aH ahh.. ):

Cяіѕіѕ

Yeni Üye
Üye
aH ahh.. ):
ah ahh içim içimi yiyor yanıyorum ßi türLü rahatLayamıorum eskiden sıkıntıLarımdan köpeğim sayesinde kurtuLurum simdi hiç işe yaramıor ben çok kötüyüm oF aşık oLdum beLki seviorum biLmiorum..
akrabamız sayıLır annemin kuzenin oğLu ..:) akraba oLmamıza rağmen oturupta bi sohbet etmişLiğimiz yok
geçenLerde haLamızın cenazesi wardı oda ordaydı ve bana beLki iLk defa adımLa sesLendi adım ağzından okadar zor ve güzeL cıktıki kendi kendime benim adım bu kadar güzeLmişydi dedimm..
ona senden hosLanıuorum diecem ama uLasamıorum ne nosu war ne msn facede buLdum ama daha nete girip onayLamadı..
1 hafta sonra düğünümüz war we oda geLcek ona orda söLemeyi düşünüorum ama kararsızım ya tersLerse naparım sizce söyLemeLiimiyim..???

Cevap: aH ahh.. ):

insan sewdikçe yasar sewdikçe herseyden zevk almaya baslar kotu olan şeyler bile guzel görunur bence gönlünü dinle bişi kaybetmezsin ne demişler isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu ...........basarılar içini ferah tut...

cnm yazini okudum...
Beni yanlis anlama ama. böyle damdan düser gibi olmaz bence bu isler...

ya gercekten coook kendine güveniyorsun, daha adam akilli senin hakkinda ne düsündügünü bilemdigin birine askini itiraf edeceksin.

Yada gercekten ters bir cvp gelirse, yasayacagin hayal kirikligini göremiyorsun..

Bence ona duygularini acmadan, bir arastir, nebilim fikrini ögren, ögrettir. ama bunu seni seviyorum, sana asigim diyerekten degil tatlim.

bence böyle yap derim cnm, daha gencsin, belkide ilk defa oluo, ama sana abla tavsiyesi senin yaslarinda, hersey daha basit görünüyo. Simdiden red cevabi aldiginda algilayamazsin sonunu. ve bu seni uzun bir zmn etkiler

Ama yine sen bilirsin gülüm. Simdiden basarilar sana.. Ve dügündede bol bol döktür emi :) Saglicakla kal...

ewt bunLarı çok düşündüm ama bu düğünden sonra onu bidaha göremeyeceğim bayram seyran anca yinede sağoLun waz geçtim söyLemekten korkuyorum red ediLmekten ..kaßuL görmek oLsa ßiLe...:)

Geri