru, 6 Laboratuar Teknisyeni, 5 Röntgen Teknisyeni, 6 Anestezi Teknisyeni, 1 Psikolog, 1 Eczacı, 14 Acil Tıp Teknisyeni, 2 Tıbbi Sekreter, 1 Diş Protez Teknisyeni, 1 Hastane Müdürü, 1 Hastane Müdür Yardımcısı, 10 Memur, 6 Hizmetli, 5 Şoför olmak üzere 129 personel ve hizmet satın alım yoluyla 7 yemek şirketi, 25 temizlik şirketi ve 10 bilgi işlem şirketi elemanı olmak üzeretoplam 171 aktif personel ile hizmet vermektedir.
 
Üst