1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  AĞaÇ Fali

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  23-31 Aralik <Elma Agaci >
  01-11 Ocak <Köknar>

  12-24 Ocak <Karaagaç

  25 Ocak-03 Subat <Selvi>

  04-08 Subat <Kavak>

  09-18 Subat <Sedir>

  19-28 Subat <Çam>

  01-10 Mart <Salkimsögüt>

  11-20 Mart <Ihlamur>

  21 Mart <Mese>

  22-31 Mart <Findik>

  01-10 Nisan <Üvez>

  11-20 Nisan <Akçaagaç>

  21-30 Nisan <Ceviz>

  01-14 Mayis <Kavak>

  15-24 Mayis <Kestane>

  25 Mayis-03 Haziran <Disbudak>

  04-13 Haziran <Gürgen>

  14-23 Haziran <Incir>

  14-23 Haziran <Incir>
  24 Haziran <Hus>

  25 Haziran-04Temmuz <Elma>

  05-14 Temmuz <Çam>

  15-25 Temmuz <Karaagaç>

  26 Temmuz-04Agustos <Selvi>

  04-13 Agustos <Kavak>

  14-23 Agustos <Sedir>

  24 Agustos-2 Eylül <Çam>

  03-12 Eylül <Salkimsögüt>

  13-22 Eylül <Ihlamur>

  23 Eylül <Zeytin>

  24 Eylül-03 Ekim <Findik>

  04-13 Ekim <Üvez>

  14-23 Ekim <Akçaagaç>

  24 Ekim-11 Kasim <Ceviz>

  12-21 Kasim <Kestane>

  22 Kasim-01 Aralik <Disbudak>

  02-11 Aralik <Gürgen>

  12-21 Aralik <Incir>

  22 Aralik <Kayin>

  YORUMLARI:


  Kestane (Dürüstlük): Alisilmadik bir güzelligi vardir ama insanlari etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neselidir. Dogustan diplomattir. Çok kolay huzursuzluga kapilir ama her türlü iliskisinde hassastir. Bazen olagandisi davranir. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

  Incir (Hassasiyet): Çok güçlü, bagimsiz, tartismalara ve zitliklara fazla izin vermeyen, aile hayatina düskün, iyi bir baba ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylakligi ve tembelligi de sever. Bencilligi vardir. Akilli ve pratiktir.

  Disbudak (Hirs): Farkli bir çekicilige sahip, hayat dolu, talepkar, düsüncesizce hareket eden ve elestirilere kulak asmayan biri. Hirsli, akilli, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverislidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. Iliskileri çok ciddiye alir ve sadiktir.

  Kayin (Yaraticilik): Iyi bir zevki vardir. Görünüse ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalist sayilir. Hayati ve kariyeri için çok ve düzenli çalisir. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fizikine dikkat eder.

  Hus (Esinlenme): Hayat dolu, etkileyici, elegan, arkadas canlisi, gösteristen uzak, mütevazi, asiriliklardan hoslanmayan, kaba seylerden nefret eden biridir. Dogal ve sakin bir yasami tercih eder. Fazla tutkulu degildir. Hayal gücü yüksek ve az hirslidir. Sakin ve uygun ortamlar yaratir.

  Sedir (Güven): Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sagligina dikkat eden, kendine güvenen, baskalarina da biraz yukaridan bakan biridir. Kararli, sabirsiz ve baskalarini etkilemeyi sever. iyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek askini bekler. Çabuk karar verir.

  Selvi (Sadakat): Güçlü, fiziksel olarak kasli, her ortama uyabilen, hayatla fazla ugrasmayan, hosnut, iyimser, paraya meraklidir Yalnizliktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadiktir. Modu çabuk degisir. Kurallara boyun egmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

  Karaagaç (Asil): Müsfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde asiriliga kaçmayan, insanlara nese verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayi sevmeyen biridir. Dürüst ve sadik bir estir. Baskalari için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekasi güçlü ve iyi bir espri anlayisi vardir.

  Köknar (Gizem): Siradisi bir zevki vardir. Sofistike ve kadirsinastir. Güzel olan her seyi sever. Dik basli, çabuk mod degistiren, bencil olmasina ragmen kendisine yakin olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazi oldugu söylenemez. Hirslidir. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadasi vardir. Çünkü ona güvenebilirsiniz.

  Findik (Olaganüstü): Çekici, anlayisli, insanlari nasil etkileyecegini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girisken hatta dövüsken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk degisir Kaprisli bir asiktir. Ama dürüst ve esine toleransli davranir. Kusursuz bir yargi yetenegi vardir.

  Gürgen (Zevk sahibi): Cool bir güzel. Dis görünüsüne ve bakimli olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Baskalarini kendinden fazla düsünür. Hayati mümkün oldugunca kolay bir hale getirmeye çalisir. Disiplinli bir hayat için kilavuzluk eder. Iliskilerinde kibardir. Farkli sevgililer bulmak ister. Duygulariyla ilgili olarak mutlulugu yakalamasi kolay olmaz. Çogunlukla da baskalarina güvenmez. Kararlarindan da asla emin olmaz.

  Ihlamur (Süphe): Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartismadan nefret eder. Çaliskandir, tembelligi ve bencilligi hiç sevmez Streslidir. Yumusak huylu ve merhametlidir. Arkadaslari için çekinmeden fedakârlik yapar. Becerikli olmasina ragmen bunlari Degerlendirmesini bilmez. Mizmizdir. Kiskanç fakat vefalidir.

  Akçaagaç (Özgür zeka): Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu olmayan biridir. Utangaç, hirsli, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapisi vardir. Hafizasi kuvvetlidir. Çok kolay ögrenir. Ask hayati biraz karmasiktir. Baskalarini etkilemeyi sever.

  Mese (Cesaret): Saglam yaradilisli, cesur, güçlü, bagimsiz ve giriskendir. Acima duygusu çok yoktur. Isini sansa birakmayi sevmez. Ayaklarini yere saglam basmak ister. Hareketlidir.

  Zeytin (Erdem): Günesi, sicak havalari sever. Makul biridir. Kibar duygulari vardir! Agresiflikten ve siddetten kaçinir. Sakin ve toleranslidir Adalet duygusu gelismistir. Hassas, kiskançliktan uzak bir yapisi vardir. Okumayi ve sofistike insanlarla muhatap olmayi sever.

  Çam (Titiz): Uyumlu iliskileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasil rahat edilebilecegini bilir. Dogal ve hareketli biridir. Iyi bir partnerdir. Çok arkadas delisi degildir. Çabuk asik olur ama atesi çabuk söner. Her seyden kolay vazgeçebilir. Ideali bulana kadar her sey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

  Kavak (Tatminsiz): Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkadasinin güçlü olmasini ve siki insanlarla muhatap olmasini sever. Çok seçicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatördür. Felsefik takilmayi sever. Ama her durumda güvenilebilir biridir. Iliskilerini de çok önemser.

  Üvez (Hassasiyet): Dikkat çekici, nese verici, bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata baglidir. Yerine ve duruma göre hem bagimli hem bagimsiz olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardir. Iyi bir es olur ama çok zor affeder.

  Ceviz (Tutku): Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardir. Spontandir. Çok hirslidir ve hiç esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir Çok zor begenir. Sadece takdir eder. Çok kiskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakârlik etmekten de hoslanmaz. Ilginç stratejiler üretir.

  Salkimsögüt (Melankoli): Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Baskalarinin duygularina önem verir. Çabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. Asikken aci çeker ama demir atabilecegi birini bulabilir.


   
 2. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  hangi ağaçtan düştünüz:)???
  HANGİ AĞAÇTAN DÜŞTÜNÜZ !

  CELTIC Astrolojisi ağaçlara dayanıyormuş. Ona göre doğduğunuz gün,
  hangi ağaçtan geldiğinizi ortaya çıkartıyor. agac acıklamaları asagıda...

  DOĞUM ARALIĞI AĞAÇ CİNSİ
  23 – 31 ARALIK ELMA AĞACI
  01 – 11 OCAK KÖKNAR
  12 – 24 OCAK KARAAĞAÇ
  25 OCAK – 03 ŞUBAT SELVİ
  04 – 08 ŞUBAT KAVAK
  09 – 18ŞUBAT SEDİR
  19 – 28 ŞUBAT ÇAM
  01 – 10 MART SALKIMSÖĞÜT
  11 – 20 MART IHLAMUR
  21 MART MEŞE
  22 – 31MART FINDIK
  01 – 10NİSAN ÜVEZ
  11 – 20 NİSAN AKÇAAĞAÇ
  21 – 30 NİSAN CEVİZ
  01 – 14 MAYIS KAVAK
  15 – 24MAYIS KESTANE
  25 MAYIS – 03 HAZİRAN DİŞBUDAK
  04 – 13HAZİRAN GÜRGEN
  14 – 23 HAZİRAN ; İNCİR
  24 HAZİRAN HUS
  25 HAZİRAN – 04 TEMMUZ ELMAAĞACI
  05 – 14 TEMMUZ ÇAM
  15 – 25 TEMMUZ KARAAĞAÇ
  /B>> 26 TEMMUZ – 04 AĞUSTOS SELVİ
  04 – 13 AĞUSTOS KAVAK
  14 – 23 AĞUSTOS SEDİR
  24 AĞUSTOS – 02 EYLÜL ÇAM
  03 – 12 EYLÜL SALKIMSÖĞÜT
  13 – 22 EYLÜL IHLAMUR
  23 EYLÜL ZEYTİN
  24 EYLÜL – 03 EKİM FINDIK
  04 – 13 EKİM ÜVEZ
  14 – 23 EKİM AKÇAAĞAÇ
  24 EKİM – 11 KASIM CEVİZ
  12 KASIM – 21 KASIM KESTANE
  22KASIM – 01 ARALIK DİŞBUDAK
  02 – 11 ARALIK &nbs p; GÜRGEN
  12 – 21 ARALIK İNCİR
  22 ARALIK KAYIN
  VE AÇIKLAMALARI ;
  ELMA : ( AŞK ) Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve
  etkileyici… Hoş bir auraya sahip. Flörtöz ve maceraperest ama hassas
  ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve
  hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için
  yaşar. Hayal gücü yüksek.
  DİŞBUDAK : ( HIRS ) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu,
  talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan
  biri. Hırslı, akıllı,
  yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama
  ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkileri
  çok ciddiye alır ve sadıktır.
  KAYIN : ( YARATICILIK ) İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi
  görüntüsüne önem verir. Materyalist sayılır. Hayatı ve kariyeri için
  çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Makul
  bir tiptir. Diyet ve sporla fiziğine dikkat eder.
  HUS : ( ESİNLENME ) Hayat dolu, etkileyici, elegan, arkadaş canlısı,
  gösterişten uzak, mütevazi, aşırılıktan hoşlanmayan, kaba şeylerden
  nefret eden biridir. Doğal ve sakin bir yaşamı t ercih eder. Fazla
  tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve Uygun
  ortamlar yaratır.
  SEDİR : ( GÜVEN ) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven,
  sağlığına dikkat eden , kendine güvenen, başkalarına da biraz
  yukarıdan bakan biridir. Kararlı, Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi
  sever. İyimserdir
  ve beceriklidir. Tek ve Gerçek Aşkını bekler. Çabuk karar verir.
  KESTANE : ( DÜRÜSTLÜK ) Alışılmadık bir güzelliği vardır ve insanları
  etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan
  Diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisin
  de hassasdır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük
  çeker.
  SELVİ : ( SADAKAT ) Güçlü, fiziksel olarak güzel, her ortama
  uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimserdir. Yalnızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek
  kadar tutkuludur. Ama
  sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala
  ve ilgisizdir.
  KARAAĞAÇ : ( ASİL ) Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat
  eden , taleplerin de aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen,
  liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayı sevmeyen biridir.
  Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever.
  Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır.
  İNCİR : ( HASSASİYET ) Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve
  zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve
  hayvanseverdir.
  Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliği
  de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.
  KÖKNAR : ( GİZEM ) Sıradışı bir zevki vardır. Sofistike ve
  kadirşinastır. Güzel olan her şeyi sever. Dikbaşlı, çabuk Modu
  değiştiren, bencil olmasına rağmen kendisine yakın olanlarla
  ilgilenen biridir. Çok mütevazi olduğu söylenemez. Hırslıdır ve
  memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşı vardır ve ona çok
  güvenebilirsiniz.
  FINDIK : ( OLAĞANÜSTÜ ) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl
  etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve
  girişken hatta dövüşken
  biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir
  aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı
  yeteneği vardır.
  GÜRGEN : ( ZEVK SAHİBİ ) Cool bir güzel. Dış görüntüsüne ve bakımlı
  olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla
  düşünür. Hayatı mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır.
  Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır.
  Farklı sevgililer bulmak
  ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz.
  Çoğunlukla da başkalarına güvenmez ve kararlarında n asla emin olmaz.
  IHLAMUR : ( ŞÜPHE ) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve
  tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç
  sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için
  çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları
  değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır, zordur ama vefalıdır.
  AKÇAAĞAÇ : ( ÖZGÜR ZEKA ) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de
  sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen,
  yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı
  vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz
  karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.
  MEŞE : ( CESARET ) Sağlam yaradışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve
  girişkendir. Acıma duygusu çok yoktur. İşini şans'a bırakmayı sevmez.
  Ayaklarını yere sağlam basmak ister. Hareketlidir.
  ZEYTİN : ( ERDEM ) Makul biridir. Güneşi ve sıcak havaları sever.
  Kibar duyguları vardır. Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve
  toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir. Hassas kıskançlıktan uzak
  bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı
  sever.
  ÇAM : ( TİTİZ ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl
  rahat edebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir
  partnerdir. Çok arkadaş
  delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner. Herşeyden
  kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir
  ve pratiktir.
  KAVAK : ( TATMİNSİZ ) Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektiği
  zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı
  insanlarla muhatap olmasını sever. Çok seçicidir. Genellikle
  yalnızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir
  organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona
  güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.
  ÜVEZ : ( HASSASİYET ) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak,
  dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre
  hem bağımlı hem de bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas,
  tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor
  affeder.
  CEVİZ : ( TUTKU ) Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve
  agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır.
  Spontandır. Çok hırslıdır v e hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın
  dışında bir eş'tir. Çok zor beğenir. Çok kıskanç ve tutkuludur.
  Sadece takdir eder. Uyum göstermek için fazla
  fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretmeyi sever.
  SALKIMSÖĞÜT : ( MELANKOLİ ) Güzel ve çok melankoliktir.
  Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi
  sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Başkalarının
  duygularına önem
  verir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması zor biridir.
  Talepkârdır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir
  atabileceği birini bulabilir.
  < Konu Resmi..>

   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: AĞaÇ Fali

  Karaagaç (Asil): Müsfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde asiriliga kaçmayan, insanlara nese verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayi sevmeyen biridir. Dürüst ve sadik bir estir. Baskalari için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekasi güçlü ve iyi bir espri anlayisi vardir.

  Çoğu bana uyuyor teşekkürler adminim :)
   
 4. *şiker*

  *şiker* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  3.922
  Beğenilen Mesajlar:
  149
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: AĞaÇ Fali
  Çam (Titiz): Uyumlu iliskileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasil rahat edilebilecegini bilir. Dogal ve hareketli biridir. Iyi bir partnerdir. Çok arkadas delisi degildir. Çabuk asik olur ama atesi çabuk söner. Her seyden kolay vazgeçebilir. Ideali bulana kadar her sey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

  teşekkürler adminim
   
 5. *LavinyA*

  *LavinyA* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.403
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
  Cevap: AĞaÇ Fali

  evet beni anlatıyo aynen:) ama bir iki özlelik hariç:) teşekkürler rüyam emeğine sağlık..
   
 6. AuSSie-AnGeL

  AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  6.761
  Beğenilen Mesajlar:
  783
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  aNKaRa
  Cevap: AĞaÇ Fali
  Disbudak (Hirs): Farkli bir çekicilige sahip, hayat dolu, talepkar, düsüncesizce hareket eden ve elestirilere kulak asmayan biri. Hirsli, akilli, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverislidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. Iliskileri çok ciddiye alir ve sadiktir.

  hmmm tam benmişim :) ama bu dişbudak ağacı nasıl bişi onu bilmiyorum
  paylaşım için teşekkürler :)
   
 7. elmalı kurabiye

  elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.756
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: AĞaÇ Fali
  Salkimsögüt (Melankoli): Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Baskalarinin duygularina önem verir. Çabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. Asikken aci çeker ama demir atabilecegi birini bulabilir.

  işte bennnnnnnnnnnn :)
   
AĞaÇ Fali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İskambİl Fali

  İskambİl Fali

  İSKAMBİL FALI İskambil kagitlariyla fal bakmak yüzyillardan beri ragbet gören bir usuldür. Ve nesilden nesile devredilen bir çok tarzlari vardir. Kartomani adini tasiyan iskambil falinda, fala tek basina bakmak ugursuzluk sayilir. Süje, yani falina bakilacak kimse, digeri de bakici, yani gelecegi okuyacak kimsedir. Kagitlari süje keser. Fala baslamadan önce, bir kagit süjeyi temsil amaciyla...
 2. Sayi Fali

  Sayi Fali

  SAYI FALI Astroloji gibi 'Numeroloji'nin temelleri de antik uygarlıklara, antik düşünceye dayanıp, Ortadoğu 'dan Batı 'ya uzanıyor, Pisagor ile gündeme gelen, Numeroloji ile Numerolog Syivie Vager e göre doğum tarihinden yola çıkarak karakter analizi ve hayatınızın akışını belirlemek mümkün. Nasılmı? İşte bunun formülü; Kişiliğiniz öğrenmek için (gün, ay ve yıl olmak üzere) tüm sayıları...
 3. Çİzgİ Fali

  Çİzgİ Fali

  ÇİZGİ FALI Yüzyıllardan beri büyük ilgi gören fal yöntemlerinden biride Sihirli Tablolar adını verdiğimiz Çizgi Falıdır. Falına baktırmak isteyen kişi, düşüncesini, sonucunu merak ettiği konu üzerine yoğunlaştırır. Sonra sivri uçlu bir kalem alarak, gözü kapalı kalemi önündeki şekil üstündeki bir noktaya basar. Gözünü açar. O noktanın en yakınındaki rakam, bilinmeyen yada merak edilenin...
 4. Renk Fali

  Renk Fali

  BEYAZKadinlar : Ilk renk olarak tercihi beyaz olan kadin, isteyerek veya istemeyerek olsun kalbinin saf ve temiz duygularla yüklü oldugunu ortaya koyuyor demektir. Nezaket kurallarina uyabilen, yumusak beraberinde de alçakgönüllü biri olmanin yaninda, asil olmak ve iyilikte onun meziyetleri arasinda sayilabilir. Gösterisli ve gürültü patirtili neseli bir yasam onun için hiç de cazip degildir....
 5. Zar Fali

  Zar Fali

  zar fali zar falı Kehanet Zarlari :Zarlar araciligi ile kehanette bulunmanin kökeni antik çaglara kadar dayanmaktadir. Gelecekten haber verme sanatinin burada anlatilan sekli degisik bir eglence sekli olarak da kabul edilebilir. Isabet derecesine gelince; bu, tecrübe ile ortaya çikacak bir husustur. Yapilacak isleme gelince: Soru listesini gözden geçirdikten sonra kendinize bir tane soru...

Sayfayı Paylaş