akıl veriN :S

pofuduq_she

Yeni Üye
Üye
akıl veriN :S
meraba meLEk abLAlarım siz büyükSÜnüz da ei biLİrİSiniz ve daha Geniş çapLı dÜşüNÜrSnz bn 3. sınıfa kadar marmara adsında oturDum orda olcay die birini severdim oda bni severdİk çocukLuk aşkı işte ordan taŞınDık ve şuan sakarya da oturuorzaradan 8-9 yıL geÇTİ bn ramazn bayramında adaya gttim birBİrimizİ görDk ama konuşmaDık sonra bu bnm numaramı buLmuş snra konuşmaya baŞLaDık ona karşı sevGİm yeniDen başLADı çok seviorum kasımın 1inDE çıkmaya başLADık haLA çıkıoruz DEĞişik isimLİ bi msn açtım onuda ekLEdİm merak ettim ne tepki veriri asılırmı fLAn Dİe konuşmaya başLADık işte asıLmaDı hatta tam tersİ olDu bnm sevdiğim var onudan başkasını görmüor gözLERim faLAn dEDİ ve bi ara aramız da yeni DÜzeLDİ başımı beLAya sokmayın DEDİ ama bis son 4-5 günDÜr kavga etmioruz bu bni şüpheLEnDİrio bni aLDAtıomu Dİe asLında ona güvenİorm ama onu tanıyanLAr faLan anLAtıoDu çok çapkın Dır da faLAnDır da fulun ya sİzce bni aLDaTıo muDur ya kafayı yiycem onu çok seviorum :S:S:S:S:S

Cevap: akıl veriN :S

cnm herkezin sözlerne bkma sen hem yeterince tanımadınmı bşkalarına inanıyorsan güven yoktur güven olmayan bir ilişkidende hayır beklenmezki:(

:party:bence artık bibirinizi iyice tanımaya başladınız da ondan kavga falan etmiyorsunuz!Bu seni aldattığını gösterir mi hiç?Sen karşındakinden önce kendine güven ,gereksiz kıskançlık yapıp hele birde bunu ona yansıtırsan işte ozaman herşeye hazırlıklı ol!Onun için RAHAT OL sen tatlım.

başkalarının ve bizlerin fikirlerinin ne önemi var? aşk senin aşkın başkaları ne hakla yorum yaapr ki sen bi şeylerden şüphe ettiysen peşine düş yok sadece kavga etmiyorsunuz diye bu düşünceye kapıldıysanda,eee artık kendine gel :D:D biz kadın milleti de şaştık yani kavga ederiz altında acaba aldatıyormu etmeyiz yine acaba aldatıyormu :D:D kavga etmediğinizde canın sıkılıyorsa kavga çıkart iyi gelir :D:D

kimsenin lafına bakma mantığını dinle ve kalbine mantığının sesini yansıt ;)

çok teşekkürLEr ama şunu yazmayı unutmuşum bn :S DÜn msn e girSEne Dİe msj attım giREn çıkıan yok ama o meğerse msn deymiş ve bnLE kounummuyormşşç.dışıymış ayyy kafayı yiycem yha :S:S:S:S

başkasını dinlerme .. hem başkasına ansı güveniyosun ki ya seni istemeyen kişilerse eğer sevgili,en güvenmiyosan onlarada güvenme... sen deneme yöntemini kullanmışlsın bile:D yine yaoparsın akıllı kıza mbenziyosun Bahtın açık olsun

Geri