1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0

ah bu erkekler...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.

Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  2. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence içinden geldiği gibi davran yani doğal birşeyler yarat.onun çok hoşlandığı birşey varsa onu yap. mesela onun sevdiği yemekleri yap veya onun sevdiği bir filme gidin açık havada bol yürüyüz yapın iyi gelecektir.

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım sadakatın dediklerine aynen katılıyorum ama sana başka birşey tavsiye etcem
    psikoloğa gitmeyi kabul ederse gidin ama zannetmem gideceğini eşimden biliyorum benimkide aynı dertte depresyon ilaçlarının faydası olduğuna inanıyorum eşimi zorla kullanmaya ikna ettim bakalım nolcak bende kullanıyorum ve çok faydasını gördüm...tabi siz bilirsiniz yine bir doktora danışın

ah bu erkekler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Bu İstanbul Anıları

Ah Bu İstanbul Anıları

Ah Bu İstanbul Anıları Geçenlerde 15 yıllık muhitim Ortaköy'de, Mecidiye Camii’nin kıyısında Emirgân’ın şöhretiyle yarışan çay bahçelerinin önünden geçtim. Gezinirken Sözde entelleküel birikimlilerle dolu kişilerin oturduğu, Topkapı Sarayı Kız Kulesi manzaralı, bir masaya çağrıldım. Açıklanamayan uçan cisimlerden konuşuyorlardı yine. Sohbet beni hiç sarmadı. Tam kalkıyordum ki bir sesle...
  2. ah bu ergenlikkkk

ah bu ergenlikkkk

slm kızlar bende yazayım dedim 15 yasında bir oğlum var ergenliğe girdi mahvediyor beni ne konusuyor ne ders calışıyor nasıl davranacagımı sasırdım bazan ay bırak ne yaparsa yapsın diyorum ama cok üzülüyorumm ona yardım almayı teklif ettim onuda kabul etmedi ne yapacagımı sasırdım ergenlikle ilgili tüm yazıları okuyorum heralde oglan büyüdügünde prof olucam bu gidişle :) yada ben direk akıl...
  3. Göktan - Ah Bu Gönül

Göktan - Ah Bu Gönül

Ne hataların acısı Ne ayrılığın sancısı Bu sabah mutlu uyandım Bitti artık kendimle aşkın kavgası Bedeli ödenmiş sevdamın Acısı yamanmış dünyanın Yine de gelince aklıma Yagmurlarda bakışların Ah bu gönül Seni deli sevdi güzelim Seni hep sevdi Yagmurlarda solan yüzüne Tutuşur bulutlu gözlerine
  4. ah bu kadınların erkeklerden çektiği(alıntıdır)

ah bu kadınların erkeklerden çektiği(alıntıdır)

kronick 30-08-2006, 10:01 PM Onların kocaları Baran veya Selim değildir; çoraplarını hep oraya buraya atan kaba adamlardır :)) Sanki banyodaki kirli sepetini görmezler. Su içtiği bardak ortadadır, hatta bir sürü bardakla doludur etraf, her seferinde yenisini alır bu adam; offf Allah’ım ya sabır :) Ellerini bir yıkar lavabonun vay haline, yer gök su olur. Hele pazar günü o koltuktan o...
  5. ah erkeğin kalbiii....

ah erkeğin kalbiii....

hiçç şaşırmadımmm işte buna benn ahh erkeklerr cogunuzun kalbindee sevdiğiniz insandan cok ne kadar gereksiz kişilerr var :sinir:

Sayfayı Paylaş