Ağ İşi Düğmelerle Süslenmiş Bluz

Erkekler de Bal Gibi Ağlar ! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bebekler niye ağlar? Bebekler niye ağlar?
bebeğim ağlıyor ne yapmalıyım,bebeğin ağlama nedenleri,bebeğin ağlama sebepleri,ağlayan bebeğimi nasıl sustururum,bebek ağlaması hakkında bilgiler 41809 Ağlamak, bir bebek için her şeyi anlatmanın yoludur...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0
Ağ gelin efsanesi Ağ gelin efsanesi
Ağ gelin efsanesi nedir? Bir ağıt olan “Ağ Gelin”, Kayserinin bir çok yerinde bilinmekle beraber, özellikle Avşarlar arasında çok sevilerek söylenip dinlenmektedir. Kızlar gelin giderken kınalarında bu ağıt söylene gelmiş; bir çok genç...
Efsaneler 3
facebook yeni sosyal ağ araması nedir facebook yeni sosyal ağ araması nedir
Selamlar. 15 Ocak facede yenilik diye beklettiler. Çıka çıka sosyal ağ araması çıktı. Nedir bu sosyal ağ araması neye yarar?
Soru-Cevap 1
kablosuz ağ ayarlarını nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz lütfen kablosuz ağ ayarlarını nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz lütfen
Evdei nette bir sorun çıktı biraz kurcaladım ama bilmeyince bir yerini yaparken diğer yer bozuluyor. Uzun lafın kısası kablosuz ağ ayarlarını yapmam gerekiyor, nerden nasıl yapacam yardım edermisiniz bana?
Soru-Cevap 1
Erkekler de Bal Gibi Ağlar ! Erkekler de Bal Gibi Ağlar !
Bu konu ağlayan erkeklerin resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Nilüfer her ne kadar ''Erkekler ağlamaz, sil gözyaşlarını..'' dese de erkekler de bal gibi ağlar. Onların da duyguları, zaafiyetleri olduğuna göre bu gayet...
Komik Resimler 0