ah bu ergenlikkkk

Ce: ah bu ergenlikkkk

zeynacıgım Allah hepimize tüm annelere sabır versin benimde oğlum 10 yaşında daha şimdiden uğraştırıyor beni ne olacak halimiz bilmiyorum. Bu çocuklar ergenliği atlatana karar biz bizden geçeceğiz galiba

canim,kendinde yazmissin ergenlik cagi

bekle gecer canmm,herkesler bu dönemde böyle olur yeterki sen sabirli ve kararli oll,,fazla ustune düsme,vede sakin uzulme bosyere uzulursunn cnku inaniyorumki en kisa zamnda duzelecekk,sadece beklemn lazim,hepimiz o caglarda oyledikk,sevgiler canm,

Ahhh Zeynacım yarama parmak bastın canım. Benimde 16 yaşında oğlum var ve sorunlar aynı bide didişiyoruz ki sorma.Geçer geçer diyorlar ama nasıl geçecek bilmem.Dilerim ALLAH'dan biz annelere sabır evlatlara da kolay ergenlik geçirsin.

benim 2 kızım 1 oğlum var kızların büyüğü atlattı 2ci kızımda ergenlik döneminde ama kızlarda ben sorun yaşamadım duyduğuma göre erkeklerin daha zor geçiyormuş ergenlik dönemi yada benim kızlarımda sorun olmadı oğlumsa çok ufak 4 yaşında bizi zor günler bekliyor o zaman

sabır ve sevgiyle asılır ama olan biz annelere oluyor cocugu idare et üstüne eşini allah hepimize yardım etsin tesekkürler arkadaslar

Geri