1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  Akrep Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

  Konu, 'Akrep Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  aylık burç yorumları akrep burcu yorumları akrep burcu 2011 kasım ayında sizleri neler bekliyor akrep melekleri? Bilmiyorsanız bu ay ki yorumunuzu okuyun.Benim de hafiften yorumladığım bu burcun aylık yorumunu okuyarak kendinize dikkat edin diyorum.
  Akrep burcu kadınını ve erkeğini bu ay ilgilendirecek oldukça şey var.Kasım ayı burç yorumları akrep meleklerini de heyecanlandırmıştır umarım.Akrep burcunu tanıyın, hatta daha yakından tanımak istiyorsanız bu ay ki yorumuyla genel özelliklerini okumalısınız.Akrep burcu kasım ayı yorumu sizler için melekler..
  < Konu Resmi..>


  Akrep burçları bu aya keyifli ama biraz da dağınık girecekler..Yani etkileri keyifli olduğu kadar dağınık olacak.Yardım konularında ve diğer insanlara hizmet konusunda önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz.Özel hayatınız devreye girmeye başlıyor ikili ilişkilerinizde abartmaya meyilli olabilirsiniz.
  Yani bu demek oluyor ki arkadaş ortamında yaşadığınız bir anınızı, yada gerçekleşen bir olayı abartıya kaçarak anlatmayın,bu çevreniz bakımından pek hoş karşılanmayabilir.İş yaşamınızda da küçük olayları büyüterek tartışma çıkarmayın derim ben..

  Kasım sonu itibariyle merkür,2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlıyor akrep melekleri...

  Önemli görüşme ve konuşmalar olabilir.Anlaşmalar gündeme gelebilir.İş görüşmesi,uzaktaki akrabayla görüşme ve ya uzun süredir uzak olduğunuz konuşmadığınız bir yakınınızla konuşup anlaşabilir konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz.
  Akrep kadınları; kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.Partnerinizi dinlemekte fayda var gibi..

  Akrepler aşk hayatında ne istediğini ve istemediğini gayet iyi bildiği için şartlarınız lehinize olacak.Akrep erkekleri bu ay ilgiye doyamayacak,partnerleri onları el üstünde tutacak gibi.Bu durumdan akrep erkeği oldukça yüz bulup şımarabilir,akrep erkeğine sahip melekler dikkat etsinler.

  Spor yapmak ve aktivitelerde bulunmak sizi rahatlatabilir.Daha fazla iş alanlarınıza ve hizmet edeceğiniz noktalara yönelebilirsiniz.

  Akrep Meleklerine güzel bir ay diliyorum..


   
Akrep Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Akrep Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Akrep Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Akrepler Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde bir çoğunuz yeni bir yaşa girdiniz veya girmek üzeresiniz. Sizlere köşemiz adına mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ederek yorumunuza başlamak istiyorum. Aşk hayatınızla alakalı konularda ilişki evinizin yöneticisi Venüs gezegeninin 18 Ekim tarihinde başlayan seyri gerek yakın çevrenizle olan ilişkinizde gerekse...
 2. Akrep Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  akrep burcu kasım ayı yorumu 2009 kasım akrep 2009 ayı burcu yorumu Sevgili Akrep burcu melekleri 2009 kasım ayı burç yorumu sizin için :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili Akrepler Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde bir çoğunuz yeni bir yaşa girdiniz veya girmek üzeresiniz. Sizlere köşemiz adına mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ederek yorumunuza başlamak istiyorum. Aşk...
 3. Akrep burcu 2011 Ağustos ayı yorumu

  Akrep burcu 2011 Ağustos ayı yorumu

  2011 ağustos ayı akrep burcu 2011 ağustos akrep burcu 2011 burçlar, 2011 Akrep burcu yorumu, 2011 ağustos ayı Akrep burcu yorumu, burçlar, Akrep burcu 2011 yorumu, Akrep burcu yorumları, Akrep burcu özellikleri, ağustos ayı Akrep burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Akrep burcu 2011 ağustos ayı yorumu melekler... Sevgili Akrep Burçları, Venüs Koç burcu seyirlerinde, genel olarak...
 4. Akrep burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Akrep burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 akrep burcu yorumu 2011 eylül ayı akrep burcu yorumu burçlar akrep burcu 2011 yorumu akrep burcu yorumları akrep burcu özellikleri eylül ayı akrep burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Akrep Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Akrep Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz... Sevgili...
 5. Akrep burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  Akrep burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 akrep burcu yorumu 2011 ekim ayı akrep burcu yorumu burçlar akrep burcu 2011 yorumu akrep burcu yorumları akrep burcu özellikleri ekim ayı akrep burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda Akrep Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Akrep Burcu 2011 Ekim ayı yorumunu...

Sayfayı Paylaş