ağzına biber sürerim hee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biber

Biber

Zahmetle birlikte elde edilecek mala ve dünyalığa delalet eder.Rüyada biber yemek, yapacağı bir işten dolayı pişman olacağına işarettir. Dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin. Biber satmak hasta iseniz, iyileşeceksiniz, biber almak geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işarettir. Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş...
  2. Ben de diyirem Hee

Ben de diyirem Hee

Erzurum'a bilgisayarın daha yeni yeni gelmeye başladığı zamanlara ait bir anıyı Erzurum Kültür Kurumu İlköğretim Okulu'ndan Mansır Bey anlatıyor... Bir işyerine bilgisayar ve stok programı satılır. Teknik servis elemanı bilgisayarı işyerine kurduktan sonra stok programının kullanımı ile ilgili bilgi verir ve ayrılır. Aradan bir iki saat geçer, işyerinden telefon: "Kardeşim...
  3. Bende Diyirem Heee...

Bende Diyirem Heee...

> > Erzurum'a bilgisayarın daha yeni yeni gelmeye başladığı zamanlarda > > Bir işyerine bilgisayar ve stok programı satılır. Teknik servis elemanı > > bilgisayarı işyerine kurduktan sonra stok programının kullanımı ile > > ilgili bilgi verir ve ayrılır. Aradan bir iki saat geçer, işyerinden telefon: > > Kardeşim sizin anlattığınız gibi yapirem fakat program...
  4. Çocukların ağzına biber sürmek

Çocukların ağzına biber sürmek

aile terbiyesi almak aile,aile terbiyesi,aile terbiyesi nedir,ailenin önemi,anneningörevi,annenin sorumlulukları Bu eski,den di tabi. küfreden çocuğun ağzına biber sürülürdü, şimdilerde daha modern şekillerde çözülüyor bu konular... ...Çocukların argo, küfür ya da kötü sözler telaffuz etmesi karşısında anne-baba nasıl bir yol izlemeli? Çocuk-ergen psikiyatristi Serdar Alparslan, 'ayıp,...

Sayfayı Paylaş