ailenin akıl küpü oğlumun okul merakı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıl

Akıl

Aklın insan suretinde ya da değişik bir şekilde görülmesi dünyalık bir kısmete, baht açıklığına, mal ve şerefe delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dimağ.)Rüyada akli insan sekline girip, "ben senin aklinim" diyen bir kisi ile karsilasan, büyük ve bilgili kisilerle tanisip konusarak, onlardan hayir ve menfaat görür. Kirmani'ye göre; aklinin insan seklinde karsisina çiktigini gören serefe,...
  2. akıl

akıl

akıl ölürmü
  3. Depresyon akıl hastalığımıdır arkadaşlarım merak ediyorum.

Depresyon akıl hastalığımıdır arkadaşlarım merak ediyorum.

Acaba depresyon akıl hastalığı mı yoksa beyin hastalığımıdır, aklın hastalığı diye bişey varmı arkadaşlarım bilginiz var mı lütfen.
  4. Akıl hastalıklarının nedenlerini merak ediyorum

Akıl hastalıklarının nedenlerini merak ediyorum

Bir insan neden akıl hastası olur ? Akıl hastalıklarının sebepleri nelerdir? Ayrıca birinin akıl hastası olduğunu hangi belirtilerden anlayabiliriz ? Teşekkürler şimdiden..
  5. İlk Kez Okula Gidecek Çocukların Ailelerine Uzman Önerileri

İlk Kez Okula Gidecek Çocukların Ailelerine Uzman Önerileri

okul korkusu, okul korkusu nasıl yenilir, çocuğum okula gitmek istemiyor, çocuğum okulu sevmiyor ne yapabilirim Öğrenciler için artık yaz tatilinin sonlarına geldiğimiz şu günlerde ilk kez anaokulu ve ilkokula gidecek olan çocukların ailelerinin bazıları için zor bir dönem başlıyor diyebiliriz. Bu sene yeni bir yasa çıkarak ilk kez lise ve orta eğitime başlayanlar, tıpkı ilkokul ve anaokula...

Sayfayı Paylaş