1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Baksana Talihe

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

gel bana sor bana sevgi bu mü diye girsene kalbime düşmüşken elime

boşveren boş gezen olsan da bana ne

ben sevemem kimseyi senin yerine

baksana talihe mal verip kimine

seni vermiş benim gibi birine

aşkta hatır gibisin ya hani bana

gel bu gece kalmasın yarına

sar beni sarmala verme başkasına

kör düğüm ol benimle sakın açma

baksana halime gülme deli diye

akıl ermez bu gönül işine

baksana halime gülme deli diye

akıl ermez bu gönül işine

yandı yandı içim yandı içti askı kanmadı

kalbimin istediğini almak nasip olmadı

kalbimin istediğini almak nasip olmadı

gel bana sor bana sevgi bu mü diye

girsene kalbime düşmüşken elime

Ajda Pekkan - Baksana Talihe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Resim (2009)

Ajda Pekkan - Resim (2009)

Ajda da single çıkarıyor.Ajda Pekkan’ın söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait Resim isimli şarkısının iki versiyonunun yer aldığı single, cuma günü müzik marketlerdeki yerini alacak.
  4. Ajda pekkan-aynen öyle

Ajda pekkan-aynen öyle

BU YAZ COSTURDUGU ŞARKISI AYNEN ÖYLE....... Bugün takvime baktım Yaprağını kopardım attım Seni tanıyacağımı bilseydim Yapar mıydım (atar mıydım) Unutma bugün bu tarihi Bu aşkımızın ilk sahnesi Yüreğime indi perdesi Aynen öyle aynen öyle Unutma bu günü bu tarihi Kelimelere sığmaz tarifi Dize getirdim talihi Aynen öyle aynen öyle Kalem yazar tükenir Kader yazar tükenmez...
  5. Ajda Pekkan Konseri

Ajda Pekkan Konseri

ajda pekkan ajda pekkan 2011 Ajda Pekkan konseri, ajda pekkan konser tarihi, ajda pekkan konser saati, konser fiyatları hakkında detaylı bilgi alalım. Ajda Pekkan yaz konserlerine başlamış gibi görünüyor melekler. Konsere gidecek meleklere iyi eğlenceler. Ajda Pekkan Süperstar Ajda Pekkan, 7 Haziran'da açıkhavayı sallayacak! Geçen yıl verdiği muhteşem konserlerle 2010 yazına damga...

Sayfayı Paylaş