akla ihtiyacim var ciddi sekilde kandiriliyormuyum?

shrewdes

Yeni Üye
Üye
akla ihtiyacim var ciddi sekilde kandiriliyormuyum?
Erkek arkadaşımın telefonunda bir kızla msjlaşmlarını gördüm. 5 gün boyunca her sabah günaydın msj atmış kıza 'günaydın çirkin
smile.gif
' tarzında. Diğer konuşmaları naber nasılsın tarzında.

Bundan telefonunu istedim aramızda daha önce benzer konu olunca buna vurup inat etti vermicem dedi. Ben de telefonuna baktım gördüm diyemedim. Neyse işler çığrından çıktı ben biraz evirip çevirip böyle boyle bişiler gözüme çarptı dedim. Yok öyle bişey telefonumda dedi, msjlaşmadım ben kimseyle dedi. Gördüm ama deyince, eski iş yerinden arkadaşımla msjlaştım bir kere zaten bir işimiz vardı dedi, zaten gecen hafta olmustur dedi. halbuki msajlar bu haftaya ait, ve 5 gun msjlasmislar. soledigi cogu sey yalandi. Görcem dedim yok sildim dedi göstermedi, tum israrlarima ragmen kendi bile bakmadi yanimda o kadar.

Neyse sonra odaya gitti tavır yaptı falan, geldi tekrar bak dedi gösterdi telefonu ama msj yoktu. Halbuki ben 15 dk önce bakmıştım. Gözümün içine baka baka yalan söyledi. Ama ben bunu başka sebeplerden kavgalarımızla alakalı inata bağlıyorum. yani basta baska sebeple baslattigi inadi, sonra farkli sebeb dondu ve bu geri donemedi.

Neticede msjların içerigi de çok cok garip değil. Ama arkadaşlarım 5 gün sabah 8 de kaç arkadaşla düzenli günaydınlaşır dedi. Sizce o kızla bir yakınlaşması var mıdır? Erkekler sevdiğini, gelecek planı yaptığını söylediği kıza bu kadar büyük yalanlar söyler mi?

söyler eyer niyeti ciddi deyilse
"yalan yuvayi icten cürütür" denilir hadislerde.... bu cok dogru

ona acik acik söyle, hislerini ve süpheni ve bu süphene neden olanlari...

sonra alacagin cevaba göre kararini verirsin
Allah c.c hakinda hayirlisi neyse onu nasip etsin

bu konuyu tartistik zaten, ona sordum ama acik acik telefonunu karistirdim diyemedim, utandim ilk kez yapiyorum boyle bisi neden yaptim bilmiyorum :( ona ustu kapali sordum yalan soyledi, ama yalan soyluyorsun diyemedim. ama rica ettim varsa biis soyle diye bu sekilde kandirma nolur diye. yok dedi eski is arkadasim bi konu icin bir kere msjlastik dedi. ama solediklerinin hepsi yalan. ama iste delilimde yok kesin. belkide bastan inat ettigi icin sonra dogruyu soylememistir diyorum ama arkadaslarim aptal olma diyor :( bilemiyorum

Tatlım sakın ona anlatmamazlık yapma gördüm de bişey olmaz onun yaptığı ayıp değilde senin telefon karıştırman mı ayıp. Kesinlikle çek konuş benim fikrim bu yönde eğer şimdi susarsan devamı da gelir dişini göster ki yalan söyleyemesin sana eğer bitmesi gerekiyo şimdi bitsin çok daha iyi olur...

Hakkında hayırlısı olsun canım.

Bugün bu yalanı söleyen yarın daha neler söler canım.. Seni üzmek istemem ama senide enayi yerine koymak istemiş.. yanından ayrılmış silmiş mesajları sonra bak demiş buna kreşdeki cocukları bile inandıramazsın.. Bence yol yakınken daha fazla kalbin kırılmadan kendisi ile konus ve karara var... unutmaki ilişkiyi ayakta tutan yegane varlık GÜVENDİR o bittimi ilişkide biter... umarım hersey guzel olur..

canım simdi bu yazdıklarını sen değilde ben yazsaydım bana ne derdin*?

biliyorum inanin, malesefki neyin ne oldugunun farkindayim :( yani aldatma olmasa bile soylenmis yalan var, ama ben nedense yalanina hep bir kilif uydurmaya calisiyorum ve emin olmadigim kisma kizla ne amacla konustuguna takiliyorum. ahh biliyorum ama :( sevgimi, cesaretsizmi suan bu kadar caresiz olmama sebep ne bilmiyorum

Bugün bu yalanı söleyen yarın daha neler söler canım.. Seni üzmek istemem ama senide enayi yerine koymak istemiş.. yanından ayrılmış silmiş mesajları sonra bak demiş buna kreşdeki cocukları bile inandıramazsın.. Bence yol yakınken daha fazla kalbin kırılmadan kendisi ile konus ve karara var... unutmaki ilişkiyi ayakta tutan yegane varlık GÜVENDİR o bittimi ilişkide biter... umarım hersey guzel olur..

konusamam ki :( yani agzindan bir kere yok ole bisi lafi cikti ya, sonuc ne olursa olsun geri donmez (kolay-kolay). garip bir kendini hakli gorme mekanizmasi var. benimde baska konularda hatalarim olunca is cikmaza giriyor.yani ya isi gidisatina birakicam :( ama icim icimi yiyor cidden niyeti neydi diye. ya da herseyi goze alip ayrilcam ama bu durumda ayrilirsak, geri donse bile (bu konuda geri adim atmicana nerdeyse eminim) yine bisi degsmicek :(

Geri