Ahava çamur maskesi gerçekten arındırıcı mi?

N

Nilay001

Forum Okuru
Ahava çamur maskesi gerçekten arındırıcı mi?

Ahava çamur maskesi kullananlar melek kadınlar kulübü ahava çamur maskesi forum'da.​

Kızlar cildime yaza özel bir arındırma bakımı yapmak istiyorum. Çok sevilen çok yapılan bir maske varmış. Tam olarak ahava çamur maskesi ile bilgi almak istiyorum sizlerden. Daha önce deneyen var mı acaba? Ahava çamur maskesi kullananlar yapanlar ya da yaptıranlar varsa bana bilgi verebilir mi? Her cilt tipine uygun mu acaba?

Merhabalar
Ahava doğal içeriğe sahip bir çamur maskesi. Yararlı mineraller doğal maddelerden oluşan içeriğinde kötü maddeler zararlı hiç bir şey yok. Alerji yapmadığına dair yorumlar yapılmış ama her yeni ürün kullanırken mutlaka kolunuz gibi ufak bir bölgede test edin yine de. Kokusu konusunda da kötü korkmadığı ve ağır bir kokusu olmadığı söylenmiş. Yüzünüze uygulama sonrasında bekleme süresi uzun sürse de yüzünüzden çıkarmasi zahmetsiz. Normalde maskeler 2-3 dk tutulur ama bu 5-6 dk da kuruduğu söyleniyor. Yüzünüzdeki siyah noktalar ölü derileri filan temizliyor deniyor. İşte cildi derinlemesine arındıran bir çamur maskesi bu. Haftada bir kez yapmanız önerilir. Kuru cilde sahip olanlar dikkat etsinler cildinizi daha fazla kurutup pul pul dökebilir. Yağlı ve karma cilde sahipseniz cildinizin yağ dengesini kuracağını düşünüyorum. Yine de ahava çamur maskesi kullananlardan da yorum yapmalarını bekliyoruz fikir oluşması açısından.

Kil maskesi de biliyorsunuz ki yağlı ciltler için önerilen bir maske çeşiti. "Kil naskesi hazırlanışı" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri