1. ڪσηڪųzℓųк ♥

ڪσηڪųzℓųк ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ağlarsam gülyüzlüm acım diner mi?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ڪσηڪųzℓųк ♥ tarafından paylaşıldı.

acım diner mi ağlarsam gülyüzlüm acım diner mi aglarsam gül yüzlüm dinermi ağlarsam gül yüzlüm
    AYRILIK KOLAYMI ?SENİN YANINDA !...

< Konu Resmi..>

Ağlarsam gülyüzlüm acım diner mi

Aşkımın ateşi böyle sönermi Sensiz kalırsam yar yüzüm gülermi
    Ayrılık kolaymı senin yanında..

< Konu Resmi..>

Beni senin kadar kimse anlamaz
    Kimse senin gibi beni saramaz.
    Dizlerim tutulur yar yar dilim konuşmaz
    Ayrılık kolaymı senin yanıda..

< Konu Resmi..>

Çekilmez oluyor sensiz günlerim
    Ne laf anlıyorum ne söz dinlerim.
    Deli divaneyim candan bezerim
    Ayrılık kolaymı senin yanıda..

< Konu Resmi..>

alıntıdır

Ağlarsam gülyüzlüm acım diner mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Mıknatısla Elektrik Akımı Elde Edilebilir Mi?

Bir Mıknatısla Elektrik Akımı Elde Edilebilir Mi?

mıknatısla ilgili deneyler mıknatıs ile ilgili deneyler elektrik ile mıknatıstan enerji elde etme elektrikle DENEYİN AMACI: Bir mıknatıs ve bobin yardımıyla elektrik elde etmek, indüksiyon akımı kavramak. HAZIRLIK SORULARI: Kapalı devre halinde bulunan bir iletkende elektronları çift yönlü hareket ettirerek sürekli bir elektrik akımı elde edebilir...
  2. itiraff ediyorum..neyi mi acta bakk ::)))

itiraff ediyorum..neyi mi acta bakk ::)))

evettt itiraff ediyorumm ben cook seviyorum...ve iyiki onu sevmişim iyiki o olmuş herşeyimm elim kolum kanımm..sen sevdiğim yanımda her nefes aldıgında kanıma işliyor aşkınn büyüleniyorum biraz kafam dönsede biliyorum senden..hayatımın her köşesinde her yerinde seni bir kez daha seviyorum..seni seviyorum herşeyimlee..ve itiraf ediyorum bunu herkze...sen bir gülüncee hayatım ben bin...
  3. Acun gitti, Efe mi geldi?

Acun gitti, Efe mi geldi?

Acun ılıcalı, sevgilisi, eşi ile boşanma davası, yeni sevgililer hakkında etaylı bilgi alalım. Acun ılıcalı ile Şeyma Subaşı arasında ki sevgili olduklarını ortaya koyan haberin üzerinden çok zaman geçti ve bu haberlerde sonra Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı eşine boşanma davası açmıştı melekler. Ancak Sevgili Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile ayrıldıkları haberlerinde sonra başka...
  4. Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

küçük ağa dizi oyuncuları, küçük ağa mehmetcan öldümü, mehmetcan öldümü Kanal d ekranlarının ailece izlenen sevilen dizisi"Küçük Ağa" son bölümün de hayranlarını bir hayli üzdü. Son sahne de annesi ile birlikte araba da giderken birden fenalaşan ve burnundan kan gelen Mehmetcan'a noldu? İzleyici büyük bir merakla yeni bölüm de Mehmetcan'a neler olacağını bekliyor. Benim düşüncelerim...
  5. Epizyotomi Sırasında Acı Hissedecek Miyim ?

Epizyotomi Sırasında Acı Hissedecek Miyim ?

epizyotomi nasıl yapılır,epizyotomi nedir,epizyotomi acılı bir işlemmi,epizyotomi kimlere yapılır,epizyotomi yaptıranlar,epizyotomi hakkında bilgiler Bebeğin daha kolay çıkmasını sağlamak için uygulanan cerrahi kesiye epizyotomi adı verilir. Bu kesi her doğumda uygulanmamakla beraber gerekli durumlarda ve usulüne uygun uygulandığında hem kısa vadeli ve hem de uzun vadeli avantajlar getiren...

Sayfayı Paylaş