Ailem bakire sanıyor beni ve amca oğluyla evlendirmek istiyorlar

S

Sevgi666

Forum Okuru
Ailem bakire sanıyor beni ve amca oğluyla evlendirmek istiyorlar
Ailem bakire sanıyor beni ve amca oğluyla evlendirmek istiyorlar ne yapmalıyım bir çözüm

Merhaba

ben üniversite de birini çok sevdim onunla evlenecektik ama olmadı ayrıldık. Onunla 3 sene çıktık hatta beraber aynı evde kaldık daha doğrusu ben yurtta kalıyordum ama genelde onun evindeydim. tabiki birlikte olduk bekaretimi verdim ona ve biz evlenecektik beni en yakın arkadaşımla aldattığını öğrendiğimde ayrıldım ve bir daha asla görüşmedim böyle ciddi bir ilişki yaşadım okulum geçen sene bitti ama şimdi ailem amca oğluyla evlendirmek istiyor bunu zaten lise yıllarından beri söylüyorlar bende ses çıkarmıyordum onlarda buna razı olduğumu istediğimi biliyorlar. Şimdi ne yapmalıyım ben bakire değilim evleceğim kişi amca oğlu bakire olmadığımı öğrendiğinde bütün sülaleye rezil olduğum yetmez gibi aileminde yüzüne bakamam ne yapayım bir akıl verin lütfen.

Merhaba Sevgi

Evet satır satır okudum yazdıklarını gerçekten zor bir durum. Bu yazın bana bir düşünürün sözünü hatırlattı " aşksız evlenmenin olduğu yer de evlenmesiz aşklar ortaya çıkar" gerçi senin ki tersi olmuş. Bak tatlım yaşanılanlar yaşanmış artık yapacak bir şey yok ama keşke bu işleri evlenmeden yapmasaydın diyeceğim ama kader de keşkelerin anlamı yok işte yaşandı bitti. önün de iki yol var ya evleneceksin ve evlenmeden önce amca oğluyla oturup konuşacaksın yalnız başına bu riski göze alacaksın ya da onunla evlenmeyeceksin... Bir yol daha var da çok yapılan sana tavsiye etmiyorum onu o da kızlık zarını diktirmen. Bana etik gelmiyor ama bazen mecbur kalıyor galiba insan. Bence amca oğlu ile evlenme seveceğin başkasıyla evlenirsin ve ona zaten bu durumu anlatırsın olur biter.

Geri