AĞaÇ Fali

M

Misafir

Forum Okuru
AĞaÇ Fali
23-31 Aralik <Elma Agaci >

01-11 Ocak <Köknar>

12-24 Ocak <Karaagaç

25 Ocak-03 Subat <Selvi>

04-08 Subat <Kavak>

09-18 Subat <Sedir>

19-28 Subat <Çam>

01-10 Mart <Salkimsögüt>

11-20 Mart <Ihlamur>

21 Mart <Mese>

22-31 Mart <Findik>

01-10 Nisan <Üvez>

11-20 Nisan <Akçaagaç>

21-30 Nisan <Ceviz>

01-14 Mayis <Kavak>

15-24 Mayis <Kestane>

25 Mayis-03 Haziran <Disbudak>

04-13 Haziran <Gürgen>

14-23 Haziran <Incir>

14-23 Haziran <Incir>
24 Haziran <Hus>

25 Haziran-04Temmuz <Elma>

05-14 Temmuz <Çam>

15-25 Temmuz <Karaagaç>

26 Temmuz-04Agustos <Selvi>

04-13 Agustos <Kavak>

14-23 Agustos <Sedir>

24 Agustos-2 Eylül <Çam>

03-12 Eylül <Salkimsögüt>

13-22 Eylül <Ihlamur>

23 Eylül <Zeytin>

24 Eylül-03 Ekim <Findik>

04-13 Ekim <Üvez>

14-23 Ekim <Akçaagaç>

24 Ekim-11 Kasim <Ceviz>

12-21 Kasim <Kestane>

22 Kasim-01 Aralik <Disbudak>

02-11 Aralik <Gürgen>

12-21 Aralik <Incir>

22 Aralik <Kayin>

YORUMLARI:


Kestane (Dürüstlük): Alisilmadik bir güzelligi vardir ama insanlari etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neselidir. Dogustan diplomattir. Çok kolay huzursuzluga kapilir ama her türlü iliskisinde hassastir. Bazen olagandisi davranir. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

Incir (Hassasiyet): Çok güçlü, bagimsiz, tartismalara ve zitliklara fazla izin vermeyen, aile hayatina düskün, iyi bir baba ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylakligi ve tembelligi de sever. Bencilligi vardir. Akilli ve pratiktir.

Disbudak (Hirs): Farkli bir çekicilige sahip, hayat dolu, talepkar, düsüncesizce hareket eden ve elestirilere kulak asmayan biri. Hirsli, akilli, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverislidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. Iliskileri çok ciddiye alir ve sadiktir.

Kayin (Yaraticilik): Iyi bir zevki vardir. Görünüse ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalist sayilir. Hayati ve kariyeri için çok ve düzenli çalisir. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fizikine dikkat eder.

Hus (Esinlenme): Hayat dolu, etkileyici, elegan, arkadas canlisi, gösteristen uzak, mütevazi, asiriliklardan hoslanmayan, kaba seylerden nefret eden biridir. Dogal ve sakin bir yasami tercih eder. Fazla tutkulu degildir. Hayal gücü yüksek ve az hirslidir. Sakin ve uygun ortamlar yaratir.

Sedir (Güven): Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sagligina dikkat eden, kendine güvenen, baskalarina da biraz yukaridan bakan biridir. Kararli, sabirsiz ve baskalarini etkilemeyi sever. iyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek askini bekler. Çabuk karar verir.

Selvi (Sadakat): Güçlü, fiziksel olarak kasli, her ortama uyabilen, hayatla fazla ugrasmayan, hosnut, iyimser, paraya meraklidir Yalnizliktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadiktir. Modu çabuk degisir. Kurallara boyun egmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

Karaagaç (Asil): Müsfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde asiriliga kaçmayan, insanlara nese verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayi sevmeyen biridir. Dürüst ve sadik bir estir. Baskalari için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekasi güçlü ve iyi bir espri anlayisi vardir.

Köknar (Gizem): Siradisi bir zevki vardir. Sofistike ve kadirsinastir. Güzel olan her seyi sever. Dik basli, çabuk mod degistiren, bencil olmasina ragmen kendisine yakin olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazi oldugu söylenemez. Hirslidir. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadasi vardir. Çünkü ona güvenebilirsiniz.

Findik (Olaganüstü): Çekici, anlayisli, insanlari nasil etkileyecegini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girisken hatta dövüsken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk degisir Kaprisli bir asiktir. Ama dürüst ve esine toleransli davranir. Kusursuz bir yargi yetenegi vardir.

Gürgen (Zevk sahibi): Cool bir güzel. Dis görünüsüne ve bakimli olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Baskalarini kendinden fazla düsünür. Hayati mümkün oldugunca kolay bir hale getirmeye çalisir. Disiplinli bir hayat için kilavuzluk eder. Iliskilerinde kibardir. Farkli sevgililer bulmak ister. Duygulariyla ilgili olarak mutlulugu yakalamasi kolay olmaz. Çogunlukla da baskalarina güvenmez. Kararlarindan da asla emin olmaz.

Ihlamur (Süphe): Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartismadan nefret eder. Çaliskandir, tembelligi ve bencilligi hiç sevmez Streslidir. Yumusak huylu ve merhametlidir. Arkadaslari için çekinmeden fedakârlik yapar. Becerikli olmasina ragmen bunlari Degerlendirmesini bilmez. Mizmizdir. Kiskanç fakat vefalidir.

Akçaagaç (Özgür zeka): Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu olmayan biridir. Utangaç, hirsli, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapisi vardir. Hafizasi kuvvetlidir. Çok kolay ögrenir. Ask hayati biraz karmasiktir. Baskalarini etkilemeyi sever.

Mese (Cesaret): Saglam yaradilisli, cesur, güçlü, bagimsiz ve giriskendir. Acima duygusu çok yoktur. Isini sansa birakmayi sevmez. Ayaklarini yere saglam basmak ister. Hareketlidir.

Zeytin (Erdem): Günesi, sicak havalari sever. Makul biridir. Kibar duygulari vardir! Agresiflikten ve siddetten kaçinir. Sakin ve toleranslidir Adalet duygusu gelismistir. Hassas, kiskançliktan uzak bir yapisi vardir. Okumayi ve sofistike insanlarla muhatap olmayi sever.

Çam (Titiz): Uyumlu iliskileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasil rahat edilebilecegini bilir. Dogal ve hareketli biridir. Iyi bir partnerdir. Çok arkadas delisi degildir. Çabuk asik olur ama atesi çabuk söner. Her seyden kolay vazgeçebilir. Ideali bulana kadar her sey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

Kavak (Tatminsiz): Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkadasinin güçlü olmasini ve siki insanlarla muhatap olmasini sever. Çok seçicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatördür. Felsefik takilmayi sever. Ama her durumda güvenilebilir biridir. Iliskilerini de çok önemser.

Üvez (Hassasiyet): Dikkat çekici, nese verici, bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata baglidir. Yerine ve duruma göre hem bagimli hem bagimsiz olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardir. Iyi bir es olur ama çok zor affeder.

Ceviz (Tutku): Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardir. Spontandir. Çok hirslidir ve hiç esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir Çok zor begenir. Sadece takdir eder. Çok kiskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakârlik etmekten de hoslanmaz. Ilginç stratejiler üretir.

Salkimsögüt (Melankoli): Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Baskalarinin duygularina önem verir. Çabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. Asikken aci çeker ama demir atabilecegi birini bulabilir.
 
hangi ağaçtan düştünüz:)???

HANGİ AĞAÇTAN DÜŞTÜNÜZ !

CELTIC Astrolojisi ağaçlara dayanıyormuş. Ona göre doğduğunuz gün,
hangi ağaçtan geldiğinizi ortaya çıkartıyor. agac acıklamaları asagıda...

DOĞUM ARALIĞI AĞAÇ CİNSİ
23 – 31 ARALIK ELMA AĞACI
01 – 11 OCAK KÖKNAR
12 – 24 OCAK KARAAĞAÇ
25 OCAK – 03 ŞUBAT SELVİ
04 – 08 ŞUBAT KAVAK
09 – 18ŞUBAT SEDİR
19 – 28 ŞUBAT ÇAM
01 – 10 MART SALKIMSÖĞÜT
11 – 20 MART IHLAMUR
21 MART MEŞE
22 – 31MART FINDIK
01 – 10NİSAN ÜVEZ
11 – 20 NİSAN AKÇAAĞAÇ
21 – 30 NİSAN CEVİZ
01 – 14 MAYIS KAVAK
15 – 24MAYIS KESTANE
25 MAYIS – 03 HAZİRAN DİŞBUDAK
04 – 13HAZİRAN GÜRGEN
14 – 23 HAZİRAN ; İNCİR
24 HAZİRAN HUS
25 HAZİRAN – 04 TEMMUZ ELMAAĞACI
05 – 14 TEMMUZ ÇAM
15 – 25 TEMMUZ KARAAĞAÇ
/B>> 26 TEMMUZ – 04 AĞUSTOS SELVİ
04 – 13 AĞUSTOS KAVAK
14 – 23 AĞUSTOS SEDİR
24 AĞUSTOS – 02 EYLÜL ÇAM
03 – 12 EYLÜL SALKIMSÖĞÜT
13 – 22 EYLÜL IHLAMUR
23 EYLÜL ZEYTİN
24 EYLÜL – 03 EKİM FINDIK
04 – 13 EKİM ÜVEZ
14 – 23 EKİM AKÇAAĞAÇ
24 EKİM – 11 KASIM CEVİZ
12 KASIM – 21 KASIM KESTANE
22KASIM – 01 ARALIK DİŞBUDAK
02 – 11 ARALIK &nbs p; GÜRGEN
12 – 21 ARALIK İNCİR
22 ARALIK KAYIN
VE AÇIKLAMALARI ;
ELMA : ( AŞK ) Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve
etkileyici… Hoş bir auraya sahip. Flörtöz ve maceraperest ama hassas
ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve
hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için
yaşar. Hayal gücü yüksek.
DİŞBUDAK : ( HIRS ) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu,
talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan
biri. Hırslı, akıllı,
yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama
ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkileri
çok ciddiye alır ve sadıktır.
KAYIN : ( YARATICILIK ) İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi
görüntüsüne önem verir. Materyalist sayılır. Hayatı ve kariyeri için
çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Makul
bir tiptir. Diyet ve sporla fiziğine dikkat eder.
HUS : ( ESİNLENME ) Hayat dolu, etkileyici, elegan, arkadaş canlısı,
gösterişten uzak, mütevazi, aşırılıktan hoşlanmayan, kaba şeylerden
nefret eden biridir. Doğal ve sakin bir yaşamı t ercih eder. Fazla
tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve Uygun
ortamlar yaratır.
SEDİR : ( GÜVEN ) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven,
sağlığına dikkat eden , kendine güvenen, başkalarına da biraz
yukarıdan bakan biridir. Kararlı, Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi
sever. İyimserdir
ve beceriklidir. Tek ve Gerçek Aşkını bekler. Çabuk karar verir.
KESTANE : ( DÜRÜSTLÜK ) Alışılmadık bir güzelliği vardır ve insanları
etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan
Diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisin
de hassasdır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük
çeker.
SELVİ : ( SADAKAT ) Güçlü, fiziksel olarak güzel, her ortama
uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimserdir. Yalnızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek
kadar tutkuludur. Ama
sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala
ve ilgisizdir.
KARAAĞAÇ : ( ASİL ) Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat
eden , taleplerin de aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen,
liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayı sevmeyen biridir.
Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever.
Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır.
İNCİR : ( HASSASİYET ) Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve
zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve
hayvanseverdir.
Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliği
de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.
KÖKNAR : ( GİZEM ) Sıradışı bir zevki vardır. Sofistike ve
kadirşinastır. Güzel olan her şeyi sever. Dikbaşlı, çabuk Modu
değiştiren, bencil olmasına rağmen kendisine yakın olanlarla
ilgilenen biridir. Çok mütevazi olduğu söylenemez. Hırslıdır ve
memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşı vardır ve ona çok
güvenebilirsiniz.
FINDIK : ( OLAĞANÜSTÜ ) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl
etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve
girişken hatta dövüşken
biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir
aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı
yeteneği vardır.
GÜRGEN : ( ZEVK SAHİBİ ) Cool bir güzel. Dış görüntüsüne ve bakımlı
olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla
düşünür. Hayatı mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır.
Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır.
Farklı sevgililer bulmak
ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz.
Çoğunlukla da başkalarına güvenmez ve kararlarında n asla emin olmaz.
IHLAMUR : ( ŞÜPHE ) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve
tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç
sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için
çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları
değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır, zordur ama vefalıdır.
AKÇAAĞAÇ : ( ÖZGÜR ZEKA ) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de
sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen,
yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı
vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz
karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.
MEŞE : ( CESARET ) Sağlam yaradışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve
girişkendir. Acıma duygusu çok yoktur. İşini şans'a bırakmayı sevmez.
Ayaklarını yere sağlam basmak ister. Hareketlidir.
ZEYTİN : ( ERDEM ) Makul biridir. Güneşi ve sıcak havaları sever.
Kibar duyguları vardır. Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve
toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir. Hassas kıskançlıktan uzak
bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı
sever.
ÇAM : ( TİTİZ ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl
rahat edebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir
partnerdir. Çok arkadaş
delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner. Herşeyden
kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir
ve pratiktir.
KAVAK : ( TATMİNSİZ ) Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektiği
zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı
insanlarla muhatap olmasını sever. Çok seçicidir. Genellikle
yalnızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir
organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona
güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.
ÜVEZ : ( HASSASİYET ) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak,
dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre
hem bağımlı hem de bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas,
tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor
affeder.
CEVİZ : ( TUTKU ) Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve
agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır.
Spontandır. Çok hırslıdır v e hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın
dışında bir eş'tir. Çok zor beğenir. Çok kıskanç ve tutkuludur.
Sadece takdir eder. Uyum göstermek için fazla
fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretmeyi sever.
SALKIMSÖĞÜT : ( MELANKOLİ ) Güzel ve çok melankoliktir.
Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi
sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Başkalarının
duygularına önem
verir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması zor biridir.
Talepkârdır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir
atabileceği birini bulabilir.
thum_525549d4fff30c0b7.gif
 
Cevap: AĞaÇ Fali

Karaagaç (Asil): Müsfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde asiriliga kaçmayan, insanlara nese verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayi sevmeyen biridir. Dürüst ve sadik bir estir. Baskalari için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekasi güçlü ve iyi bir espri anlayisi vardir.

Çoğu bana uyuyor teşekkürler adminim :)
 
Cevap: AĞaÇ Fali

Çam (Titiz): Uyumlu iliskileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasil rahat edilebilecegini bilir. Dogal ve hareketli biridir. Iyi bir partnerdir. Çok arkadas delisi degildir. Çabuk asik olur ama atesi çabuk söner. Her seyden kolay vazgeçebilir. Ideali bulana kadar her sey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

teşekkürler adminim
 
Cevap: AĞaÇ Fali

Disbudak (Hirs): Farkli bir çekicilige sahip, hayat dolu, talepkar, düsüncesizce hareket eden ve elestirilere kulak asmayan biri. Hirsli, akilli, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverislidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. Iliskileri çok ciddiye alir ve sadiktir.

hmmm tam benmişim :) ama bu dişbudak ağacı nasıl bişi onu bilmiyorum
paylaşım için teşekkürler :)
 
Cevap: AĞaÇ Fali

Salkimsögüt (Melankoli): Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Baskalarinin duygularina önem verir. Çabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. Asikken aci çeker ama demir atabilecegi birini bulabilir.

işte bennnnnnnnnnnn :)
 
Geri
Üst