ağız kokusuna çözüm yokmu

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ağız kokusuna çözüm yokmu
şu ağız kokusu artık iyice sinirlerimi bozmaya başladı dişlerimde çürük yok düzenli olarak kontrollere giden ve diş bakımımı ihmal etmeyen biriyim ama çevremdeki yakınlarım bana ağzımın koktuğunu söylüyorlar bazen buna bende şahit oluyorum yakın temas konuşmalarında karşımdaki yüzünü buruşturup hafiften uzaklaşıyor benden çok moralim bozuluyor ağız kokusuna çare olarak tavsiye edebileecğiniz birşeyler varmı acaba

Bence ilk isin dr a gitmek olmali ! Her zaman sebep dis çürügü degil. Bir cok rahatsizlik agiz kokusuna neden olabiliyor. Benim bi yakinim coookk uzun yillardir cekiyo bunu o kadar cok dr a gittiki hic bi cozum bulunmadi. Bence oda az arastirdi ama neyse.
Sen bi an evvel dr a git arastir. Gecmis olsun :)

Evet farklı sorunlarda ağız kokusuna neden oluyor özellikle mide ve sindirim gibi sorunlar ağız kokusu yapabiliyor. En iyisi doktora görünmek bu durumda...

dişinde çürük yoksa midene, yemek boruna baktır derim sonra da boğazına bide suyu ihmal etme :) önce kulak burun boğaz sonra gastrolojiye gidersin ya da tam tersi sana kalmış :)

Geri