akıllı bebek eğitim seti

arfe

Yeni Üye
Üye
akıllı bebek eğitim seti
< Konu Resmi..>

AKILLI BEBEK

Tüm uzmanlar çocuğun zeka gelişiminin
anne karnında başladığı konusunda birleşiyor. Bebeğin 9 aylık oluşundan itibaren
kullanılan bu harika setle ona ilk kavrama becerilerini kazandırabilir ve onun
zeka gelişimine büyük katkıda bulunabilirsiniz...

Akıllı Bebek Eğitim Seti, çocuğunuzun kavramayla ilgili becerilerini artıracaktır; hayal edebilme, uzaklıkları algılayabilme, sanatsal ve matematiksel düşünebilme, detayları çözebilme ve daha fazlası...

Dünyanın dört bir yanındaki büyüme ve büyütme tarzları dikkate alınarak küresel bir perspektifle hazırlanan Brainy Baby - Akıllı Bebek VCD'leri, çocuğunuz için rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her VCD ona farklı bir öğrenme serüveni sunuyor.

Ayrıca Dr. T. Berry Brazelton, Dr. J. Felton Earls, Dr. Bruce Perry, Irving Harris, Dr. April Binasich ve Dr. Barbara Bowman gibi önemli beyin gelişimi araştırmacılarının görüşlerini ve deneyimlerini içeren Gelişmenin On Temel Taşı VCD'si ile çocuğunuzun ilk yıllarında onun zihinsel gelişimine yardımcı olmanın en güvenilir yollarını öğreneceksiniz.
Bu setin içinde bulabileceğiniz VCD'ler;

Abece,
Şekiller ve Renkler,
Sayılar,
Hayvanlar,
Sağ Beyin,
Sol Beyin,
İngilizce,
Gelişmenin On Temel Taşı.

Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Akıllı ev nedir dekorasyonu nasıl olur ? İşte sizlere tüyolar melekler Akıllı ev nedir dekorasyonu nasıl olur ? İşte sizlere tüyolar melekler
Dekorasyonlarımızda pek çok donanımı bir arada tutmaya gayret ederiz. Daha doğrusu evimizde dekoru gerçekleştirecek iç ve dış mimariyle ilgilenen kişilerden yardım almayı tercih ederiz. Son zamanlarda akıllı ev sistemleriyle donanımlaştırılıp her...
Tatlı Evim 0
Brtia akıllı sürahi nedir ne işe yarıyor Brtia akıllı sürahi nedir ne işe yarıyor
Son zamanlar da reklamlar da sıklıkla karşımıza çıkan ve adından akıllı diye bahsedilen brtia akıllı sürahi hakkın da merak ettiğiniz bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Brtia akıllı sürahiyi ben ilkkez migrosta görmüştüm...
Faydalı Bilgiler 0
İkinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz? İkinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz?
Peki telefon alırken nelere dikkat edilmeli, telefon almadan önce nelerine, hangi özelliklerine bakılmalı, telefonun çakma olup olmadığını nasıl anlayabiliriz, ne yapmamız gerekiyor, cihazın kalitesi, sağlamlığı nasıl anlaşılır? Hangi telefonu...
Meleko Destek 0
Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri
Anne babaların en değerli varlığı şüphesiz ki çocuklarıdır. Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra annelik içgüdüsü ile onu daha doğmadan anne karnın da koruma altına alarak bebeğiniz için en iyisini ve doğrusunu düşünürsünüz...
Bebek Örgüleri 0
Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016 Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016
Akıllı ipten uygulanan örgü bebek yelek modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Sonbahar ve kış ayların da bebekler için oldukça kullanışlı olan yelek modelleri bebek örgü modelleri arasın da trend olmaya devam...
Bebek Örgüleri 0