1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Ağaç merdiven eve orjinallik katmış

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ağaç şeklinde merdiven modeli Merdiven modelleri

Dublex bir evim olsun isterdim. Hem içinde merdiveni olan evleri seviyorum hemde evimiz bize dar gelmeye başladı. Üst katı ıvız zıvır katı bile yapabilirim. Bu ağaç merdiven modelini çok beğendim. Evimiz dubleks değil ama çocuğum olursa odasını dubleks oda yapacağım:)

< Konu Resmi..>

Ağaç merdiven eve orjinallik katmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinize renk katın

evinize renk katın

renkli kağıtlardan süsleme ne hoşlar değilmi? :)
  2. Evinize ayrıcalık katın

Evinize ayrıcalık katın

Dekorasyonun en etkili elemanlarından biri de akıllıca yapılmış bir aydınlatma ile güçlü efektler yaratmaktır, ancak nedense sıklıkla bunu göz ardı eder ve aydınlatma konusunu ikinci plana atarız. Doğru aydınlatma ile mekanınızı olduğundan farklı kılmanız mümkün. Bir odanızı dekore etmeye karar verdiğinizde, ilk planlamanız gereken mekanı nasıl aydınlatacağınız olmalıdır. Odanızı hangi...
  3. Eviniz için ağaç yapın:)

Eviniz için ağaç yapın:)

ağaç yapımı Yılbaşı ağacı örnekleri yılbaşına daha var ama bu ağaç çeşitlerini gördüğümde sizinle paylaşmadan edemdim. Hem el yapımı ağaçları sadece yılbaşı için değil her zaman kullanabilirsiniz meleklerim.
  4. Merdiven katlarını değerlendirin

Merdiven katlarını değerlendirin

Merdiven katı dekorasyonu Merdivenle yapılan dekorasyonlar Merdiven altlarını değerlendireceğiniz gibi merdiven katı dekorasyonu da uygulamanız mümkün. Hem boşluğu doldurmuş hem de soluklanma alanı yaratmış olursunuz. Özellikle yaşlı konuklarınız için ideal bir yer olacaktır.
  5. Ağaç dalından merdiven koruluğu

Ağaç dalından merdiven koruluğu

merdiven örnekleri Farklı merdiven modelleri Merdiven koruluğu farklı olunca ortam daha bir şık oluyor sanki. Dal görünümlü merdiven koruluğu da ortama modern bir hava katmış.

Sayfayı Paylaş