Ağızda metalik tat neden olur nolur yardımm edin hamilemiyim :((

Beautyy0202

Üye
Üye
Ağızda metalik tat neden olur nolur yardımm edin hamilemiyim :((
Merhaba 3-4 gün önce bi yiyecek yediğimde tadı metalik gelmişti. Dün de turşu yedim ama tadı da metalikti. Ardından gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Eğer 1 aydan fazla olsaydı dün testim pozitif çıkardı. Ama 12-15 gün önce kondomla anal sürtünme yaşadım ve prezervatif vardı. Onun ertesi günü sevgilim boşaldı ama ben yanında yoktum yani boşalırken kaçtım ve ellerini iyice sabunla yıkadı. 12-15 günde metalik tat belirtisi çıkabilir mi veya hamilelik var mıdır çok korkuyorum beklediğimi adet tarihi 29 eylül

Ağızda metalik tat pek çok sağlık probleminin habercisi olabilir. Durum bazen geçici bazende kalıcıdır.Ağzı hijyeninde eksiklik, kullanılan ilaçlar, Sinir sistemi problemleri, Alerji ve enfeksiyonlar,gebelik, Yüksek mineral seviyesi, vs ağızda metalik tat hissine neden olabiliyor. Tek septomdan yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.

Ağızda metalik tat pek çok sağlık probleminin habercisi olabilir. Durum bazen geçici bazende kalıcıdır.Ağzı hijyeninde eksiklik, kullanılan ilaçlar, Sinir sistemi problemleri, Alerji ve enfeksiyonlar,gebelik, Yüksek mineral seviyesi, vs ağızda metalik tat hissine neden olabiliyor. Tek septomdan yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.
Teşekkürler adetime 8 gün var eğer hamile olsam daha çok belirti olurdu demi

Rica ederim. Belirtilere itibar etmeyin. Psikolojik olabiliyor aynı zamanda gebelik belirtisi ile adet belirtisi benzerlik gösteriyor.. En kuvvetli gebelik belirtisi adette gecikme olmasıdır. Akabinde test yapılarak durum doğrulanabilir..

Rica ederim. Belirtilere itibar etmeyin. Psikolojik olabiliyor aynı zamanda gebelik belirtisi ile adet belirtisi benzerlik gösteriyor.. En kuvvetli gebelik belirtisi adette gecikme olmasıdır. Akabinde test yapılarak durum doğrulanabilir..
Sühan hanım son sorum da şu olacak :) hamile miyimdir sizce. Şöyle oldu adetimin 9. Günü yani yumurtlama dönemi diye saydığım 6 eylülde 3-4 saniyeliğine kondomla sürtünme oldu ama boşalma asla olmadı. Ertesi bir iki günde iste boşalma oldu ama ben erkek arkadaşım boşalırken yanında bile durmadım. O ellerini sabunla yıkadı sanırım sabunla mı bilmiyorum ama yıkadı. Ardından bende iç çamaşırım ve pijamam varken orama temas etti. Ellerini kuruladıktan 10 dakikadan sonra da ön tarafın üzerine temas etti. Hamile kalır mıyım

Geri