Ağlatan Mesajlar Kısa

M

Misafir

Forum Okuru
Ağlatan Mesajlar Kısa
Ağlatan Mesajlar
Ağlatan Mesajlar Kısa

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda ağlatan kısa mesajları sunuyoruz ve diyoruz ki Allah ağlatmasın!
enguzelresimlisozler6-4268.jpg

Duydum ki çok mutsuzmuşsun, demiştim sana giderken 'benim yerimi kimse tutamaz' diye. İnanmamıştın.

Bir sonraki sessizliğim senin için güzelim zamansız gelen ayrılıklar kalbimi yaralar ağlayan gözlerim elbet birgün aşk acısı için değil hayat acısı için ağlar.

Mesele ölmek değil kardeş! Mesele birini delicesine severken ondan zerre kadar bir karşılık görmeyip günden güne erimektir.

Ağlayan gecelerimin melodisi oldun mu hiç? Ağlayan gözlerimi sildin mi hiç? Ağlatmak için mi buldun beni insafsız!

Güldüğüme bakıpta sanmayın beni bahtiyar attığım her kahkahada binlerce gözyaşı var.

Şimdi resmin elimde içiyorum sakince bana dediğin mesajlar aklıma gelince çıldırıyorum yerimde bu nefreti bana verdin ya lanetim senin olsun.

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Kime desem adını çıkmazlara giriyorum ağlamak geliyor içimden zor tutuyorum kendimi seni severken ağlıyor incilmiş yüreğim.

Ağladığın zaman beni ara, seni güldüremeyebilirim ama seninle ağlarım.

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun....

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalpleri birbirine bağlamaz'

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.

Gözyaşı, ruhumun aşısıdır.

Ağlıyorsa gözlerim kurumuş aşkımızın yeşermesi içindir bebeğim sen anlamazsın ben anlatıyorum göz yaşlarıma seni.

Bir gün ölürsem haberim sana gelirse mezarımın başına sakın gelme sadece elini kalbine koy ve özür dile belki o zaman mutlu olurum.

Bestesiz bir şarkının ağlayan mısralarında buldum seni. Ağlama sevgilim bu devran döndükçe seveceğim ben seni.

Ağlıyorsam sebebi vardır geceleri resmine bakıp içiyorsam bir sebebi vardır herşeyin bir sebebi vardır sebep aşksa herşey vardır.

Ağlayan gözlerim bir gün mutlu olacak. O zaman sen ağlayacaksın benim mutlu olduğumu görünce kahrolacaksın.

ah rüyam zaten herşeye aglıyoruz bari mesajlarda aglamayalımm ....bu arada hepsi birbirinden güzel emeğine yüreğine saglık ....

Geri