Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Ahmet Maranki'den Şifalı Bitkiler ve Faydaları

  Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler ve Faydaları


  Son yıllarda verdiği reçeteler ve tedavi örnekleriyle tanıdığımız alternatif tıp uzmanı Ahmet Maranki'nin tavsiyesi bazı bitkileri ve faydalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

  < Konu Resmi..>


  Kozmik bilim uzmanı Prof.dr. AHMET MARANKİ kainat eczanesinde bilinen 124 bin çeşit bitki olduğunu hastalıkların şifasınında doğada olduğunu söylüyor.

  *sağlıklı ve hastalıksız bir hayat için konsantre ürünlerden uzak durmalıyız.

  *meyve ve sebzeleri mevsiminde yemeliyiz. buna dikkat ettiğimiz takdirde daha sağlıklı bir hayat yaşama olasılığı daha fazladır.

  *genetiği değiştirilmiş ürünlerle beslenmeyin.

  *organik besinler alın.

  * Her sabah bir kere içine bal ve limon suyu katılmış ılık su için.

  * Her gün başta yeşil çay olmak üzere, bitki çaylarını hayatlarından hiç eksik etmesinler. Bu arada da mutlaka her gün 3-5 tane fındık, ceviz, badem, kuru üzün, hurma yesinler.

  * Beyaz ekmeği sofralarından kaldırsınlar. Siyah çayı az içsinler.

  CEVİZ: Her meyve ve sebze şekli ve rengi itibarı ile bir organa benzer ve oraya hitap eder. cevizde beyine benzemektedir ve beyin sağlığına hizmet eder. unutkanlığa iyi gelir.imtihana hazırlanan geçnler için muhteşem bir yardımcıdır.beyine direkt enerji verdiğinden beyin sağlığını koruyan en iyi besindir..tiroide çok faydalıdır. hergün toplam bir avuç ceviz,fındık ve badem tüketmek çok faydalıdır.yani herbirinden 5er tane yemeniz yetrelidir.herşeyin fazlası fayda yerine zarar verir.
  lenfoma için çok faydalıdır.yiyeceğiniz ceviz ,fındık ,badem gibi kabuklu yiyecekleri kendiniz kabuğuyla alın,kabuğunu kendiniz kırın ve tüketin. böyle tüketirseniz daha faydalı ve sağlıklı olur.

  ZEYTİN ve İNCİR:kozmik bilimin araştırmalarına göre en yüksek oranda asit temizleyici,vücutta biriken bütün asida atan ilk bitki zeytin ve ikinci sırada da incir gelir.Her türlü hastalığa iyi gelir.

  KAPARİ:türkiye bu bitkinin vatanıdır. gebereotu adylada tanınır. fakat zehirli bir bitki olduğundan dikkatli kullanmak gerekir. gölgede kurutulmuş olası gerekir. en iyisi işlenmiş olarak satılandan tüketilmesidir.

  SARIKANTARON:uykusuzluğa,depresif rahatsızlıklara ve sinirsel hastalıklara karşı çok faydalıdır.

  KİŞNİŞ :kişniş maydonozun amca oğludur.insan neslini kurtaracak bir bitkidir.vücuttaki bütün yaralara iyi gelir.bulabiliyorsanız tazesini tüketin yada kendiniz yetiştirin.yoksa tohumunu havanda dövün1 bardak sıcak suda 10 dakika kadar bekletin.her sabah aç karnına için.3 gün içinde bütün yaralarınızın iyileştiğini göreceksiniz.


   
Ahmet Maranki'den Şifalı Bitkiler ve Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ahmet Maranki'den basur için şifalı bitkiler

  Ahmet Maranki'den basur için şifalı bitkiler

  ahmet maranki şifalı bitkiler ahmet maranki basur için şifalı bitkiler basur basura iyi gelen hemoroide iyi gelen Halk dilinde basur tıp dilinde hemeroid hastalığına iyi gelen şifalı bitkileri sizler için paylaşıyorum Basur hastalığı tıp dilindeki adı Hemeroid olan bir bağırsak hastalığıdır. Bağırsağın dışa çıkması şeklinde olabildiği gibi çatlaklar şeklinde de oluşabiliyor. Pekçok insanın...
 2. Ahmet Maranki'den Depresyon İçin Şifalı Bitki Reçetesi

  Ahmet Maranki'den Depresyon İçin Şifalı Bitki Reçetesi

  Ahmet Maranki Depresyon İçin Şifalı Bitkiler depresyon için şifalı bitkiler nelerdir depresyona iyi gelen bitkiler Alternatif tıpta depresyon tedavisi için kullanılan reçetelerden birini Ahmet Maranki'den alıyoruz melekler :) Prof. Dr. Ahmet Maranki Depresyon için şifalı bitkilerle bir çay önerdi.. 5 er gram sarı kantaron ve kimyonu yarım litre suda demleyin Günde bir bardak için kimse...
 3. Ahmet Maranki'den Öksürüğe İyi Gelen Şifalı Bitkiler

  Ahmet Maranki'den Öksürüğe İyi Gelen Şifalı Bitkiler

  Ahmet Maranki Öksürük Tedavisi Ahmet Maranki öksürük için şifalı bitkiler Ahmey Maranki öksürük için pratik bitkisel çözümler Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerin kullanımı ile ilgili olarak bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'den alınan bilgiler şöyle melekler :) Prof.Dr.Ahmet Maranki öksürüğe iyi gelen ve kısa sürede kesilmesini sağlayan şifalı otların isimlerini...
 4. Ahmet Maranki'den Şifalı Bitkilerle Ülser Tedavisi

  Ahmet Maranki'den Şifalı Bitkilerle Ülser Tedavisi

  Ahmet Maranki ülser tedavisi şifalı bitkiler Ülser tedavisi Ahmet Maranki Bitkisel tedavi uzmanı ülser şikayeti olanlar için şifalı bitkilerle uygulanan çeşitli tedavileri öneriyor melekler. Uzmanın önerisi tedavi şekilleri ve ülserle ilgili verdiği bilgiler ise şöyle :tik: Ülser midenin iç yüzeyinin deforme olmasıdır. Daha da açık bir ifadeyle midenin iç yüzününün yara olmasıdır. Peki...
 5. Ahmet Maranki'den Yüksek Tansiyon İçin Şifalı Bitkilerle Tedavi

  Ahmet Maranki'den Yüksek Tansiyon İçin Şifalı Bitkilerle Tedavi

  Ahmet Maranki yüksek tansiyon için öneriler Yüksek tansiyon için şifalı bitkiler Yüksek tansiyon, yaşadığımız bu stresli dünyada ne yazık ki pek çok insanın problemi melekler . Elbette ki bu sorun için doktora danışmak gerekiyor. Ancak tansiyonunuz çok ta fazla yüksek değilse doktor kontrolünde bazı bitkisel reçeteler deneyebilirsiniz. Bunun için bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'nin...

Sayfayı Paylaş