Ağızda metalik tat korona belirtisimi kızlar yardım eder misiniz ?

S

selinden

Forum Okuru
Ağızda metalik tat korona belirtisimi kızlar yardım eder misiniz ?

Ağızda metalik tat korona belirtisi mi Korona mı oldum böyle bi tad var melek kadınlar kulübü forum'da

Selam arkadaşlarım ben işim gereği kalabalık bir grupla çalışıyorum: her hangi bir öksürüğüm tıksırığım yok ama ağzımda pas tadı var böyle metalik bir tad var acaba diyorum bu korona belirtileri arasında yer alıyor mu ?

Sevgiler. Selin

Selamlar Selin, Kaç yaşındasın hayatım. Ateş durumu baş ağrısı kırgınlık kemilkerde ağrı durumun var mı acaba sadece bu belirtiyi mi alıyorsun sen ağzında pas tadı mı var ne zamandır var ?

Aa selamlar hemen dönüş yapıtğınız için ya iki gündür var anlamadım ben acaba koronada böyle bir belirti var mı diye merak ettim açıkçası var mı gerçekten

Yani ben açıkçası korona belirtileri arasında böyle bir şeye rastlamadım çevremde korona olanlar da var sadece koku kaybı olduğunu söylediler. Koku kaybın var mı bir de yaşın kaç evli misin ? Başka yere gelmek istiyorum ona göre.

Abla ben 27 yaşındayım evliyim de konu ile ne alakası var anlayamadım ben hayır koku kaybım da yok sadece pas tadım var ağzımda ya da ben öyle hissediyorum ama var

Tamam hayatım. Adet olmana ne kadar süre var bilmiyorum ama az bir zamanın var ise bir gebelik testi yaptırt istersen. Ağızda pas tadı belirtisi hamilelik ile alakalı olabilir ben korona olduğunu düşünmüyorum açıkcası :)

Nası yani hamile iken ağızda pas tadı belirtisi oluyor mu adetime 2 gün var daha. Bir oğlum var düşünüyoruz korunmuyoruz da ne bilim hiç hamilelik belirtisi de almıyorum. İlginç geldi bana açıkcası ama bi test yapayım. Meraklandım şimdi :)

Tamam teşekkür ediyorum en azından korona değilim sağdan soldan böyle bi belirti almadım şimdi aklıma soktunuz ya hamilemiyim diye hemen test alayım bari :) Töbe töbeeee

Geri