1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ahşap ev konsepti...

  Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Ahşap ev konsepti... < Konu Resmi..>
  Uzun yıllardır ahşap mobilya imalatı ve dekorasyon sektörünün içinde bulunan Saffet Demiralay ve Mimar Erkan Yeşil firmaları Sade Ahşap ile dekorasyon sektörünün her türlü ahşap işlerini “mutlu bir yaşam için doğru mekan” prensibiyle hayata geçiriyor.

  Sade Ahşap, toplam 1.500 metrekarelik kendi modern binasında, 30 kişilik kalifiye kadrosu ve 2008 yılında yenilenen makine parkı ile büyük çaplı butik ve konsept işleri karşılayabilecek önemli firmalardan biri haline geldi.

  Gerek yüklenicilerin ve mimarların projeleri, gerekse kendi mimari ekibinin müşterilerine özel tasarladıkları ürünler, her aşamada sonsuz bir titizlikle üretiliyor ve teslim ediliyor. Sade Ahşap, son dönemde otel ve ofis projelerine yoğunlaşarak kalitesini bu alana da taşıma yolunda ilerliyor.

  < Konu Resmi..>
  Villaların ve konutların her biri birbirinden özel çözüm ve detay gerektiren projelerine mimari grup, özel bir yaklaşım gösteriyor. Her şeyin yerli yerinde olduğu, tamamen kullanıcının tarzına ve alışkanlıklarına göre tasarlanmış bir ev konsepti yaratıyor.


  Salondan yatak odasına, çalışma odasından mutfağa ve banyoya, evin bir bölümünde ya da tümünde ahşap ev konsepti yer alabiliyor. Bu amaçla Sade Ahşap, tüm çalışma ve tasarımlarında yerinden ölçüler alıyor ve özel olarak sanal ortamda 3 boyutlu olarak tasarlayarak çeşitli animasyonlarla kullanıcıya sunuyor.
  Tüm malzeme ve detaylar belirlenip tüm tasarımlar onaylandıktan sonra üretim bölümüne aktarılan projeler son derece yüksek kalite ile zamanında teslim ediliyor.


   
Ahşap ev konsepti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sibirya daki ahşap evler

  Sibirya daki ahşap evler

  sibirya evleri
 2. Hayalimdeki ahşap evi buldum sonunda

  Hayalimdeki ahşap evi buldum sonunda

  ahşap ev modelleri Orman evi Hayalimde ağaç dalları üzerine konumlandırılmış ahşaptan bir ev vardır hep. Sanırım küçükken izlediğim filmlerden etkilendim. Ama nette dolaşırken birken hayalini kurduğum evi gördüm ve isteğim birkez daha arttı. Sessiz bir büyülü ormanda, doğayla ve kocacımla başbaşa o orman evinde bir gece geçirmeyi çok isterdim. Sizce de çok güzel değil mi meleklerim?...
 3. OSMANLI MANYAS KAPLICASI AHŞAP EVLERİ

  OSMANLI MANYAS KAPLICASI AHŞAP EVLERİ

  serpin osmanlı ahşap evleri balıkesir kaplıcası,balıkesir manyas osmanlı ahşap evleri,balıkesir serpin kaplıcası,balıkesir osmanlı ahşap evleri kaplıcası hakkında bilgiler Manyas ilçesine 6 km uzaklıkta,Kızık Köyü – İbrahim Tepe Mevkii’nde bulunmaktadır. Suyun sıcaklığı 45-50 ºC dir. Su,içme ve banyo suyu olmak üzere 2 ayrı şekilde kullanılmakta olup, sodyumlu, kalsiyumlu, klorürlü...
 4. Ahşabın ev dekorasyonundaki yeri

  Ahşabın ev dekorasyonundaki yeri

  Ahşap samimi bir oda görünümünü vermede en etkili dekor parçalarındandır. Ahşap ile ev dekorasyonlarınızda sıcak görünümlere yer açabilir, son derece kaliteli görünümlere yer açabilirsiniz. Banyodan yatak odasına; oturma odasından bahçeye kadar her yerde dekorasyonlara anlamlı bir dokunuşta bulunabilmek adına ahşap ögelerden faydalanmayı deneyebilirsiniz. En farklı ahşap kullanımlar ile...
 5. Ev dekorunda neden ahşap seçeriz?

  Ev dekorunda neden ahşap seçeriz?

  Ahşap ev ortamına sıcaklık katan unsurlardandır. Ahşaba sık yer veriyor oluşumuz da bundan kaynaklanır. Bu nedenle ev dekorunda ahşap ile yapılan ev dekorasyonlarına daha çok özen gösteririz. Dekorasyonda çeşitlilik sağlayabilmek için öncelikli tercihimiz farklı ürünlerden faydalanmaktır; ama doğallığı seviyorsak ahşap kaçınılmazımızdır. Bu nedenle bu yazımda sizlere neden ahşap seçeriz...

Sayfayı Paylaş