Akrebin Yengeç Partneri Olursa...

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Akrebin Yengeç Partneri Olursa...
akrep erkeği çekicidir akrep erkeği özellikleri akrep erkeği yengeç kadını uyumu yani bu çekiciliğin gözle görülen sebepleridir.
Meleklerim biliyorsunuz ki Yengeç kadını akrep erkeğini gözünde büyütür büyütür büyütür ve sonunda ne olur mutlu son.Her son mutlu bitmese de akreple yengecin aşkı masumdur.
akrep erkeği yengeç kadını ilişkisi derken akla gelen tek şey ikisininde deniz canlısı olması ve birbirlerine benzemesi.Zaten bu yüzden çok iyi anlaşır bu akreple yengeç. Akrep erkeğine aşıksanız ama yengeç burcu değilseniz bile bir doğum haritanıza baktırın belki sizde biraz yengeçlik vardır.Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız bu tanıtım yazımı okuyun ondan sonra karar verin derim.
akrep-151.jpg

Aşık oldunuz,etkilendiniz,kalbiniz küt küt atıyor.Bunun sebebi bir akrep erkeğiyse birazcık çekeceksiniz gibi.Çünkü akrep erkekleri başa gelince çekilir.Tabii onları büyük bir yük gibi görmeyin canım benim başımın üstünde yeri var akrebin.Benim gibi diğer yengeç meleklerinin de akrep sevgilisi ya da eşi vardır.Şimdi ben size akrep erkeğini birazcık tanıtacağım.Akrep erkeği sahip olunabilecek mükemmelliklerden birisidir.Çünkü sevilmeye değer kişilerdir.Tabii sizi seviyorsa sizi sevmiyorsa neden seviyorsunuz ki? Demek isterdim ama sevince insan sadece seviyor gözü hiç bir şeyi görmüyor.

Akrep erkeği inadım inat bir keçi,bazen şımarık bir çocuk,bazen masumlaşan,ama her zaman hiperaktif ve çevresinde sevilen kişidir.Siz onu seviyorsanız aşıksanız çevresinde bu kadar sevilmesini biraz kıskanırsınız.Maddi konularda işini seviyorsa hakkını veren,mızmızlanmadan yapan yorulsa da işine devam eden bir tiptir.Harcamaları genellikle zevklerine,giyimine,ilgi alanına gider.Para biriktirip hayallerini gerçekleştirme çabası vardır.Yengeç kadınıyla beraber hayallerini gerçekleştirebilirler.Yengecin tutumluluğu sayesinde evliliklerinde maddi açıdan fazla sıkıntı olmaz.Birbirlerine destek olabilirler.Ama işini mecburiyetten yapıyorsa bu onun için çekilmez bir durumdur.İşten aldığı negatif enerjiyi sizlere yansıtır,bazen morali bozulunca kös kös yan yana oturabilir,dakikalarca konuşmayabilirsiniz.Ama unutmayın bunlar gelip geçicidir.Akrep erkeği kendini affettirir...

Akrep erkeği çekici olduğu için,yani biz bayanların gözünde çekici erkeklerin çoğu akrep burcundan çıkar çünkü kadınların çoğu erkeğin bakışlarına hayran kalır.Akrep erkeği eğlencesine takılıyorsa yani çapkınsa can yakar.Ama zaman her şeyin ilacıdır zamanla o erkeği unutursunuz.Ama bir yengeç için akrebi unutmak hiçte kolay olmaz bu iki burcun uyumundan dolayı oluşan pozitif enerji ayrılsalar da akıllarında hatta kalplerinin bir köşesinde birbirlerinin yerleri vardır.Yengeç kadını akrebini tüm sevecenliğiyle sarıp sarmalar ona sımsıkı bağlanır.Eğer ilgi görmüyorsa bu durumdan çok şikayetçi olur ve takıntılı olduğu için kafasında bir sürü soru işareti olur.Buda akrep erkeğini çıldırtmak için yeterlidir.Aralarında mesafe varsa da şiddetli bir şekilde telefonda tartışır,aradan 2 gün geçince hiç bir şey olmamış gibi hayatlarına devam ederler.İşte bu iki burç birbiri için yaratılmıştır.Yengeçler sabırlıdır.Ama hepsi dediğim dedik akrebe gereken toleransı göstermez.Doğum haritanızdan elde ettiğiniz bilgilerle akrep sevgilinizin ve sizin aşk uyumunuzu ona karşı ne kadar sabırlı olduğunuzu öğrenebilirsiniz.Unutmayın akrep erkeği bazen sizi koruyan kollayan kişiyken bazen çocuğunuz gibi başınızı göğsünüze yaslar.

Akrep erkeği seviyorsa gereğinden fazla kıskanç tavrıyla sizi yönlendirir.Her dediğini yaptırır ve karşılığında sizi mutlu edip sözünüzü dinler.Bu erkeğin hayatı siz olduysanız değerini bilin.Ömür boyu ona baktıkça içiniz huzur dolar.Aynı şekilde onunla ilgilenirseniz sevdiğinizi belli ederseniz kendisini sizin yanınızda güvende hisseder.Bu beraberliğin uzun sürmesi, iki tarafında birbirine olan saygı ve sevgisi akrep ve yengeci sımsıkı birbirine bağlar.

Geri