Akne ve Sivilce için Köpük!

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Akne ve Sivilce için Köpük!
Sorunu olanlar kullanmalı diye düşünüyorum sizler için araştırdım denemeden faydasını görmezsiniz bir deneyin derim..
00000070_d-1ff.jpg

Fiyatı 25 tl isterseniz internettende sipariş verebiliyorsunuz..

Anti - Akne Köpük
İçeğinde bulunan Hamamelis virgina, Salvia officinalis, Centella asiatica, Thymus vulgaris , Juniperus communis gibi bitkisel aktifler ,cildinizi akne oluşumuna karşı korur; akne tedavisinde kullanılan topikal uygulamalar için uygun zemin hazırlar.
Düzenli kullanımında tedaviyi destekler. Aşırı sebum üretimini baskılar.
Antibakteriyel ve anti-ınflamatuar etkileri sayesinde aknelerden kaynaklanan şişlik ve iltihabik görünümü azaltır.
Skatrizan özelliği ile akne yaralarının kapanmasını hızlandırır.
Kullanım Şekli : Sabah ve akşamları olmak üzere günde iki defa cilt temizliğinde kullanılır. Akneli cilde sahip kişilerin yaz-kış fark etmeden, sabah SD Anti-Akne Köpük ile yüzlerini yıkadıktan sonra SD 30 SPF Güneş Kremi; akşam yine SD Anti-Akne Köpük ile cilt temizliği yapıldıktan sonra SD Anti-Akne Plus Kremi kullanılmaları önemle tavsiye edilir.

Formülde yer alan aktif maddeler :
Yağmur ormanlarının bitkilerinden özümlenerek elde edilen hamamelıs vırgane , salvıa ofısınafıs centella aseyatıca, thymus vulgarıs, junuperus komunıs (hammelis, kekik, ada çayı, ardınç özü) sayesinde cildinizi antiseptik, dezenfekte edici, aktive edici, tedaviyi destekleyici ve yaraların kapanmasını hızlandırıcı, antibakteriyel, anti-inflamatuar, deriyi sıkılaştırıcı,deri hassasiyetini azaltıcı, hücre rejenerizasyonunu destekleyici, yumuşatıcı, teskin edici, derinin kollajen yapımını stimule edici,sebum kontrol edici özelliği vardır.
 
Üst