Akrep Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Akrep Burcu 2008 Aralık ayı yorumu
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Akrepler, bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanacağımız ve bir yıl daha olgunlaşmış olarak yeni bir seneye adım atmak üzere olduğumuz Aralık ayına girmiş bulunmaktayız. Her yıl bir başka umut ve bir başka heyecanla yeni yıl karşılanır ve kimi zaman hüzünle kimi zaman gülümseyerek hatırlanmak yüreğimizde bir yerlerde saklı tutulur. Dileğimiz odur ki, 2009 yılı her burç insanı olarak mutluluk, huzur, sağlık ve başarı getirici olsun. Evet bu dileklerle Aralık ayı boyunca siz Akrepler için astrolojik açıdan olabilecek yansımaları birlikte inceleyelim. İlk ele alacağımız enerji, ciddi ilişkiler ve evlilik evinizin yönetici gezegeni Venüsün Oğlak burcundaki seyridir. Hatırlarsanız her burç için olduğu gibi sizin için de bu enerjiyi başladığı gün incelemiş bilgilendirmeye çalışmıştım. Şimdi okumayanlar için veya tekrar hatırlanmak üzere hepiniz için bir kez daha gözden geçirelim.
12 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında ilişki evinizin yöneticisi Venüs gezegeninin Oğlak burcunda ilerlemeye başlamasıyla sizler aşk konusunda daha ciddi ve ağırbaşlı ilişkileri tercih edebilirsiniz. Eğer belli bir ilişkiniz yoksa, bu süreçte karşınıza çıkacak kişinin, kendinden emin ve olgun kimlik yapısında olması, toplum içinde güvenilir bir imaja sahip olması ve özellikle sizinle kısa ömürlük bir beraberlikten ziyade kalıcı bağlar kurmaya dönük yaradılışta olması gerekecektir. Siz bu tarihler arasında bu şekilde düşündüğünüz gibi, kendinizi ilişki konusunda yetersiz, sevgisiz hissetmeniz de mümkündür. Bu nedenle çevrenizle aranıza duvarlar örebilir, genelde işten eve evden işe tarzı yaşamaya çalışabilir, herşeyi bir robot gibi sistemli bir şekilde yaparak, sadece görev insanı imajı çizebilirsiniz. Venüs Oğlak burcunda düşük enerjili bir etki olduğu için, sevgiyi hissetmeniz zor olabilir. Daha çok başarılarınızla göz önünde olmayı tercih edebilirsiniz. Sanki şöyle söylüyor gibisinizdir. Hayatımda doğru düzgün biri yok, ama ben çalışkan ve saygın bir insanım, işlerimi iyi yaparım gibi. Böyle bir düşünce şekli ise kendinize aşırı yüklenmeniz anlamına geleceğinden, benim size önerim bu süreçte çevrenizle aranızdaki ilişkiyi kopuk, zayıf bir şekilde sürdürmemenizdir.
Tabi ki ciddi düşünmeniz gayet doğaldır ama bu herşeyi sınırlayacak, disiplin altına alacaksınız anlamına gelmemelidir. Duygularınızı ifade etmeyi, tutucu davranmamayı, daha rahat davranmayı denemelisiniz. Kimi Akrepler bu süreçte, özellikle ilişki yaşayanlar, ailelerinin veya çevrelerindeki büyüklerinin belli bir baskısıyla karşılaşabilirler. Fakat bu durum sizi çok fazla tedirgin etmeyebilir. Zaten bu sürecin kendi içindeki ağırlaştıran yapısı nedeniyle dışa karşı kapalı olduğunuz için bunu da kendi içinizde hafifletebilirsiniz. Bu sürecin ilişkisi olanlar için anlamı ise, beraberlikteki iletişimin özellikle duygusal açıdan kısıtlı oluşudur. Yani partnerinizle aranızdaki sevgi paylaşımı tutkulu olmaktan ziyade, daha ciddi nitelikler içermektedir. Fakat bu ayrılık anlamına gelmez. Sadece her iki taraf da, birbirine karşı mesafeli bir şekilde davranmaya çalışmaktadır. Bu dönemin bir başka özelliği ise, ilişki konusunda kendinizden yaşça büyük kişileri tercih etmeniz hatta maddi açıdan güçlü insanlara yönelmeniz olabilir. Bunun nedeni garantiye verdiğiniz önemdir. Yani karşınızdaki olgun bir insan olursa sizi daha iyi idare edecek, tutarlı olacak ve siz de kendinizi güvende hissedeceksinizdir. Evet gördüğünüz gibi bu enerji, kimi zaman kendi içinde heyecan, keşif arzusu ve yenilenme hevesi taşıyan ve sonrasında ise, güvenlik ve sağlamlığa prim verileceği bir dönem olarak geçiriliyor.
8 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında ise, ilişki evinizin yöneticisi Venüs gezegeni Kova burcunda ilerlemeye başladığında ise, ilişkinizle alakalı konularda, bir yandan özgürlük ihtiyacınız yoğunken diğer yandan duygusal manada güven hissiyatı duymayı arzu edebilirsiniz. Tabi ki bir ilişkinin uzun ömürlü olması için herşeyden önce partnerinizle aranızda belli bir sıcaklık oluşması veya böyle bir ortam oluşturulması lazımdır. Bu tarihler arasında ise, sizin ilişkinize bakış tarzınız ile, ilişkinizin kalitesi ve niteliği arasında belli bir gerilim oluşması mümkündür. Kimi Akrepler için bu dönem birkaç olasılığı içeriyor olabilir. Her Akrep burcu kişisi aynı olayları yaşamayacağına göre, her zamanki gibi bu olasılıkları sizlerle paylaşmamız en doğrusudur. Kimileriniz bu dönemde, eşiniz veya sevgilinizin üzerinizdeki baskısı nedeniyle özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünürken, bazılarınız huzur ve mutlu olmak için eşit paylaşımlar içinde olduğunuz bir kişiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bir olasılık ise, üzerinizdeki ailevi yükümlülükler, sorumluluklar nedeniyle bir yuva kuramamanın, bir düzene kavuşamamanın sıkıntısını yaşayabilirsiniz.
Daha önce boşanmış ve aile evine geri dönmüş veya kendine yeni bir düzen kurmuş Akrepler için de bu dönem biraz sıkıntılı geçebilir. Bir yandan hayatınızı yeniden düzene koyma ihtiyacınız, diğer yandan ailenin dul olmanız sebebiyle üzerinizdeki baskısı sıkıcı gelebilir. Kimilerinizde ise durum çok daha ilginçtir. İyi bir yuva kurmuşsunuzdur fakat eşinizin işi dolayısıyla birbirinizi göremiyor oluşunuz veya bu dönemde eşinizin yuvanızdan uzak oluşu nedeniyle sıkılabilirsiniz. En son olasılığımız ise, eşinizin çalışmıyor oluşu nedeniyle, sizin bu dönemde evinizin ihtiyaçlarını tek başına karşılamak zorunda oluşunuzdur. Yaşı genç olan kardeşlerimizin bu enerjinin anlamı ise, ilişkiniz nedeniyle ailenizin özgürlüğünüzü kısıtlaması ve bu dönemde size karşı belli bir mesafe koymalarıdır. Hangi durumda olursanız olun, bu tarihler arasında kendinizi arzuladığınız şekilde ifade etmek isteğiniz ön plandadır. yaşamınızı haklarınız çerçevesinde sürdürmek isteyebilir fakat sahiplenici ve kısıtlayıcı tavırlardan hoşlanmadığınız için bazı kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Beraberlikler açısından zorlu bir süreç olacağını söyleyebilirim. Evet şimdi sıra geldi yakın çevreniz ve iletişimsel konularda uzun yıllar boyu etkili olacak Pluto gezegeninin seyrine. Şimdi bu enerjinin yansımalarını birlikte gözden geçirelim.
Pluto Oğlak Burcu Seyrinin Siz Akreplere Olan Etkisi
Sevgili Akrepler kişisel yaşamınızdaki dönüşüm ve yenilenme gücünün temsilcisi Pluto gezegeni 26 Ocak 2008 yılında Oğlak burcundaki sürecine başlamış ve 14 Haziran 2008 de geri hareket yaparak Yay burcuna geri dönmüştü. 27 Kasım 2008 günü ise 2024 yılına kadar seyrini sürdüreceği Oğlak burcunda düz hareketine başlamış bulunuyor. Pluto, kişiyi dönüşümde bulunmaya, yenileştirmeye ve yapılandırmaya yönelten bu astrolojik güç, bunun tam tersini yapmanız halinde sizi oldukça zorlayarak bütün bunları gerçekleştirmeniz adına baskıda bulunabilecektir. Bu süreçte yaşanan olayların temelinde değişim yatmaktadır. Eğitim hayatınız ve bununla ilgili her konuda, kardeşlerinizle ilgili tüm meselelerde, yakın çevreniz ve iletişimde bulunduğunuz insanlarla olan ilişkinizde, haberleşme, seyahat konularında sizi yenileştirmeye devam edecek yönetici gezegeniniz Pluto doğal olarak sizler adınıza çok daha olumlu bir dönemi başlatmış olacaktır. Eğer bugüne dek sırf sorumsuzluk nedeniyle eğitim hayatınızda sorunlar yaşadıysanız şimdi kendinizdeki yanlışların farkına vararak sorumluluklarınızı gerçekleştirmek adına kararlar almalısınız.
Bu dönemde çevrenizle ilgili değişimlerin yaşanması kendiniz adına yararlı olabilecek yeni bir ortam yaratmanız gibi değişimlerde bulunabilir, her olayın altında yatan asıl gerçeğe ulaşmak adına çaba sarfedebilirsiniz. Yakın akrabalarınız ve komşularınızla eskisi gibi birlikte olmak yerine daha meseafeli durabilir, kendi kafanıza uygun insanlarla bir araya gelmeye çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi bu süreçte kimi zamanlar oldukça sert bir şekilde ifade edebilir, etrafınızdaki insanlar üzerinde baskı kurmaya çalışabilir, liderliğinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda muhakkak iradenizi devrede tutmalı, daha dikkatli hareket etmeye çalışmalı, başkalarınca sert, anlaşılmaz ve takıntılı bir insan olarak görülmemek adına dikkatli olmalısınız.
Eğitim hayatınız açısından araştırma konularına daha fazla önem verebilir, hatta bu konuda ileri noktalara gelebilirsiniz. İnternet dünyası başta olmak üzere her türlü iletişim aracından bu dönemde faydalanmanız kolaydır. Ayrıca eğitim hayatı içinde iyi bir eğitmen olarak yer alabilir, seyahat, gezi gibi konularda da etkin pozisyonlara gelebilirsiniz. Bu süreçte duygu dünyanızla ilgili meselelerde kendi fikirlerinizi baskı yoluyla göstermeye çalışmak, her konuda haklı olduğunuzu düşünmek yerine dinlemeyi bilmeniz son derece önemlidir. İnsanlarla olan ilişkilerinize özellikle bu dönemde dikkat etmeli, kendi yanlışınız konusunda da bir yargıç gibi gerçekçi olmaya çalışmalısınız.
İş ve Kariyer
Sevgili Akrepler mesleki yaşamınızla alakalı konularda etkili olacak enerjilerinizin başında kariyer evinizin yöneticisi olan Güneş ile iş evinizin ve burcunuzun yöneticisi olan Mars gezegenin seyirleri önemli bir yer tutuyor. Şimdi sırasıyla bu enerjilerin ne gibi yansımalar doğurabileceğini birlikte inceleyelim. Önce iş evinizin yöneticisi olan Mars gezegeninin 16 Kasım-27 Aralık tarihleri arasındaki seyrinden söz etmek istiyorum. Mars bildiğiniz gibi mücadele ve savaşma gücünün, isteklerimizi elde etmek için gösterdiğimiz gayretin astrolojik temsilcisi olarak son derece önemli. Aslında Aralık ayındaki enerjilerinizi incelerken gözüme çarpan en önemli olgu, her enerjinin direk veya dolaylı olarak maddi kazanımlarınızla örtüşüyor olmasıydı. Yani çok çalışmak ve mücadele vermek, görevlerinizi yerine getirmek, huzur ve güven bulabilmek konusunda hırslı olmanızın en önemli nedeni güvencenizi sağlamlaştırmak ve hayatınızı daha iyi şekillendirmek. İşte bu dürtü özellikle bu ay fazlasıyla dikkat çekiyor.
Güneş gezegeninin 22 Kasım-22 Aralık tarihleri arasında Yay burcunda olan etkisini ele alalım. Bu tarihler arasında sizin açınızdan iş hayatınızla alakalı konularda parasal durum son derece önemlidir. Özgüven duygusu içinde, hem mesleki konularda üst noktalara çıkmak hem de etrafınızdaki insanlar üzerinde etkili olmak arzunuz ön planda olabilir. Bu iki isteğin sonucu ise, doğal olarak maddi açıdan tam olarak güvencenizi sağlamak. İyi ve kaliteli bir yaşam sürmek için, tabi ki öncelikle iyi bir işe sahip olmanın bilincinde olduğunuzu biliyoruz. Bu dönemde, Güneş Yay burcunda ilerlediği için doğal olarak iyimser düşünmeye, herşey iyi olacak tarzı hareket etmeye çalışabilirsiniz. İçinizdeki kuruntuları, şüpheleri gidermenizde destekleyici olan bu bakış açısı altında, bir yandan otorite konumunda bulunan kişilerle iyi ilişkiler içinde olmaya çalışabilir diğer yandan maddi anlamda kendinizce umutlar taşıyabilirsiniz. Bunca zamandır çabalayıp emek sarfettiyseniz, şimdi otorite konumunda bulunan kişilerden, kazancınızla alakalı olumlu bir gelişim bekleyebilirsiniz.
Satürn Gezegenin Geri Hareketinin Siz Akreplere Olan Etkisi:
Sevgili Akrepler Eylül 2007 yılından bu yana ileriye yönelik hedefler, sosyal ilişkiler, gelecekle alakalı planlarınız üzerinde etkili olan Satürn gezegeninin Başak burcu enerjisini deneyimlemektesiniz. Satürn, astrolojik anlamı olarak, temel kurma, temeli sağlamlaştırma, disiplinli bir çaba ile yaşamınızın kontrolünü elinizde tutma, somut başarılar elde ederek güvenliğinizi sağlama konularında etkili, eğitici, öğretici ve dersler vererek olgunlaştırıcı bir enerjidir. Astrolojiyle ilgili olan veya olmayan kişilerin bile tedirginlik duyduğu ve olumsuz olarak bildikleri bu gezegenin enerjilerini doğru anlamda kullandığımızda, hem dış dünyada hem de kendi içinizde, yaşamınızın kontrolünü ele geçirebilir ve amaçlarınızı arzuladığınız şekilde elde edebilirsiniz. Peki Satürn neden böylesine zorlu bilinmektedir. Çünkü Satürn emek sarfetmeyen, sorumluluklarını yerine getirmeyen, sadakat hissi olmayan, öylesine yaşayan, disiplinsiz bir şekilde hayatını sürdüren, bencil bir hayat süren insanlar için hakikaten bir kılıç kadar keskin ve yaralayıcı olabilir. Oysaki, bunun tam tersi hareket eden insanların gerek iş gerekse özel hayatlarında doğru ve yerinde seçimlerde bulundukları için başarılı olduklarını görmekteyiz. Bu yüzden insanoğlunun en önemli yaş döngülerinde onun terbiye edici etkisini görebiliriz. Örneğin 14, 21, 28,35,42 yaş gibi. Şöyle bir düşünürseniz hemen hemen hepimiz bu yaşlarda belli sınavlardan geçtik veya geçeceğiz ve kendimizi ispat etmeye çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Sizlerle bu bilgileri paylaşmak öyle hoş ki, bazen karşımdaymışsınız gibi düşünerek sözü uzatmaktayım ama astrolojiye meraklı olanlarınızın bunları okurken keyif alacaklarını tahmin ediyorum.
Evet önce Satürn gezegeninin Başak burcunda 2010 yılına kadar devam edecek seyrinin size olan etkilerini bir daha hatırlayalım ve geri harekette nelere dikkat etmeliyiz onu gözden geçirelim. Satürn gezegeni siz Teraziler için, amaçlarınızı kişisel seviyede geliştireceğiniz bu süreçte, gerçek dostlarınızın kim olduğunu anlayacağınız sınavlar yaşayacak, kendinizden daha olgun kişilerle tanışarak, onların deneyimlerinden yararlanacaksınız. Hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda, iyi bir işbirliği ve ilişkiler ağı kurabildiğiniz takdirde, bu insanlarda büyük destek görebilirsiniz. İş yeri dostlukları, beraber çalıştığınız insanlarla güçlü ilişkiler sayesinde hem güvenlik duygusu elde edecek hem de huzurlu bir ortamda çalışmanın hazzını yaşayacaksınız. Bu dönemde tabi ki zorlanacağınız aylar hatta günler olacaktır. İşte bu durumlarda kesinlikle ego saplantılarından uzak kalmalısınız. Fakat bu, kendinizi ezdirmek, başkaları yararına çalışırken kendinizden ödün vererek mutsuz olmak tarzında olmamalıdır. Bu dengeyi iyi kuramadığınız takdirde hedef duygunuzda sapmalar meydana gelebilir ve zaman kaybedebilirsiniz.
Bu dönemde organizasyonla ilgili meslekler, insanları grup halinde biraraya getirmenizi sağlayacak girişimler, sizinle aynı fikirde olan insanlarla beraber yapılan ekip çalışmaları önemli bir yer tutar. Satürn enerjisinin ders verici özelliği nedeniyle kimi zaman insanlarla olan işbirliğinizde büyük sorunlar çıkabilir, anlaşmazlıklar yüksek boyutlara ulaşarak sizi devre dışı bırakacak hale gelse de, kesinlikle kendinize olan güveninizi kaybetmeden, birey olarak amaçlarınızdan uzaklaşmadan yolunuza devam edin. Bütün bunların oluşma nedeninin kendinizi geliştirmek adına olduğunu unutmayın. Başka yollar deneyerek, girişimlerde bulunarak belki biraz daha yolunuzu uzatarak, amacınız için ter dökmeye devam edin. Sizi yolunuzdan çevirmeye kalkacak kişilere en güzel cevabın, özgüvenli ve sabırlı bir şekilde çalışmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek olduğunu kesinlikle unutmayınız demiştim. Satürn gezegeninin bu enerjisini fırsat bulduğunuzda Aylık yorum köşemizde tekrar okumanız faydalı olacaktır.
31 Aralık 2008 günü başlayacak ve 16 Mayıs 2009 tarihine kadar sürecek Satürn gezegeninin geri hareketi yukarıdaki konularda dikkatli olmanızı, eksiklerinizi tamamlamanızı, kendinizi gözden geçirerek düzenlemenizi sağlayıcı bir dönemi başlatacaktır. Bu süreçte düşünmeden acil kararlar almak yerine, iş yaşamınızla ilgili konuları tekrar gözden geçirmek, yeni iş olanaklarıyla karşılaşmanızı sağladığı gibi, daha sağlam adımlar atmanız için de sizi son derece olumlu bir şekilde destekleyecektir. Sabırlı ve sorumluluklarınızın bilincinde olarak düzenlemelerde bulunursanız, bu sürecin sonunda ödülünüzü yaşamdan alabilirsiniz.
Parasal konular
Finansal konularda Aralık ayının en önemli enerjisi, kazançlarınızla alakalı yaşam evinizde
16 Kasım-27 Aralık tarihleri arasında seyrini sürdürecek Mars gezegeninin Yay burcu enerjisidir. Bu etki altında, parasal konularda gayet hırslı ve keşifçi bir ruhla hareket edebilir, isteklerinizi elde etmek için mücadele verebilirsiniz. Bu mücadelede, dışarıdan gelebilecek her türlü öneriyi, kendi fikirleriniz çerçevesi içinde ele alacağınız için, doğal olarak bildiğiniz gibi değerlendirmekten yana olabilirsiniz. Bu tarihler arasında enerjinizin en yüksek olduğu konuların başında para kazanmak ve değerlerinize sahip çıkmak vardır. Hatta kimi zaman sahip olduklarınızı başkalarıyla paylaşmaya hazırken kimi zaman tam tersine tepkisel davranabilirsiniz. Başka bir şehir veya ülkeye seyahatlerde bulunarak parasal kazançlar elde edebilmeniz bu enerji altında mümkündür. Genel olarak bu enerji, yeniliklere açık, kendinizi geliştirmeye dönük bir zaman dilimini simgeliyor olabilir. Yeni iş olanakları keşfetmek, seyahatle ilgili bir işten gelir elde etmek gibi. Maddi ve manevi değerleriniz konusunda hayat felsefenize uygun yaşamaktan hoşlanacağınız bu etki altında, kazanç ve kayıplarınız konusunda cesur davranmanız mümkündür. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için özellikle harcamalarınıza dikkat etmeniz ve savurganlıktan uzak durmanız önemlidir. Tanrı vergisi yeteneklerinizi, maddi anlamda değerlendirmek için, bu zaman dilimi gayet faydalıdır.
Finansal konularda ele alacağımız bir diğer enerjiniz, 22 Kasım- 22 Aralık tarihleri arasında Yay burcunda seyrini sürdürecek olan Güneş gezegeninin etkinliğidir. Sizler bu dönemde, maddi kazanımlarınızla ilgili konularda fırsatlarla karşılaşabilir ve kendi yeteneklerinizi hayata geçirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Aile kaynaklı gelir artışı söz konusu olabileceği gibi, siz bizzat girişimlerde bulunarak güç elde edebilirsiniz. Bu transit altında abartılı tepkilerde bulunmamaya özen göstererek, dengeli ve istikrarlı bir şekilde kendinizi yönlendirebilirseniz hakikaten maddi anlamda feraha kavuşabilirsiniz. Yabancılarla işbirliği, yabancı diliniz sayesinde para kazanmak veya ticari anlamda girişimlerde bulunacağınız yeni insanlarla tanışmak gibi olanaklara da sahip olabilirsiniz. Her ne olursa olsun lütfen harcamalarınıza dikkat ediniz, kısa süreli bu etkileşimin sürekli olacağını düşünerek gereksiz yere bütçenizi sarsmayınız. Bu etki altında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bulunduğunuz alanın dışındaki dünyayı da keşfederek ilerlemenizdir.
Çünkü aynı noktada kalmak, belli bir gelir sahibi olmaktan öteye geçmemek anlamına gelir ki, o zaman bu bir aylık sürecinin ancak bir bölümünde tatmin olunabilir. Oysaki bu ateşli gücü iyi değerlendirebilirseniz çok daha olumlu sonuç almanız mümkündür. O zaman siz de yolculuklar, girişimler ve aktiflik anlamına gelen bu zamanı iyi kullanmaya bakmalısınız. İçten gelen bir pozitif etki veren bu Güneş Yay burcu sürecinde, bulunduğunuz alanın dışına çıkarak, yeni kazanç kapıları keşfedebilirsiniz. Başka bir ülke veya şehre yerleşmek veya iş ortaklığı kurarak gelişmek arzusu ön planda olabilir. Siz ufkunuzu ne kadar geniş tutabilirseniz, o denli başarılı olabilir ve parasal anlamda rahatlayabilirsiniz. Yabancı ülkelerle bağlantılar, turizm, eğitmenlik, danışmanlık, hukuk ve sporla alakalı konularda gelir elde edebileceğiniz bu süreçte ne ağırkanlı düşünmeli ne de risk alırım diye korku duyulmalıdır. Yapmanız gereken sadece yeteneklerinizi hayata geçirmek ve kendinize güvenmektir. İşte bu enerji size bu konuda gerekli gücü sağlayabilir.Yine bu dönemin bir başka etkisi, eşiniz veya ortaklarınız yoluyla para kazanmanızdır. Hatta miras yoluyla gelir elde edebilmek için, hukuki görüşmeler de gündeme gelebilir. Boşanmış bazı çiftlerin bu dönemde birlikte iş yapmak için iletişimde bulunduklarına da şahit olmuşumdur. Maddi konularda zihinsel açıdan, nasılsa kazanırım düşüncesi altında parasal sözler vermeniz mümkündür. Oysaki bu enerji abartıya müsaittir. O yüzden de sonradan zor durumda kalmamak için, kullandığınız sözcüklere dikkat etmeniz gerekebilir.
Pozitif Enerjili Günler :1-4-5-6-13-14-17-18-22-23-26-27-28
Zayıf Enerjili Günler :9-10-15-16-29-30-31
Aşkta En Şanslı Günler :4-5-6
Yeniay :22-23
(Ay gezegeninin Akrep burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay :9-10
(Ay gezegeninin Boğa burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz)
Mutlu ve başarılı bir Aralık ayı geçirmeniz dileğimle,
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
KızılÖtesi
Cevaplar
1
Görüntüleme
893
ilkimsu
ilkimsu
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
940
ilkimsu
ilkimsu
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
ilkimsu
ilkimsu
Üst