gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

agop arad kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

agop arad kimdir biyografisi hayatı ve hakkında kısa bilgiler arıyorum verirseniz memnun olurum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Forumumuzda bulunan Agop Arad Kimdir adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

agop arad kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Agop Dilaçar

Agop Dilaçar

Agop Dilaçar (1895 - 1979) İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gedikpaşa'da , misyonerlerin açtığı bir ameriken okulunda yaptı. İngilizce, rumca, ispanyolca öğrendi. Robert kolej'i bitirdi (1915). Latince, yunanca, almanca, rusca, bulgarca üzerinde çalıştı. Birinci dünya savaşı'na katıldı. Kafkas cephesinde gösterdiği başarıdan dolayı madalya ile ödüllendirildi. Robert Kolej'de...
  2. Teoman - Hergün Aradıysam

Teoman - Hergün Aradıysam

Gizli değil ki bu, okunuyor yüzümden Sonsuz bulamayışı kalbimin Bir daha aramaz tanırım onu Kaçamağı beynimin Tutunuversem Çalısıyla sevginin Uçurumlarda... Her gün aradıysam, Hiç bulamadıysam, Hep çocuk kaldıysam. Büyür müyüm sonunda? Tek sen değilsin ki Boşluğa uzanan Korkak,sevgisiz kalbimiz Bir daha aramaz Tanırım onu Yaralıyız hepimiz.
  3. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  4. agop ayvaz kimdir

agop ayvaz kimdir

Agop ayvaz kimdir, biyografisi ve hakkında kısa bilgiler araştırmaktayım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  5. Agop Arad Hayatı Biyografisi Eserleri

Agop Arad Hayatı Biyografisi Eserleri

agop arad kimdir hayatı biyografisi eserleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Türkiye'nin yetiştirdiği usta ressamlardan Agop Arad bu yazımızın konusu melekler . Meşhur ressamımız İbrahim Çallı 'nın da atölyesinde çalışan Agop Arad hayatı biyografisi ise şöyle; 1913 yılında Eskişehir'de doğdu.Gedikpaşa Saint Assomption Koleji'ni bitirdikten sonra İstanbul Devlet Güzel Sanatlar...

Sayfayı Paylaş