akne izini yok etmek için gel....

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
akne izini yok etmek için gel....
akne izi kremi akneleri yok etme sivilce izi yok etme pembe maske sivilce izleri

her kadının sorunudur akneler ahh nedir onlar cektiğimiz böle ya cıkar ayrı bir dert izi kalır ayrı bir dert ama artık izi kalmayacak dermanı bende buyrun okuyun:D:D

akne-131.jpg

Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız:

Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın.

Sivilce izi için krem tarifi:

Bir tutam gül yaprağı,
bir tutam maydanoz,
yarım adet kabuklu salatalık
İki bıldırcın yumurtası

Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalığı robottan geçirin. İki bıldırcın yumurtası akını ilave edip karıştırın.

Bu kremi lekelere sürüp masaj yapın. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

Sivilceleri yok etmek için bu basit formülü hazırlayabilirsiniz.

Malzeme: 100 gram alkol, 6 adet aspirin
Uygulama: Aspirini ezin ve alkolle karıştırıp 3 gün bekletin. Bu karışımla cildinizi her gün silin.
Sivilcelerinizden kurtulmak için, bir çay kaşığı beyaz kil, bir çay kaşığı limon suyu ve bir aspirini toz haline getirip karıştırarak yüzünüze sürün.

Kesinlikle canım en büyük derdim çıkmasını geçtim gerçektende izi kalıyor :uhu:Dudağımın sol tarafında kızarıklıklar var sinir oluyorum ama bunu gerçekten deneyecğim.Sabun kullandım fakat bir işe yaramadı yani bana öyle geliyor ve birde cildimde kuru, sabunda daha çok kurutuyorr...

Geri