Aileler Bebeğiniz İçin Hangi Hazırlıkları Yaptı ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Aileler Bebeğiniz İçin Hangi Hazırlıkları Yaptı ?
Melekler, annelik heyecanı sizi sarmışken artık son günlere yaklaşıldığında mutlaka bazı hazırlıklar da başlamıştır. Kılık kıyafet, kullanılacak malzemeler, yatağı, puseti, beşiği, arabası derken bir yığın alışveriş sizi bekler. Bazen ve umumiyetli aileler de bu keyifli alışverişlere yardımcı olurlar.

Sorumuz şu, aileleriniz bebek alışverişi için neler aldılar ya da alacaklar ? Durum nedir ? :D:D

ablamlar yiyenlerimin eski kiyafetlerini verdiler, babysafe türkcesi ne bilmiyorum onu verdiler, besik, yeni kiyafet almislar onu verdiler.
Karni agriyinca kirazcekirdegi isitip koyuyorsun ondan almis teyzesi onu verdiler... Bebek cantasi, mama, cay, süt isiticisi. Banyosu... bunlari hazir bile... yani aslinda benim alis veris yapmama gerek kalmadi. Biberon emzik hepsini almis ablam kardesim her alisveriste birsey getiriyorlar sagolsunlar :)

ablamlar yiyenlerimin eski kiyafetlerini verdiler, babysafe türkcesi ne bilmiyorum onu verdiler, besik, yeni kiyafet almislar onu verdiler.
Karni agriyinca kirazcekirdegi isitip koyuyorsun ondan almis teyzesi onu verdiler... Bebek cantasi, mama, cay, süt isiticisi. Banyosu... bunlari hazir bile... yani aslinda benim alis veris yapmama gerek kalmadi. Biberon emzik hepsini almis ablam kardesim her alisveriste birsey getiriyorlar sagolsunlar :)

Çok şanslısın smi, Allah bebeğin de bahtını açık etsin inş :)

Abim besigi , esimin annesi ve babasi puset ve uyku setini , benim annem babam battaniye ördürdüler kizima ve bi cok kiyafet getirdiler türkiye den. Bebek arabasinida biri almisti ama unuttum hahaha ve daha bi cok sey. Herkesten Allah razi olsun düsündükleri icin :)

Geri