Akrep Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Akrep Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu
aylık burç yorumları akrep burcu yorumları akrep burcu 2011 kasım ayında sizleri neler bekliyor akrep melekleri?
Bilmiyorsanız bu ay ki yorumunuzu okuyun.Benim de hafiften yorumladığım bu burcun aylık yorumunu okuyarak kendinize dikkat edin diyorum.
Akrep burcu kadınını ve erkeğini bu ay ilgilendirecek oldukça şey var.Kasım ayı burç yorumları akrep meleklerini de heyecanlandırmıştır umarım.Akrep burcunu tanıyın, hatta daha yakından tanımak istiyorsanız bu ay ki yorumuyla genel özelliklerini okumalısınız.Akrep burcu kasım ayı yorumu sizler için melekler..
akrep-151.jpg

Akrep burçları bu aya keyifli ama biraz da dağınık girecekler..Yani etkileri keyifli olduğu kadar dağınık olacak.Yardım konularında ve diğer insanlara hizmet konusunda önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz.Özel hayatınız devreye girmeye başlıyor ikili ilişkilerinizde abartmaya meyilli olabilirsiniz.
Yani bu demek oluyor ki arkadaş ortamında yaşadığınız bir anınızı, yada gerçekleşen bir olayı abartıya kaçarak anlatmayın,bu çevreniz bakımından pek hoş karşılanmayabilir.İş yaşamınızda da küçük olayları büyüterek tartışma çıkarmayın derim ben..

Kasım sonu itibariyle merkür,2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlıyor akrep melekleri...
Önemli görüşme ve konuşmalar olabilir.Anlaşmalar gündeme gelebilir.İş görüşmesi,uzaktaki akrabayla görüşme ve ya uzun süredir uzak olduğunuz konuşmadığınız bir yakınınızla konuşup anlaşabilir konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz.

Akrep kadınları; kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.Partnerinizi dinlemekte fayda var gibi..

Akrepler aşk hayatında ne istediğini ve istemediğini gayet iyi bildiği için şartlarınız lehinize olacak.Akrep erkekleri bu ay ilgiye doyamayacak,partnerleri onları el üstünde tutacak gibi.Bu durumdan akrep erkeği oldukça yüz bulup şımarabilir,akrep erkeğine sahip melekler dikkat etsinler.

Spor yapmak ve aktivitelerde bulunmak sizi rahatlatabilir.Daha fazla iş alanlarınıza ve hizmet edeceğiniz noktalara yönelebilirsiniz.

Akrep Meleklerine güzel bir ay diliyorum..

Geri