1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Akrep burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Akrep Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  haziran ayı akrep burcu yorumları haziran ayı akrep burcu yorumu yorumu Aşk ve İlişkiler
  13 Haziran tarihine kadar karşıt burcunuzda ilerlemesini sürdürecek ve güçlü Venüs tarafından desteklenecek Merkür gezegeni, doğal olarak ciddi ilişki, evlilik gibi konuların gündeme gelmesini sağlayan önemli enerjilerden ilkidir. Merkür iletişim ve haberleşmenin gezegeni olduğundan aranızdaki sözel ifadenin olabilecek niteliğini anlamamıza yardımcı olacak bir kriterdir. Bildiğiniz gibi geri hareketi Mayıs ayı sonunda biten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar gölgeli günlerini sürdürecek ve sizlerin de, ilişki konusunda geri planda düşündüğünüz konuları şimdi paylaşıma geçmenizin işareti olarak önem arzetmeye başlayacaktır. Gölgeli günlerin bitimi ile 13 Haziran arasındaki bir haftalık sürede, ilişkisini evlilikle sonuçlandıracak çiftler birbirleriyle uyum içinde gelecekleri hakkında konuşabilir ve yapılacakları gözden geçirebilirler. Merkür Boğa burcunda her ne kadar etkili bir enerji yaymasa da, daha sonraki paragraflarda ele alacağımız Venüs ve Mars gezegenlerinin etkisiyle desteklenecek ve konuşmaların çok daha sağlam, tutarlı, hoş ve dengeli olmasını sağlayacaktır. Merkür Boğa da, maddi ve manevi değerlerin bu dönemde önemli hale gelmesini sağladığı gibi, eşiniz veya partnerinizin sağlamlık olgusu çerçevesinde hareket etmekten hoşlandığınızın da göstergesidir. Ciddiyet dolu konuşmaların ön planda olduğu bu enerji altında, birbirinizle uyum içinde olmalı, eğer niyetiniz bir yuva kurmaksa bunu, ayaklarınızı sağlam olarak yere basarak yapmaya özen göstermelisiniz. İlişkisinde sorun olanlar da aynı çerçeve içinde hareket etmeli, sorunları sevgi dolu, barışçıl yaklaşımlar içinde çözmeye çalışmalıdırlar.
  1 Haziran � 12 Temmuz ve 6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında etkili olacak ve 21 Haziran tarihinde kavuşum yapacak Venüs ve Mars gezegenleri, karşıt evinizden geçiyor olsa da, güçlü oldukları ve güçlendirildikleri bir burçta ilerledikleri için, ayrıca köşe bir evden(astrolojide 1.4.7.10 köşe evleridir. Gezegenler bu evlerde yoğun akışlı ve gayet güçlüdür) geçmeleri nedeniyle olumludur. Bu durum ilişkisi düzgün seyirde ilerleyen kişiler için, ciddiyet dolu konuşmaların, paylaşımın, ortak hareket etmenin, birlikte yol almanın, kısaca biz olmak adına gerek maddi ve gerekse manevi açıdan el birliği yapmak anlamına gelir. Bu durumda partnerinizle her konuda anlaşabilir, sevginizi ciddi bir platformda sürdürmeye karar verebilirsiniz.
  İlişkisinde sorun olan kişiler açısından bu enerjilerin yansıması, problemlerin istenildiği takdirde el birliğiyle çözülmesi ve huzurlu bir dönem yaşanması anlamına gelebilir. Çünkü bu enerjiler partnerinizin ilişkisine verdiği önemin ve gösterdiği özenin belirtecidir. Bu durumda görüyoruz ki, eşiniz veya birlikte olduğunuz kişi kendi değerlerine sahip çıktığı kadar sizinkileri de önemsemeye başlayacak ve size doğru yönelebilecektir. Bunları göz önüne alarak sizin de inatlaşmamanız, gereken anlayışı göstermeniz, isteklerinizi biz olmak adına düzene kavuşturmanızdır.
  İlişkisi yeni başlamış veya başlayacaklar açısından bu tarihlerin en önemli yansıması, güçlü ilişkiler kurabilme, düzgün kişilerle irtibata geçebilme şeklinde gelişebilir. Eğer eşleşim haritanızda(iki kişinin ortak ilişki haritası) ve transitler açısından uygun enerjiler söz konusu ise, kadersel bir durumun işareti olabilir. Fakat şu bir gerçek ki, Venüs kısa süreli bir etki olmasına rağmen, güç kazandığı Boğa burcunda, kuracağınız ilişkinin temelinin sağlam olmasını sağlayıcıdır. Tabi ki bunu uzun zamanlı kılmak, paylaşmakla, hoşgörülü ve sevgi dolu hareket etmekle mümkündür. Ayrıca iş evinizin yöneticisi Mars gezegeninin bu süreçte ilişki evinizde seyrini sürdürmesi, özel ilişkinizin iş çevrenizden biriyle kurulabileceğinin de göstergesidir. Bu kişinin temkinli, ciddi ve sevgi dolu biri olacağını söylemek mümkündür.
  İş ve Kariyer
  1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda seyrine başlayacak çalışma evinizin yöneticisi Mars gezegeninin olabilecek yansımalarını birlikte inceleyelim. En önemli etkilerinin arasında en başta gelen, ortaklaşa yapılacak işler olabilir. Bu ister ailenizle gerçekleştirdiğiniz isterse bir başka kişiyle bir araya gelerek kurmayı düşündüğünüz iş olsun farketmez, bu enerjiler altında, çalışma ortamınızın düzenlenmesi, zihninizin hedefinize odaklı gelişimi, amaçlarınız için elbirliği içinde hareket edilmesi esastır. Madem bir yola çıkılmıştır o zaman gerekenler düzgün bir şekilde gerçekleştirmeli, hiçbir detay gözden kaçırılmamalıdır. Ortaklarınızla her konuda anlaşabilmek için birbirinize karşı dürüst olunmalı, ortak amaç birliği içinde hareket etmeye özen gösterilmelidir. Ancak bu sayede ilerlenebilir ve güç sahibi olunabilir.Ayrıca bu dönemde, aranızda yaptığınız veya yapmayı düşündüğünüz sözleşmelerde gayet akıllıca hareket edilmeli, her ayrıntı önemle alınmalı ve esasa bağlanmalıdır. Böylece ileride oluşabilecek sorunların veya yanlış anlaşılmaların önüne geçilebilir. Hani derler ya, dostluk başka alışveriş başka diye. Aynen öyle.
  Kendi özel işi olmayıp, bir şirkette maaşlı çalışanların bu dönemde birlikte görev yaptıkları kişilerle ılımlı ilişkiler içinde olmaları gayet faydalıdır. Çünkü bunun tam tersi bir durum huzursuzluk anlamına geleceğinden sağlığınız açısından riskli olabilir. Bu dönemde iş hayatınızla ilgili konularda, zihinsel açıdan sakin bir şekilde davranmanız ve ekmeğinizi kazanmak için, çevrenizle uyum içinde hareket etmeniz gayet yararlıdır. İşinize kendinizi adadığınız ve kafanızın içindeki amaçları gerçekleştirmeye istekli olduğunuz sürece, ilerleme yavaş seyirde olsa dahi, sonucun başarılı olması mümkündür. Görev ve sorumluluklarınızın farkında olarak emek sarfetmeniz gereken bu dönemde yeterli oranda tatmin olmanız için büyük özen ve gayret göstermeniz faydalıdır. Aslında bu enerjiler altında çalışma hayatıyla ilgili konularda olabilecek tek sorun girişimde bulunmak konusundaki temkinlilik halidir. Yani önünüze çıkan fırsatlar ne kadar olumlu gibi gözükse de aşırı analiz etmeniz sonucu değerlendirememeniz mümkündür. Fakat etraflıca incelediğimde, bu durumun çok büyük bir probleme yol açmayacağını söyleyebilirim. İşinizde yükselmek, söz gelimi çıraklıktan ustalığa geçebilmek için, kararlı olmak, sağlam adımlar atmaya çalışmak ve mantıklı olmak lazımdır. Ancak böylece hedeflerinize erişmeniz mümkündür. Etrafınızdaki kişilerle ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeniz de faydalıdır. Zaten dönemin güçlü enerjileri bu yönde hareket edebilmenizde sizi destekleyicidir.

  Bu dönemdeki enerjiler bazı iş kollarında maddi anlamda daha fazla kazanç sahibi olmanızda etkilidir. Söz gelimi sanatsal alandaki çalışmalar, güzellik ve bakım, Estetik cerrahi, moda, ev dekorasyon, iç mimari, restorasyon çalışmaları, keyifli mekanlar yaratmak, eski bir iş yerini ortak bularak geliştirmek ve verimli hale getirmek, kuyumculuk, Emlak alım satımı, medya alanında bu konularda halkı bilgilendirmek, son zamanlarda sıkça duyduğumuz çöpçatanlık firmaları veya bu amaçla yapılan her türlü organize faaliyetlerden para kazanılabilinir, ortak işler yapılabilir. Burada önemli olan, hangi işi yaptığınız kadar işinizi pazarlama şeklinizdir. Ne kadar göze hoş görünecek şekilde düzenlerseniz yani ambalaja önem verirseniz, müşterinizden de maddi talebiniz o denli yüksek olabilir. Fakat bu yüksek fiyat kimsenin gözüne çok gelmez. Çünkü öylesine estetik bir şekilde sunumunu yapıyorsunuzdur ki, bunu gören kişi satın almamak için kendini zor tutar. Para Durumunuz
  21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda seyrini sürdürecek başkaları kaynaklı gelir evinizin yöneticisi olan Güneş gezegeni, maddi konularda, uzun uzadıya düşünmekten, plan yapmaktan hoşlanmamanız anlamına gelmekte. Oysaki bu süreçte başka kişilerle, eş veya ortaklarla veyahutta gelir elde etmeniz adına işbirliğinde bulunmanız gereken insanlarla iyi geçinme zorunluluğunuz vardır. Yani tekil bir şekilde hareket ediyor olsanız belki bu durum bir şekilde düzeltmenize neden olabilir veya bu hatanızı telafi edebilirsiniz. Fakat söz konusu olan başka insanlarla olan ortaklığınız ise, tabi ki maddi konularda aceleci davranmamanız, belirsizlikler karşısında hemen pes etmek yerine mücadelenizi sürdürmenizdir. Bu tarihler arasında adaptasyon yeteneğiniz ve toleransınız oldukça yüksektir. Yani kendinizi parasal konularda veya çıkarlarınızla ilgili mevzularda belli bir hedef için odaklayabilirseniz başarılı sonuçlar almanız mümkündür. Ayrıca çevrenizdeki kişilere karşı da toleranslı davranabilirsiniz. Tabi isterseniz. Çünkü biliyorum ki, bir Akrep ancak kendi doğrularıyla yaşamaktan ve kendince kararlar almaktan yanadır. Oysaki onun varoluş amacı, başka insanlarla işbirliği içinde olmaktır. Eğer bunu yapmazsa, evrimini tam anlamıyla tamamlayamamış olacaktır.
  Bu enerji altında, finansal konularda bütçenizi kontrol altında tutmak son derece önemlidir. paranın hayatınızdaki anlamını şöyle bir gözden geçirmeniz, bu gözden geçirme sonucunda nasıl hareket etmeniz gerektiğini tespit etmeniz son derece faydalıdır. Böylece sınırlarınızı çizebilir ve o sınır içinde hareket etmiş olursunuz. Bu durum hem yapacağınız işbirliklerinde hem de bireysel olarak paraya yaklaşımınızda destekleyici bir faktördür.
  Bu enerji sayesinde, parasal konularda gelgitli tarzda düşünmek mümkün olduğu gibi, inatlaşmak da sıkça görülen tepkiler arasında yer alır. Maddi konulara yaklaşım tarzınızın özünde, güçlü bir kişi olmak ve hayatınızla ilgili dönüşümde bulunmak arzusu yattığı gibi, tamamen bir güvence aracı gibi görmek de mümkündür. Ayrıca kimi zaman artan harcamalarınız, işiniz veya ev alanınızla ilgili konularda olduğu gibi, ortaklarınızın yanlış kararları sonucu da gerçekleşebilir. Bu nedenle size tavsiyem maddi ilişkide olduğunuz kişilerle açık ve net bir şekilde konuşmanız, sistemli hareket etmeye çalışmanızdır. Birbirinizden saklınız gizliniz olmamalı, kağıt üstünde belirtilmelidir. Böylece istikrarlı bir şekilde ilerlemek mümkün olur. Ticaretle ilgili konularda sizi destekleyici bu enerji, yenilikleri işinizde uygulamanız halinde size kazanç şeklinde geri dönebilir. Farklı yatırım araçları, alım satım işleri, kurulacak iş bağlantıları, işinizde çeşitlilik, kısaca değişimi takip etmek ve bu değişimi işinizde uygulamaya geçirmek maddi konularda gelirinizi arttırıcı bir etki yaratabilir.
  Pozitif Enerjili Günler : 4-5-9-10-14-15-23-24-27-28
  Zayıf Enerjili Günler :11-12-13-19-2025-26
  Aşkta En Şanslı Günler :14-15
  Yeniay :4-5
  (Ay gezegeninin Akrep burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :19-20
  (Ay gezegeninin Boğa burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,

  irem SU
  Mynet Astroloji Danışmanı   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  geçti ama güzelmiş doğru cogu
   
Akrep burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Akrep burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  Akrep burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  akrep burcu nisan ayı yorumu akrep burcu nisan ayı Akrep Aylık Burç Yorumu Sevgili Akrepler baharın umutlarımızı canlandırmaya başladığı, hayatı güzel yanlarıyla hissetmek adına istekli olduğumuz Nisan ayına girmiş bulunmaktayız. Yaşamınızda arzu ettiğiniz tüm güzelliklere kavuşmanız dileğiyle yorumunuza başlıyorum. İlk olarak ele alacağımız konu Aşk ve ilişkiler. Bu konudaki enerjiler...
 2. Akrep Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  akrep burcu kasım ayı yorumu 2009 kasım akrep 2009 ayı burcu yorumu Sevgili Akrep burcu melekleri 2009 kasım ayı burç yorumu sizin için :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili Akrepler Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde bir çoğunuz yeni bir yaşa girdiniz veya girmek üzeresiniz. Sizlere köşemiz adına mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ederek yorumunuza başlamak istiyorum. Aşk...
 3. Akrep burcu 2010 Haziran ayı Yorumu

  Akrep burcu 2010 Haziran ayı Yorumu

  haziran ayı akrep burcu akrep burcu haziran ayı 2010 2010 Sevgili Akrep burcu melekleri 2010 Haziran ayı burç yorumu sizin için :tik: Bu dönem duygular oldukça sıcacık, romantik, ilgi dolu ve şefkatli bir şekilde gösterilmeye başlanır. Yaşadığınız ilişkinizin çok daha olumlu bir şekilde gelişmesini ve büyümesini sağlar. Çiftler birbirlerine karşı gayet iyi niyetli, sorunlar konusunda...
 4. Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

  Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Akrep Burcu Meleklerimize...

  Akrep Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Akrep Burcu Haziran Yorumu Akrep Burcu meleklerimiz Haziran ayında sizi neler bekliyor merak eden akrap burcu meleklerimiz buyrun gelin....Aşk para sağlık durumunuzla ilgili gelişmeler burada... Ay boyunca sizi bir konu meşgul edecek; bu kiminiz için önemli işler, işlerin yoğun ve ciddi bir şekilde masaya yatırılması, hesaplar kitaplar, yeni...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Akrep Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Akrep Burcu Yorumu

  haziran akrep burcu yorumu, aylık burç yorumları, 2014 haziran akrep burcu Akrep burcu sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayı öngörülerini Astroloji Danışmanı İrem Su'dan alıyoruz... Haziran 2014 Akrep Burcu Aşk ve İlişkiler 2-8 Haziran haftası: 4 Haziran tarihini olumlu buluyorum. Partnerinizle romantik bir gece için emrinize amade enerjiniz var. Birbirinizle...

Sayfayı Paylaş