affedın benı :'(

GaMzE_18

Üye
Üye
affedın benı :'(
aileme ...

affedın benı sızınle 3 yıl gecırdım ve cok guzel gunlerım oldu ama ben annemın yanına donmek zorundayım sızı cok sevıyorum ama yanınızda yapoamıyorum.bılıyorumkı benı affetmıceksınız ve benımle bır daha konusmucaksınız ... hayat keske boyle olmasaydı baba . keske boyle olmasaydıda benı 2 kısının arasında bırakmasaydı :'(

Canım anladığım kadarıyla annenle baban ayrılar ve sen onların arasında kalan suçu olmayan kişisin.
Her zaman denildiği gibi gerçekten olan çocuklara oluyor.

Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama lütfen bazı kararlar alırken geride kalanların üzüleceğini düşünerek al canım.Özellikle babalar pek sevgilerini gösteremezler çocuklarına.Erkekler kadınlar kadar duygularını belli edemezler ama hiç bir anne babanın evladını sevmeme ihtimalini bile düşünemiyorum

Sakın yanlış kararlar verme bir anlık öfkeyle alınan kararlar bazen insanın bir ömür boyu pişmanlığına neden olabilir eğer elimizden bir şey gelirse bu konuda hepimiz senin yanındayız bunu bil yeter ve her meleğimizinde bu konuda sana destek çıkacağına adım gibi eminim canım:)

Söyledıklerınde cok haklısınız ama ben anemın yanında buyudugumden dolayı alısamadım. Babamı abımlerı hatırlamıyordum tanımıyordum benı buldular ve aldılar annemden . Bn annemle mutluyum sızın soyledıklerınızı 1 senedır dusunuyorum ...kendınızı benım yerıme koyun 10 yıl boyunca annenızlesınız ve bırden sızı alıyorlar bılmedıgınız alısık olmadıgınız bır ortam farklı ınsanlar.en cokta kafalarımız uyusmuyor

Canım tahminim yaşın çok genç ve ister istemez kuşak çatışması yaşıyorsun .Şunuda düşün lütfen abilerin ve baban asla senin kötü bir şey yapmanı ne ister nede buna fırsat verir ne de olsa Türk örf ve aile yapısını az çok sen de biliyorsundur ama lütfen sen de onlara bir şekilde aranızın iyi olması adına bir fırsat ver .Şu anda sen annenlerin yanından ayrıldığın için onları suçlu görüyor ve sempati duymuyorsundur buna eminim ama dediğim gibi onların seni seninde onları tanımana ve buzların çözülmesi adına fırsat tanı sonuçta onlarda senin ailen şunu unutma ki et tırnaktan asla ayrılmaz!

Peki tamam . Bana fıkır verdıgınız ıcın tesekkur ederım adminim :) haklısınız! Nede olsa benden buyuksunuz bır ıbıldıgınız vardır

Geri